Eibar vs Osasuna Pampeluna
Posiadanie piłki
- Eibar 54%
- Osasuna Pampeluna 46%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Dmitrovic
20
Correa
12
Oliveira
3
Bigas
15
Angel
21
Leon
18
Cristoforo
10
Exposito
16
Blasis
19
Charles
17
Kike
1
Herrera
2
Vidal
5
Garcia
23
Umpierrez
15
Latorre
10
Torres
6
Oier
27
Moncayola
16
Arnaiz
14
Garcia
11
Gallego
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Dmitrovic | 0 | 0 | 11.00 (31.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 20 | |
Correa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Oliveira | 0 | 0 | 30.00 (61.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 3 | |
Bigas | 0 | 0 | 32.00 (71.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Angel | 0 | 0 | 40.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 21 | |
Leon | 0 | 0 | 14.00 (66.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Cristoforo | 0 | 0 | 6.00 (40.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Exposito | 0 | 0 | 35.00 (72.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 16 | |
Blasis | 0 | 0 | 38.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 19 | |
Charles | 0 | 0 | 10.00 (83.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 17 | |
Kike | 0 | 0 | 17.00 (73.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 2 | |
Burgos | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Alvarez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Quique | 0 | 0 | 1.00 (33.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Diop | 0 | 0 | 11.00 (78.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Enrich | 0 | 0 | 12.00 (54.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Rafa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Rodriguez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Inui | 0 | 0 | 4.00 (80.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Tejero | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | Sanchez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 31 | |
Cubero | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | |
Atienza | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 4 | |
Ramis | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Escalante | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 23 | |
Arbilla | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Herrera | 0 | 0 | 8.00 (22.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Vidal | 0 | 0 | 10.00 (41.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Garcia | 0 | 0 | 15.00 (48.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Umpierrez | 0 | 0 | 19.00 (55.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Latorre | 0 | 0 | 30.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 10 | |
Torres | 0 | 0 | 19.00 (52.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Oier | 0 | 0 | 26.00 (68.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Moncayola | 0 | 0 | 18.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 16 | |
Arnaiz | 0 | 0 | 10.00 (62.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 14 | |
Garcia | 0 | 0 | 21.00 (75.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Gallego | 0 | 0 | 15.00 (68.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 3 | |
Navas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Garcia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Cardona | 0 | 0 | 6.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Merida | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Roncaglia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Barja | 0 | 0 | 6.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 20 | |
Brasanac | 0 | 0 | 4.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 21 | |
Perez | 0 | 0 | 2.00 (40.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Lopez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Perez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Estupinan | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 37 | Goni | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 9 | |
Avila | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Ruben | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Ibanez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Eibar - Osasuna Pampeluna
Dru?yna Eibar znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (15 miejsce). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 8 punktów. Nie zosta?a pokonana od 4 meczów. Dla obrony Osasuna Pampeluna najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Fabian Orellana 8 goli, Charles 6 goli, Kike 5 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu Eibar. Najwi?cej bramek wypracowa?: Fabian Orellana 7 asyst, Kike 1 asyst.
Kontuzje w dru?ynie Eibar: Ivan Ramis, Gonzalo Escalante.
??cznie rozegrali 32 w tym sezonie. Wygra? 9 meczów, 8 zako?czy?o si? remisem. 15 zostali pokonani. W 56.25% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 78.13% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 9 meczach Eibar nie straci? bramki. W 16 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.06 na mecz
Dru?yna Osasuna Pampeluna znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (11 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 7 punktów. Od 2 meczów nie zaznali smaku pora?ki. Do siatki w tym sezonie w Liga hiszpa?ska najlepiej strzelali zawodnicy Ezequiel Avila 9 goli, Roberto Torres 6 goli, Ruben Garcia 6 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Eibar. Zawodnicy Ezequiel Avila 2 asyst, Roberto Torres 7 asyst, Ruben Garcia 2 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Eibar, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Osasuna Pampeluna: Ezequiel Avila, Robert Ibanez.
W 32 meczach zdobyli 38 bramek, co daje ?redni? 1.19 goli na mecz. 10 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 11 remisem. Odnie?li 11 pora?ek. W 43.75% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 71.88% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 9 meczach Osasuna Pampeluna nie straci? bramki. W 17 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Osasuna Pampeluna. Ostatnie mecze obu dru?yn: 3 wygranych Eibar, 4 wygranych Osasuna Pampeluna, 7 remisów. W 3 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 8 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 4 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga hiszpańska
0

