Celtic Glasgow vs VfB Stuttgart
Posiadanie piłki
- Celtic Glasgow 53%
- VfB Stuttgart 47%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
Składy
1
Schmeichel
11
ÄŒvanÄara
22
Araujo
6
Trusty
5
Scales
63
Tierney
42
McGregor
28
Bernardo
38
Maeda
8
Nygren
23
Tounekti
33
Nuebel
9
Demirovic
3
Hendriks
24
Chabot
29
Jeltsch
4
Vagnoman
6
Stiller
16
Karazor
18
Leweling
26
Undav
11
Khannous
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | Adamu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 12 | |
Sinisalo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Yang | 0 | 0 | 14.00 (79.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 14 | McCowan | 0 | 0 | 12.00 (67.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | |
Iheanacho | 0 | 0 | 8.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | Doohan | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 36 | |
Saracchi | 0 | 0 | 10.00 (67.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 41 | Hatate | 0 | 0 | 24.00 (96.00%) | 2.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 47 | Murray | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 49 | |
Forrest | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 51 | Donovan | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 56 | |
Ralston | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Schmeichel | 0 | 0 | 50.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 11 | ÄŒvanÄara | 0 | 0 | 14.00 (79.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 22 | Araujo | 0 | 0 | 51.00 (75.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 6 | Trusty | 0 | 0 | 73.00 (93.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 5 | |
Scales | 0 | 0 | 87.00 (84.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 63 | |
Tierney | 0 | 0 | 71.00 (86.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 42 | |
McGregor | 0 | 0 | 58.00 (96.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 28 | Bernardo | 0 | 0 | 20.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 38 | |
Maeda | 0 | 0 | 13.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 8 | |
Nygren | 0 | 0 | 19.00 (89.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 23 | Tounekti | 0 | 0 | 31.00 (87.00%) | 3.00 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | |
Bredlow | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | Dakhil | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | |
Mittelstaedt | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | Tomas | 0 | 0 | 4.00 (75.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | |
Fuehrich | 0 | 0 | 17.00 (88.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Jaquez | 0 | 0 | 9.00 (100.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 | |
Assignon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | Bouanani | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 28 | |
Nartey | 0 | 0 | 14.00 (93.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | Baixauli | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 44 | Hellstern | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 33 | |
Nuebel | 0 | 0 | 47.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 9 | |
Demirovic | 0 | 0 | 12.00 (75.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 3 | |
Hendriks | 0 | 0 | 40.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 24 | |
Chabot | 0 | 0 | 58.00 (89.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 29 | Jeltsch | 0 | 0 | 67.00 (87.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 4 | Vagnoman | 0 | 0 | 44.00 (89.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 6 | Stiller | 0 | 0 | 75.00 (89.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 16 | |
Karazor | 0 | 0 | 53.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 18 | |
Leweling | 0 | 0 | 19.00 (67.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 26 | |
Undav | 0 | 0 | 24.00 (79.00%) | 2.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 11 | |
Khannous | 0 | 0 | 24.00 (75.00%) | 4.00 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Celtic Glasgow - VfB Stuttgart
Dru?yna Celtic Glasgow zajmuje miejsce, które daje awans do europejskich pucharów. W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 0 punktów. Od 2 meczów nie zaznali smaku pora?ki. Czo?owi zawodnicy Celtic Glasgow w Liga Europy to Benjamin Nygren 3 goli, Hatate 3 goli, Trusty 2 goli. Zawodnicy Benjamin Nygren 2 asyst, Hatate 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców VfB Stuttgart, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 8 meczach zdobyli 13 bramek, co daje ?redni? 1.63 goli na mecz. 3 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 2 remisem. Odnie?li 3 pora?ek. W 75.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach Celtic Glasgow nie straci? bramki. W 6 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna VfB Stuttgart zajmuje miejsce, które daje awans do europejskich pucharów. Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 0 punktów. Dla obrony Celtic Glasgow najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? El Khannous 3 goli, Deniz Undav 2 goli, Jamie Leweling 2 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu VfB Stuttgart. Najwi?cej bramek wypracowa?: , Deniz Undav 4 asyst, Jamie Leweling 1 asyst.
??cznie rozegrali 8 w tym sezonie. Wygra? 5 meczów, 0 zako?czy?o si? remisem. 3 zostali pokonani. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 87.50% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach VfB Stuttgart nie straci? bramki. W 3 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.88 na mecz
Bezpo?rednie mecze: VfB Stuttgart wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Celtic Glasgow wygranych 1 meczów , VfB Stuttgart wygra?a 1 spotka?, by?o 0 remisów. W 2 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 2 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 2 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Celtic Glasgow VfB Stuttgart
Tabela ligowa tutaj




Liga Europy
1