Celta Vigo vs Sevilla FC
Posiadanie piłki
- Celta Vigo 44%
- Sevilla FC 56%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Marchesin
3
Garcia
15
Aidoo
4
Nunez
2
Mallo
17
Galan
28
Veiga
8
Beltran
11
Cervi
10
Aspas
18
Larsen
13
Bounou
30
Angel
6
Gudelj
29
Salas
16
Navas
8
Jordan
20
Fernando
19
Acuna
21
Torres
15
En-Nesyri
12
Mir
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Marchesin | 0 | 0 | 26.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 3 | |
Garcia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Aidoo | 0 | 0 | 47.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Nunez | 0 | 0 | 62.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | |
Mallo | 0 | 0 | 27.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 17 | Galan | 0 | 0 | 57.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 28 | Veiga | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | |
Beltran | 0 | 0 | 69.00 (95.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Cervi | 0 | 0 | 19.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 10 | |
Aspas | 0 | 0 | 28.00 (67.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 18 | Larsen | 0 | 0 | 9.00 (55.00%) | 4.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 5 | |
Rodriguez | 0 | 0 | 14.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Perez | 0 | 0 | 12.00 (91.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | |
Paciencia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Villar | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Tapia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Swedberg | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Vazquez | 0 | 0 | 7.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 21 | |
Solari | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Torre | 0 | 0 | 12.00 (83.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | Dominguez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 35 | Duran | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 36 | Medrano | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 13 | |
Bounou | 0 | 0 | 36.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 30 | |
Angel | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Gudelj | 0 | 0 | 93.00 (95.00%) | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | Salas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 16 | |
Navas | 0 | 0 | 49.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Jordan | 0 | 0 | 82.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Fernando | 0 | 0 | 68.00 (92.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 19 | Acuna | 0 | 0 | 32.00 (65.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 4.00 | 0 | 0 | |
| Forward | ||||||||||||||
| 21 | |
Torres | 0 | 0 | 48.00 (77.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
En-Nesyri | 0 | 0 | 8.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Mir | 0 | 0 | 17.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Dmitrovic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Suso | 0 | 0 | 8.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Januzaj | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Lamela | 0 | 0 | 22.00 (68.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 27 | Alvarez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 28 | Quintana | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 31 | Flores | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 34 | Ortiz | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 43 | Bueno | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 44 | Hormigo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Suspended | ||||||||||||||
| 2 | Montiel | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 3 | |
Telles | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Rekik | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Corona | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 10 | |
Rakitic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Kouassi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 18 | |
Delaney | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Marcao | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Gomez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Celta Vigo - Sevilla FC
Team Celta Vigo currently is on lower place in table (16 position). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 2 punktów. Od 7 meczów nie zaznali smaku wygranej. Do siatki w tym sezonie w Liga hiszpa?ska najlepiej strzelali zawodnicy Iago Aspas 7 goli, Gabriel Veiga 3 goli, Oscar Rodriguez 2 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Sevilla FC. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Iago Aspas 2 asyst, Gabriel Veiga 1 asyst.
W 14 meczach zdobyli 14 bramek, co daje ?redni? 1.00 goli na mecz. 3 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 3 remisem. Odnie?li 8 pora?ek. W 64.29% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 71.43% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Celta Vigo nie straci? bramki. W 8 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Sevilla FC znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 18 miejsce. Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 2 punktów. Od 5 meczów nie zaznali smaku wygranej. Do siatki w tym sezonie w Liga hiszpa?ska najlepiej strzelali zawodnicy Erik Lamela 3 goli, Oliver Torres 3 goli, Jose Angel 2 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Celta Vigo. Zawodnicy , Jose Angel 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Celta Vigo, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Sevilla FC: Alex Telles, Karim Rekik, Jesus Corona, Thomas Delaney, Marcao, Alejandro Daro Gomez.
Z powodu zawieszenia Gonzalo Montiel, Ivan Rakitic, Nianzou Kouassi nie wybiegn? na boisko.
W 14 meczach zdobyli 13 bramek, co daje ?redni? 0.93 goli na mecz. 2 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 5 remisem. Odnie?li 7 pora?ek. W 42.86% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 85.71% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach Sevilla FC nie straci? bramki. W 10 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Sevilla FC wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Celta Vigo wygranych 13 meczów , Sevilla FC wygra?a 15 spotka?, by?o 6 remisów. W 17 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 22 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 17 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Celta Vigo Sevilla FC
Tabela ligowa tutaj




Liga hiszpańska
1

