Huesca vs FC Barcelona
Posiadanie piłki
- Huesca 30%
- FC Barcelona 70%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Fernandez
14
Pulido
4
Insua
18
Siovas
11
Galan
17
Rico
5
Mosquera
20
Seoane
10
Gomez
9
Mir
15
Ontiveros
1
Stegen
2
Dest
4
Araujo
15
Lenglet
18
Alba
21
Jong
5
Busquets
16
Lopez
10
Messi
9
Braithwaite
11
Dembele
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Fernandez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 14 | |
Pulido | 0 | 0 | 19.00 (89.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Insua | 0 | 0 | 21.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Siovas | 0 | 0 | 40.00 (80.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Galan | 0 | 0 | 45.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 4.00 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 17 | |
Rico | 0 | 0 | 23.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Mosquera | 0 | 0 | 51.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | Seoane | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Forward | ||||||||||||||
| 10 | Gomez | 0 | 0 | 14.00 (64.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 9 | |
Mir | 0 | 0 | 11.00 (45.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Ontiveros | 0 | 0 | 44.00 (90.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 2 | |
Doumbia | 0 | 0 | 11.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Ferreiro | 0 | 0 | 7.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Valderrama | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Okazaki | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 16 | |
Luisinho | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Lopez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | Carlos | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | Romero | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 25 | |
Fernandez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | Nwakali | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 3 | |
Maffeo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Ramirez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | Valera | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Stegen | 0 | 0 | 19.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Dest | 0 | 0 | 41.00 (95.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | Araujo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 | |
Lenglet | 0 | 0 | 103.00 (97.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Alba | 0 | 0 | 118.00 (94.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 21 | |
Jong | 0 | 0 | 76.00 (92.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Busquets | 0 | 0 | 106.00 (94.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 16 | Lopez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Forward | ||||||||||||||
| 10 | |
Messi | 0 | 0 | 84.00 (84.00%) | 7.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 9 | |
Braithwaite | 0 | 0 | 9.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Dembele | 0 | 0 | 80.00 (92.00%) | 5.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 6 | |
Alena | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Griezmann | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Pjanic | 0 | 0 | 13.00 (84.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Marti | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Neto | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Trincao | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Fernandes | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 | |
Firpo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Pena | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | |
Garcia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | Fuente | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 3 | |
Pique | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Coutinho | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Roberto | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Fati | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Huesca - FC Barcelona
Dru?yna Huesca znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 20 miejsce. Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 5 punktów. Huesca nie wygrali meczu od 3 spotka?. Nie zosta?a pokonana u siebie od 2 meczów. Najwi?cej bramek w Liga hiszpa?ska dla Huesca zdobyli: Rafa Mir 3 goli, Javier Ontiveros 2 goli, Sandro Ramirez 2 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: Rafa Mir 1 asyst, Javier Ontiveros 1 asyst, Sandro Ramirez 1 asyst.
W Huesca nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Pablo Maffeo, Sandro Ramirez, Antonio Valera.
??cznie rozegrali 16 w tym sezonie. Wygra? 1 meczów, 9 zako?czy?o si? remisem. 6 zostali pokonani. W 31.25% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 75.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Huesca nie straci? bramki. W 10 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.88 na mecz
Dru?yna FC Barcelona znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (6 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 11 punktów. Nie zosta?a pokonana od 5 meczów. Dla obrony Huesca najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Lionel Messi 7 goli, Anssumane Fati 4 goli, Antoine Griezmann 3 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu FC Barcelona. Najwi?cej bramek wypracowa?: Lionel Messi 1 asyst, Antoine Griezmann 2 asyst.
Kontuzje w dru?ynie FC Barcelona: Gerard Pique, Philippe Coutinho, Sergi Roberto, Anssumane Fati.
??cznie rozegrali 15 w tym sezonie. Wygra? 7 meczów, 4 zako?czy?o si? remisem. 4 zostali pokonani. W 60.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 80.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach FC Barcelona nie straci? bramki. W 8 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.93 na mecz
Bezpo?rednie mecze: FC Barcelona wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Huesca wygranych 0 meczów , FC Barcelona wygra?a 3 spotka?, by?o 1 remisów. W 3 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 3 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 2 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Huesca FC Barcelona
Tabela ligowa tutaj




Liga hiszpańska
0


