Granada vs Valencia CF
Posiadanie piłki
- Granada 57%
- Valencia CF 43%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
25
Barga
11
Uzuni
7
Boye
2
Mendez
4
Rubio
14
Miquel
17
Corbeanu
19
Pellistri
23
Gumbau
20
Alonso
15
Neva
25
Mamardashvili
16
Noguerol
9
Duro
12
Correia
3
Mosquera
15
Ozkacar
20
Foulquier
23
Martinez
8
Moreno
18
Pepelu
7
Canos
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | |
Maouassa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 6 | |
Hongla | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 8 | |
MartÃnez | 0 | 0 | 4.00 (%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Callejon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Rodriguez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 12 | |
Sanchez | 0 | 0 | 11.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Aranda | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 18 | Jozwiak | 0 | 0 | 11.00 (64.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 21 | |
Melendo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | Piatkowski | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 | |
Villar | 0 | 0 | 8.00 (88.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 28 | Navarro | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 25 | Barga | 0 | 0 | 53.00 (62.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 11 | Uzuni | 0 | 0 | 8.00 (88.00%) | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 7 | |
Boye | 0 | 0 | 21.00 (60.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 2 | |
Mendez | 0 | 0 | 29.00 (55.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 4 | Rubio | 0 | 0 | 61.00 (75.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 14 | |
Miquel | 0 | 0 | 57.00 (83.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 17 | Corbeanu | 0 | 0 | 14.00 (57.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 19 | |
Pellistri | 0 | 0 | 26.00 (81.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 23 | |
Gumbau | 0 | 0 | 54.00 (81.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 20 | Alonso | 0 | 0 | 34.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 15 | |
Neva | 0 | 0 | 41.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | |
Jaume | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 6 | Guillamon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | |
Almeida | 0 | 0 | 10.00 (82.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 11 | Carmona | 0 | 0 | 3.00 (67.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 13 | |
Rivero | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Amallah | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 | |
Vazquez | 0 | 0 | 11.00 (55.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | Sanchez | 0 | 0 | 2.00 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 | Gilabert | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 34 | Hernandis | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 25 | |
Mamardashvili | 0 | 0 | 35.00 (40.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 16 | Noguerol | 0 | 0 | 16.00 (81.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 9 | Duro | 0 | 0 | 10.00 (70.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 12 | |
Correia | 0 | 0 | 33.00 (70.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 3 | Mosquera | 0 | 0 | 41.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 15 | |
Ozkacar | 0 | 0 | 44.00 (77.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 20 | |
Foulquier | 0 | 0 | 20.00 (45.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 23 | Martinez | 0 | 0 | 17.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 8 | Moreno | 0 | 0 | 35.00 (60.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 18 | |
Pepelu | 0 | 0 | 37.00 (65.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 7 | |
Canos | 0 | 0 | 11.00 (64.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Granada - Valencia CF
Dru?yna Granada znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 19 miejsce. W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 1 punktów. Od 10 meczów nie zaznali smaku wygranej. Najlepsi zawodnicy Granada w Liga hiszpa?ska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Uzuni 9 goli, Zaragoza MartÃnez 6 goli, Lucas Boye 3 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: Uzuni 1 asyst, Zaragoza MartÃnez 2 asyst, Lucas Boye 3 asyst.
??cznie rozegrali 29 w tym sezonie. Wygra? 2 meczów, 8 zako?czy?o si? remisem. 19 zostali pokonani. W 41.38% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 75.86% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach Granada nie straci? bramki. W 16 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.03 na mecz
Dru?yna Valencia CF znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (8 miejsce). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 6 punktów. Valencia CF od 3 spotka? na wyje?dzie nie mog? pokona? ?adnego rywala. Zawodnicy Valencia CF w Liga hiszpa?ska z najwi?ksz? liczb? bramek: Hugo Duro 12 goli, Javier Guerra Moreno 4 goli, Pepelu 4 goli. Zawodnicy Hugo Duro 2 asyst, Javier Guerra Moreno 2 asyst, Pepelu 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Granada, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 29 meczach zdobyli 32 bramek, co daje ?redni? 1.10 goli na mecz. 11 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 8 remisem. Odnie?li 10 pora?ek. W 41.38% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 58.62% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 10 meczach Valencia CF nie straci? bramki. W 12 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Valencia CF wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Granada wygranych 2 meczów , Valencia CF wygra?a 16 spotka?, by?o 4 remisów. W 12 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 16 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 12 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Granada Valencia CF
Tabela ligowa tutaj




Liga hiszpańska
0