Girona vs Sevilla FC
Posiadanie piłki
- Girona 60%
- Sevilla FC 40%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
13
Gazzaniga
9
Ruiz
4
Martinez
5
Lopez
18
KrejÄÃ
17
Blind
14
Romeu
11
Groeneveld
23
Martin
8
Tsigankov
10
MartÃnez
20
Gil
13
Nyland
7
Bernal
2
Angel
22
Bade
6
Gudelj
3
Pedrosa
12
Lokonga
20
Sow
11
Lukebakio
17
Niguez
5
Vargas
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | |
Carlos | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Beek | 0 | 0 | 8.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Stuani | 0 | 0 | 5.00 (60.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Juanpe | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | Torrijo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 | Romero | 0 | 0 | 15.00 (93.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 | |
Portu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Sabata | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | Misehouy | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 28 | Oya | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 13 | |
Gazzaniga | 0 | 0 | 35.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 9 | |
Ruiz | 0 | 0 | 18.00 (72.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 4 | |
Martinez | 0 | 0 | 46.00 (74.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 5 | |
Lopez | 0 | 0 | 77.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 18 | KrejÄÃ | 0 | 0 | 94.00 (86.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 17 | |
Blind | 0 | 0 | 68.00 (90.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 14 | |
Romeu | 0 | 0 | 26.00 (96.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Groeneveld | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 23 | |
Martin | 0 | 0 | 56.00 (91.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 8 | Tsigankov | 0 | 0 | 31.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 10 | MartÃnez | 0 | 0 | 26.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 20 | |
Gil | 0 | 0 | 25.00 (72.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | |
Fernandez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | Salas | 0 | 0 | 16.00 (88.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | |
Ortiz | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Suso | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Castellano | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 18 | |
Agoume | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Ejuke | 0 | 0 | 5.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Marcao | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | Velasco | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 | Muzambo | 0 | 0 | 8.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 33 | Arbol | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 42 | Pascual | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 13 | |
Nyland | 0 | 0 | 19.00 (68.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 7 | Bernal | 0 | 0 | 13.00 (85.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 2 | |
Angel | 0 | 0 | 25.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 22 | |
Bade | 0 | 0 | 48.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 6 | |
Gudelj | 0 | 0 | 45.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 3 | |
Pedrosa | 0 | 0 | 16.00 (81.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 12 | Lokonga | 0 | 0 | 38.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 20 | |
Sow | 0 | 0 | 53.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 11 | |
Lukebakio | 0 | 0 | 17.00 (82.00%) | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 17 | |
Niguez | 0 | 0 | 22.00 (82.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 5 | |
Vargas | 0 | 0 | 24.00 (88.00%) | 3.00 | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Girona - Sevilla FC
Dru?yna Girona znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (7 miejsce). Girona w 5 ostatnich meczach zdoby?a 7 punktów. Od 2 meczów nie zaznali smaku pora?ki. Do siatki w tym sezonie w Liga hiszpa?ska najlepiej strzelali zawodnicy Cristian Stuani 4 goli, Abel Ruiz 3 goli, Bryan Gil 2 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Sevilla FC. Zawodnicy Cristian Stuani 1 asyst, Bryan Gil 3 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Sevilla FC, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 19 meczach zdobyli 27 bramek, co daje ?redni? 1.42 goli na mecz. 8 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 4 remisem. Odnie?li 7 pora?ek. W 52.63% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 73.68% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 6 meczach Girona nie straci? bramki. W 8 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Sevilla FC znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (13 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 5 punktów. Od 3 meczów na wyje?dzie nie zaznali smaku wygranej. Do siatki w tym sezonie w Liga hiszpa?ska najlepiej strzelali zawodnicy Dodi Lukebakio 8 goli, Sánchez Velasco 2 goli, Romero Bernal 2 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Girona. Zawodnicy Dodi Lukebakio 1 asyst, Sánchez Velasco 2 asyst, Romero Bernal 2 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Girona, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 19 meczach zdobyli 21 bramek, co daje ?redni? 1.11 goli na mecz. 6 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 5 remisem. Odnie?li 8 pora?ek. W 36.84% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 68.42% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 6 meczach Sevilla FC nie straci? bramki. W 10 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Girona wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Girona wygranych 6 meczów , Sevilla FC wygra?a 4 spotka?, by?o 0 remisów. W 3 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 6 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 3 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Girona Sevilla FC
Tabela ligowa tutaj




Liga hiszpańska
1