Freiburg vs FC Basel
Posiadanie piłki
- Freiburg 48%
- FC Basel 52%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
Składy
1
Atubolu
20
Adamu
17
Kuebler
28
Ginter
5
Jung
30
Guenter
8
Eggestein
6
Osterhage
19
Beste
44
Manzambi
32
Grifo
13
Salvi
23
Ajeti
31
Schmid
32
Adjetey
26
Prieto
6
Tsunemoto
22
Leroy
5
Metinho
39
Zé
10
Shaqiri
21
Salah
Podstawowy skład
Rezerwowi
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | |
Scherhant | 0 | 0 | 5.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 14 | Suzuki | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 18 | |
Dinkci | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Mueller | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Huth | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Hoefler | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | Treu | 0 | 0 | 4.00 (75.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 31 | Matanovic | 0 | 0 | 6.00 (100.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 33 | Makengo | 0 | 0 | 8.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 37 | Rosenfelder | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 43 | Ogbus | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Atubolu | 0 | 0 | 51.00 (55.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 20 | Adamu | 0 | 0 | 13.00 (69.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 17 | |
Kuebler | 0 | 0 | 31.00 (94.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 28 | |
Ginter | 0 | 0 | 46.00 (78.00%) | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 5 | |
Jung | 0 | 0 | 54.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 30 | |
Guenter | 0 | 0 | 27.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 8 | |
Eggestein | 0 | 0 | 51.00 (80.00%) | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 6 | |
Osterhage | 0 | 0 | 37.00 (92.00%) | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 19 | Beste | 0 | 0 | 16.00 (82.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 44 | Manzambi | 0 | 0 | 31.00 (81.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 32 | |
Grifo | 0 | 0 | 25.00 (68.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | Vouilloz | 0 | 0 | 30.00 (93.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | Otele | 0 | 0 | 11.00 (91.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 9 | Agbonifo | 0 | 0 | 9.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 14 | BaÄanin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 16 | Spycher | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | Broschinski | 0 | 0 | 6.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 19 | Ingibjargarson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 | |
Daniliuc | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | Rüegg | 0 | 0 | 6.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 28 | Kacuri | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 29 | Cisse | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 47 | Pfeiffer | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 13 | |
Salvi | 0 | 0 | 18.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 23 | |
Ajeti | 0 | 0 | 16.00 (67.00%) | 3.00 | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 31 | Schmid | 0 | 0 | 28.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 32 | Adjetey | 0 | 0 | 45.00 (83.00%) | 1.00 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 26 | Prieto | 0 | 0 | 60.00 (88.00%) | 2.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 6 | Tsunemoto | 0 | 0 | 24.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 22 | |
Leroy | 0 | 0 | 42.00 (81.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 5 | Metinho | 0 | 0 | 47.00 (90.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 39 | Zé | 0 | 0 | 10.00 (91.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 10 | |
Shaqiri | 0 | 0 | 50.00 (67.00%) | 3.00 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 21 | Salah | 0 | 0 | 22.00 (81.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Freiburg - FC Basel
Team Freiburg currently is on lower place in table (29 position). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 0 punktów.
W 0 meczach zdobyli bramek, co daje ?redni? goli na mecz. spotka? zako?czy?o si? wygran?, remisem. Odnie?li pora?ek. W % meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W % meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W meczach Freiburg nie straci? bramki. W spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna FC Basel znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (25 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 0 punktów.
??cznie rozegrali 0 w tym sezonie. Wygra? meczów, zako?czy?o si? remisem. zostali pokonani. W % meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W % meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W meczach FC Basel nie straci? bramki. W spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: na mecz
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: FC Basel. Ostatnie mecze obu dru?yn: 3 wygranych Freiburg, 3 wygranych FC Basel, 1 remisów. W 4 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 7 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 5 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga Europy
2