Galatasaray Stambuł vs Altay
Posiadanie piłki
- Galatasaray Stambuł 65%
- Altay 35%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Muslera
2
Yedlin
25
Nelsson
45
Marcao
6
Aanholt
89
Feghouli
4
Antalyal
22
Kutlu
7
Akturkoglu
11
Mohamed
67
Dervisoglu
1
Lis
90
Karayel
38
Ozturk
28
Akca
20
Karatas
8
Yildirim
17
Poko
7
Kappel
21
Pinares
10
Rodriguez
11
Bamba
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Muslera | 0 | 0 | 19.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Yedlin | 0 | 0 | 33.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | Nelsson | 0 | 0 | 53.00 (83.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 45 | |
Marcao | 0 | 0 | 68.00 (82.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Aanholt | 0 | 0 | 43.00 (74.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 89 | |
Feghouli | 0 | 0 | 43.00 (95.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Antalyal | 0 | 0 | 46.00 (86.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 22 | Kutlu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | Akturkoglu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Forward | ||||||||||||||
| 11 | |
Mohamed | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 67 | |
Dervisoglu | 0 | 0 | 16.00 (87.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 5 | |
Ozturk | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Babel | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Cipe | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Caglayan | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | Morutan | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 | |
Luyindama | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 35 | |
Kara | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 53 | Yilmaz | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 54 | Kilinc | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 90 | |
Diagne | 0 | 0 | 8.00 (62.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Lis | 0 | 0 | 25.00 (28.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 90 | Karayel | 0 | 0 | 22.00 (63.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 38 | |
Ozturk | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | |
Akca | 0 | 0 | 16.00 (81.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | Karatas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 8 | |
Yildirim | 0 | 0 | 19.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| 17 | |
Poko | 0 | 0 | 31.00 (58.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Kappel | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | Pinares | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | Rodriguez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Forward | ||||||||||||||
| 11 | |
Bamba | 0 | 0 | 16.00 (81.00%) | 4.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 5 | Aka | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | |
Gulselam | 0 | 0 | 6.00 (16.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Rayan | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 14 | |
Unlu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | Thaciano | 0 | 0 | 6.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 18 | Ozgener | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 19 | |
Paixao | 0 | 0 | 5.00 (40.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 35 | Topaloglu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 63 | |
Kadah | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 89 | Celenk | 0 | 0 | 5.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Galatasaray Stambuł - Altay
Dru?yna Galatasaray Stambu? znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (8 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 5 punktów. Galatasaray Stambu? od 3 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Zawodnicy Galatasaray Stambu? w Liga turecka z najwi?ksz? liczb? bramek: Mostafa Mohamed 4 goli, Olimpiu Morutan 3 goli, Alexandru Cicaldau 3 goli. Zawodnicy , Olimpiu Morutan 2 asyst, Alexandru Cicaldau 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Altay, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 14 meczach zdobyli 19 bramek, co daje ?redni? 1.36 goli na mecz. 6 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 4 remisem. Odnie?li 4 pora?ek. W 57.14% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 78.57% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Galatasaray Stambu? nie straci? bramki. W 8 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Altay znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (13 miejsce). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 2 punktów. Altay nie wygrali meczu od 7 spotka?. Najwi?cej bramek w Liga turecka dla Altay zdobyli: Daouda Bamba 6 goli, Yasser Rayan 3 goli, Leandro Kappel 2 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: Daouda Bamba 1 asyst, Yasser Rayan 1 asyst, Leandro Kappel 2 asyst.
??cznie rozegrali 14 w tym sezonie. Wygra? 5 meczów, 2 zako?czy?o si? remisem. 7 zostali pokonani. W 64.29% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 78.57% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Altay nie straci? bramki. W 9 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.29 na mecz
Bezpo?rednie mecze: Galatasaray Stambu? wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Galatasaray Stambu? wygranych 4 meczów , Altay wygra?a 1 spotka?, by?o 0 remisów. W 4 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 4 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 3 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Galatasaray Stambu? Altay
Tabela ligowa tutaj




Liga turecka
2