Hoffenheim vs Werder Brema
Posiadanie piłki
- Hoffenheim 72%
- Werder Brema 28%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
1
Baumann
19
Lemperle
34
Coufal
5
Kabak
21
Hajdari
13
Bernardo
7
Avdullahu
18
Burger
27
Kramaric
11
Asllani
29
Touré
30
Backhaus
29
Musah
2
Deman
32
Friedl
5
Pieper
3
Sugawara
14
Lynen
20
Schmid
18
Puertas
6
Stage
11
Njinmah
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | HranÃ¡Ä | 0 | 0 | 18.00 (79.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | |
Proemel | 0 | 0 | 6.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Damar | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | Campbell | 0 | 0 | 12.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 | Prass | 0 | 0 | 17.00 (89.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | |
Hlozek | 0 | 0 | 4.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Akpoguma | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | Moerstedt | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 37 | |
Philipp | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Baumann | 0 | 0 | 22.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 19 | |
Lemperle | 0 | 0 | 22.00 (57.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 34 | |
Coufal | 0 | 0 | 77.00 (91.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 5 | |
Kabak | 0 | 0 | 75.00 (94.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 21 | Hajdari | 0 | 0 | 88.00 (93.00%) | 1.00 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 13 | |
Bernardo | 0 | 0 | 59.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 7 | Avdullahu | 0 | 0 | 106.00 (93.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 18 | Burger | 0 | 0 | 82.00 (88.00%) | 3.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 27 | |
Kramaric | 0 | 0 | 45.00 (95.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 11 | |
Asllani | 0 | 0 | 27.00 (68.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 29 | Touré | 0 | 0 | 24.00 (80.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | |
Stark | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Mbangula | 0 | 0 | 8.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | Grüll | 0 | 0 | 4.00 (33.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 19 | Milošević | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | Schmidt | 0 | 0 | 15.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 | Čović | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 25 | |
Kolke | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | Coulibaly | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 39 | |
Woeber | 0 | 0 | 6.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 30 | |
Backhaus | 0 | 0 | 50.00 (42.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 29 | Musah | 0 | 0 | 3.00 (67.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 2 | Deman | 0 | 0 | 24.00 (52.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 32 | |
Friedl | 0 | 0 | 12.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 5 | |
Pieper | 0 | 0 | 23.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 3 | |
Sugawara | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 14 | |
Lynen | 0 | 0 | 22.00 (80.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 20 | |
Schmid | 0 | 0 | 29.00 (59.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 18 | Puertas | 0 | 0 | 28.00 (92.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 6 | |
Stage | 0 | 0 | 26.00 (69.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 11 | |
Njinmah | 0 | 0 | 16.00 (73.00%) | 6.00 | 1.00 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Hoffenheim - Werder Brema
Dru?yna Hoffenheim znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (6 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 8 punktów. Nie zosta?a pokonana od 4 meczów. Dla obrony Werder Brema najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Andrej Kramaric 14 goli, Fisnik Asllani 10 goli, Tim Lemperle 8 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu Hoffenheim. Najwi?cej bramek wypracowa?: Andrej Kramaric 6 asyst, Fisnik Asllani 8 asyst, Tim Lemperle 2 asyst.
??cznie rozegrali 32 w tym sezonie. Wygra? 17 meczów, 7 zako?czy?o si? remisem. 8 zostali pokonani. W 71.88% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 87.50% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 6 meczach Hoffenheim nie straci? bramki. W 22 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 2.00 na mecz
Team Werder Brema currently is on lower place in table (15 position). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 4 punktów. Werder Brema nie wygrali meczu od 2 spotka?. Czo?owi zawodnicy Werder Brema w Bundesliga to Jens Stage 10 goli, Justin Njinmah 5 goli, Romano Schmid 4 goli. Zawodnicy Jens Stage 2 asyst, Romano Schmid 8 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Hoffenheim, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 32 meczach zdobyli 37 bramek, co daje ?redni? 1.16 goli na mecz. 8 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 8 remisem. Odnie?li 16 pora?ek. W 56.25% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 81.25% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 6 meczach Werder Brema nie straci? bramki. W 16 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Werder Brema wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Hoffenheim wygranych 11 meczów , Werder Brema wygra?a 14 spotka?, by?o 10 remisów. W 21 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 30 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 26 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Hoffenheim Werder Brema
Tabela ligowa tutaj




Bundesliga
1