Juventus Turyn vs Galatasaray Stambuł
Posiadanie piłki
- Juventus Turyn 47%
- Galatasaray Stambuł 53%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
1
Perin
7
Conceição
30
David
10
Yildiz
15
Kalulu
4
Gatti
6
Kelly
22
McKennie
8
Koopmeiners
5
Locatelli
19
Thuram-Ulien
1
Cakir
45
Osimeh
4
Jakobs
42
Bardakcı
6
Sanchez
7
Sallai
99
Lemina
34
Torreira
77
Lang
8
Gabriel
53
Yılmaz
Podstawowy skład
5
27 Cambiaso
1
1 Perin
9
7 Conceição
67'
10
30 David
67'
11
10 Yildiz
103'
31'
2
15 Kalulu
109'
3
4 Gatti
70'
4
6 Kelly
25'
49'
5
22 McKennie
82'
6
8 Koopmeiners
7
5 Locatelli
109'
37'
8
19 Thuram-Ulien
78'
Rezerwowi
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | Gleison | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | |
Zhegrova | 0 | 0 | 17.00 (83.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 13 | |
Boga | 0 | 0 | 17.00 (76.00%) | 3.00 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Gregorio | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | Adžić | 0 | 0 | 21.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 18 | |
Kostic | 0 | 0 | 6.00 (83.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | Openda | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 | |
Miretti | 0 | 0 | 9.00 (67.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 23 | |
Pinsoglio | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 27 | |
Cambiaso | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 41 | Puche | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 50 | Rizzo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Perin | 0 | 0 | 26.00 (38.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 7 | Conceição | 0 | 0 | 24.00 (79.00%) | 3.00 | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 30 | |
David | 0 | 0 | 18.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 10 | Yildiz | 0 | 0 | 49.00 (79.00%) | 6.00 | 2.00 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 15 | |
Kalulu | 0 | 0 | 37.00 (86.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 4 | |
Gatti | 0 | 0 | 38.00 (72.00%) | 4.00 | 2.00 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 6 | |
Kelly | 0 | 0 | 21.00 (57.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 22 | |
McKennie | 0 | 0 | 51.00 (84.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 8 | |
Koopmeiners | 0 | 0 | 46.00 (93.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 5 | |
Locatelli | 0 | 0 | 81.00 (85.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 19 | Thuram-Ulien | 0 | 0 | 37.00 (78.00%) | 3.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | |
Icardi | 0 | 0 | 9.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Sane | 0 | 0 | 31.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Akgun | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Sen | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | Elmalı | 0 | 0 | 13.00 (92.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 19 | |
Guvenc | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Guendogan | 0 | 0 | 56.00 (93.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 21 | |
Kutucu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | MartÃnez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | |
Ayhan | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 90 | |
Singo | 0 | 0 | 5.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 93 | Boey | 0 | 0 | 40.00 (93.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Cakir | 0 | 0 | 46.00 (57.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 45 | |
Osimeh | 0 | 0 | 15.00 (67.00%) | 6.00 | 5.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 4 | |
Jakobs | 0 | 0 | 22.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 42 | Bardakcı | 0 | 0 | 65.00 (86.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 6 | |
Sanchez | 0 | 0 | 79.00 (90.00%) | 1.00 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 7 | |
Sallai | 0 | 0 | 21.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 99 | |
Lemina | 0 | 0 | 42.00 (93.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 34 | |
Torreira | 0 | 0 | 56.00 (89.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 77 | Lang | 0 | 0 | 11.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 8 | |
Gabriel | 0 | 0 | 36.00 (75.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 53 | Yılmaz | 0 | 0 | 29.00 (69.00%) | 3.00 | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Juventus Turyn - Galatasaray Stambuł
Dru?yna Juventus Turyn zajmuje miejsce, które daje awans do europejskich pucharów. W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 0 punktów. Od 2 meczów nie zaznali smaku wygranej. Najlepsi zawodnicy Juventus Turyn w Liga Mistrzów, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Dusan Vlahovic 3 goli, Weston McKennie 3 goli, Jonathan David 2 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: Dusan Vlahovic 1 asyst, Weston McKennie 1 asyst, Jonathan David 1 asyst.
??cznie rozegrali 9 w tym sezonie. Wygra? 3 meczów, 4 zako?czy?o si? remisem. 2 zostali pokonani. W 44.44% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 77.78% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Juventus Turyn nie straci? bramki. W 5 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.78 na mecz
Dru?yna Galatasaray Stambu? zajmuje miejsce, które daje awans do europejskich pucharów. W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 0 punktów. Galatasaray Stambu? od 2 spotka? na wyje?dzie nie mog? pokona? ?adnego rywala. Zawodnicy Galatasaray Stambu? w Liga Mistrzów z najwi?ksz? liczb? bramek: Victor Osimeh 6 goli, Noa Lang 2 goli, Yunus Akgun 2 goli. Zawodnicy Victor Osimeh 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Juventus Turyn, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 9 meczach zdobyli 14 bramek, co daje ?redni? 1.56 goli na mecz. 4 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 1 remisem. Odnie?li 4 pora?ek. W 44.44% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 66.67% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Galatasaray Stambu? nie straci? bramki. W 4 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Galatasaray Stambu?. Ostatnie mecze obu dru?yn: 1 wygranych Juventus Turyn, 3 wygranych Galatasaray Stambu?, 1 remisów. W 3 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 4 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 3 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga Mistrzów
3