Getafe vs Osasuna Pampeluna
Posiadanie piłki
- Getafe 40%
- Osasuna Pampeluna 60%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
13
Soria
10
Yıldırım
6
Uche
2
Djene
4
Berrocal
15
Alderete
16
Rico
17
Perez
8
Arambarri
5
Milla
7
Ujia
1
Herrera
19
MartÃnez
17
Budimir
14
Garcia
23
Cruz
22
Boyomos
24
Catena
12
Blanco
10
Oroz
6
Torro
8
Ibanez
17
Hill
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | LetáÄek | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | |
Mayoral | 0 | 0 | 11.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Alena | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | Rodriguez | 0 | 0 | 8.00 (38.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 19 | Carmona | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 | Santiago | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 | Iglesias | 0 | 0 | 11.00 (27.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 | |
Duarte | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | Risco | 0 | 0 | 6.00 (67.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 | Aberdin | 0 | 0 | 3.00 (33.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 29 | Costa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 34 | Ãlvarez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 13 | |
Soria | 0 | 0 | 20.00 (45.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 10 | Yıldırım | 0 | 0 | 4.00 (25.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 6 | Uche | 0 | 0 | 13.00 (77.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 2 | |
Djene | 0 | 0 | 7.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 4 | Berrocal | 0 | 0 | 16.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 15 | |
Alderete | 0 | 0 | 31.00 (58.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 16 | |
Rico | 0 | 0 | 23.00 (43.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 17 | |
Perez | 0 | 0 | 8.00 (75.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 8 | |
Arambarri | 0 | 0 | 24.00 (38.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 5 | Milla | 0 | 0 | 23.00 (83.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 7 | |
Ujia | 0 | 0 | 15.00 (73.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | |
Vidal | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Cruz | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | |
Garcia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Herrando | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | |
Moncayola | 0 | 0 | 10.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | Garcia | 0 | 0 | 3.00 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 13 | |
Aitor | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Pena | 0 | 0 | 1.00 (%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Gomez | 0 | 0 | 4.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Arnaiz | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Martinez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | Benito | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Herrera | 0 | 0 | 40.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 19 | MartÃnez | 0 | 0 | 13.00 (42.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 17 | |
Budimir | 0 | 0 | 17.00 (53.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 14 | |
Garcia | 0 | 0 | 24.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 23 | Cruz | 0 | 0 | 25.00 (60.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 22 | Boyomos | 0 | 0 | 40.00 (93.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 24 | |
Catena | 0 | 0 | 44.00 (73.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 12 | Blanco | 0 | 0 | 22.00 (57.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 10 | |
Oroz | 0 | 0 | 28.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 6 | |
Torro | 0 | 0 | 32.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 8 | |
Ibanez | 0 | 0 | 31.00 (48.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 17 | Hill | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Getafe - Osasuna Pampeluna
Team Getafe currently is on lower place in table (16 position). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 4 punktów. Do siatki w tym sezonie w Liga hiszpa?ska najlepiej strzelali zawodnicy Mauro Arambarri 2 goli, Luis Milla 1 goli, Borja Mayoral 1 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Osasuna Pampeluna. Zawodnicy , Luis Milla 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Osasuna Pampeluna, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 8 meczach zdobyli 5 bramek, co daje ?redni? 0.63 goli na mecz. 1 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 4 remisem. Odnie?li 3 pora?ek. W 12.50% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 50.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Getafe nie straci? bramki. W 3 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Osasuna Pampeluna znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (7 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 10 punktów. Od 3 meczów nie zaznali smaku pora?ki. Do siatki w tym sezonie w Liga hiszpa?ska najlepiej strzelali zawodnicy Ante Budimir 3 goli, Bretones Cruz 2 goli, Zaragoza MartÃnez 1 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Getafe. Zawodnicy Ante Budimir 1 asyst, Zaragoza MartÃnez 2 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Getafe, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 8 meczach zdobyli 12 bramek, co daje ?redni? 1.50 goli na mecz. 4 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 2 remisem. Odnie?li 2 pora?ek. W 62.50% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 75.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Osasuna Pampeluna nie straci? bramki. W 5 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Getafe. Ostatnie mecze obu dru?yn: 15 wygranych Getafe, 9 wygranych Osasuna Pampeluna, 12 remisów. W 12 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 22 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 11 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga hiszpańska
1