Fulham vs Cardiff City
Posiadanie piłki
- Fulham 73%
- Cardiff City 27%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
25
Gonzalez
4
Odoi
20
Marchand
13
Ream
23
Bryan
5
Chambers
29
Anguissa
3
Sessegnon
10
Cairney
12
Babel
9
Mitrovic
1
Etheridge
2
Peltier
4
Morrison
5
Manga
3
Bennett
17
Gunnarsson
15
Bacuna
19
Mendez-Laing
21
Camarasa
33
Hoilett
29
Niasse
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 25 | |
Gonzalez | 0 | 0 | 18.00 (62.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 4 | |
Odoi | 0 | 0 | 5.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 20 | |
Marchand | 0 | 0 | 88.00 (95.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 13 | |
Ream | 0 | 0 | 82.00 (97.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 23 | |
Bryan | 0 | 0 | 23.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 5 | |
Chambers | 0 | 0 | 71.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Anguissa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Sessegnon | 0 | 0 | 19.00 (82.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Cairney | 0 | 0 | 53.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 12 | |
Babel | 0 | 0 | 38.00 (80.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Mitrovic | 0 | 0 | 29.00 (87.00%) | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 7 | |
Kebano | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Ayite | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Christie | 0 | 0 | 34.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Seri | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Mawson | 0 | 0 | 1.00 (50.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | |
Fabri | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 56 | |
Elliott | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 1 | |
Bettinelli | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Fosu-Mensah | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Markovic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Etheridge | 0 | 0 | 10.00 (41.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Peltier | 0 | 0 | 10.00 (55.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Morrison | 0 | 0 | 13.00 (76.00%) | 2.00 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Manga | 0 | 0 | 14.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | |
Bennett | 0 | 0 | 12.00 (63.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 17 | Gunnarsson | 0 | 0 | 14.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 15 | |
Bacuna | 0 | 0 | 19.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Mendez-Laing | 0 | 0 | 13.00 (54.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Camarasa | 0 | 0 | 18.00 (85.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 33 | |
Hoilett | 0 | 0 | 11.00 (68.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 29 | |
Niasse | 0 | 0 | 6.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 6 | |
Richards | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Ward | 0 | 0 | 5.00 (45.00%) | 3.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Reid | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Cunningham | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Harris | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | |
Murphy | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 32 | Healey | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 8 | |
Ralls | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Paterson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Bamba | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Fulham - Cardiff City
Dru?yna Fulham znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 19 miejsce. W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 6 punktów. Nie przegra?a meczu od 2 spotka?. Czo?owi zawodnicy Fulham w Premier League to Aleksandar Mitrovi? 11 goli, Andre Schuerrle 6 goli, Ryan Babel 4 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Aleksandar Mitrovi? 3 asyst, Ryan Babel 3 asyst.
W Fulham nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Marcus Bettinelli, Timothy Fosu-Mensah, Alfie Mawson, Lazar Markovic.
W 35 meczach zdobyli 33 bramek, co daje ?redni? 0.94 goli na mecz. 6 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 5 remisem. Odnie?li 24 pora?ek. W 57.14% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 88.57% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Fulham nie straci? bramki. W 19 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Cardiff City znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 18 miejsce. W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 3 punktów. Czo?owi zawodnicy Cardiff City w Premier League to Victor Camarasa 5 goli, Bobby Reid 4 goli, Callum Paterson 4 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Victor Camarasa 4 asyst, Bobby Reid 2 asyst, Callum Paterson 1 asyst.
W Cardiff City nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Callum Paterson, Matthew Connolly, Souleymane Bamba.
W 35 meczach zdobyli 30 bramek, co daje ?redni? 0.86 goli na mecz. 9 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 4 remisem. Odnie?li 22 pora?ek. W 51.43% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 74.29% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 9 meczach Cardiff City nie straci? bramki. W 14 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Cardiff City wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Fulham wygranych 3 meczów , Cardiff City wygra?a 4 spotka?, by?o 5 remisów. W 8 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 11 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 11 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Fulham Cardiff City
Tabela ligowa tutaj




Premier League
1

