Cagliari vs AS Roma
Posiadanie piłki
- Cagliari 58%
- AS Roma 42%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
22
Scuffet
32
Petagna
19
Oristanio
17
Hatzidiakos
23
Wieteska
33
Obert
8
Nandez
25
Suleman
16
Prati
29
Makoumbou
37
Azzi
1
Patricio
21
Dybala
90
Lukaku
23
Mancini
4
Cristante
5
Ndicka
2
Karsdorp
52
Bove
16
Paredes
22
Aouar
37
Spinazzola
Podstawowy skład
Rezerwowi
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | |
Radunovic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Goldaniga | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | Dossena | 0 | 0 | 19.00 (95.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 10 | |
Viola | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Deiola | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Aresti | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Pereiro | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Jankto | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Augello | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | Zappa | 0 | 0 | 43.00 (79.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 30 | |
Pavoletti | 0 | 0 | 7.00 (57.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 38 | Desogus | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 61 | |
Shomurodov | 0 | 0 | 5.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 77 | Luvumbo | 0 | 0 | 17.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | |
| 99 | Pardo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 22 | |
Scuffet | 0 | 0 | 26.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 32 | |
Petagna | 0 | 0 | 18.00 (78.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 19 | Oristanio | 0 | 0 | 13.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 17 | |
Hatzidiakos | 0 | 0 | 25.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 23 | |
Wieteska | 0 | 0 | 59.00 (81.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 33 | Obert | 0 | 0 | 47.00 (74.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 8 | |
Nandez | 0 | 0 | 36.00 (75.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 25 | Suleman | 0 | 0 | 11.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 16 | Prati | 0 | 0 | 35.00 (86.00%) | 3.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 29 | Makoumbou | 0 | 0 | 62.00 (97.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 37 | Azzi | 0 | 0 | 45.00 (84.00%) | 4.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | |
Belotti | 0 | 0 | 15.00 (53.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 |
| 17 | |
Azmoun | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Celik | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 43 | |
Nissen | 0 | 0 | 10.00 (20.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 59 | |
Zalewski | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 60 | Pagano | 0 | 0 | 5.00 (40.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 61 | Pisilli | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 63 | |
Boer | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 67 | Cesco | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 92 | |
Shaarawy | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 99 | |
Svilar | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Patricio | 0 | 0 | 22.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 21 | |
Dybala | 0 | 0 | 18.00 (94.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 90 | |
Lukaku | 0 | 0 | 16.00 (69.00%) | 4.00 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 23 | |
Mancini | 0 | 0 | 43.00 (74.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 4 | |
Cristante | 0 | 0 | 33.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 5 | |
Ndicka | 0 | 0 | 38.00 (89.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 2 | |
Karsdorp | 0 | 0 | 32.00 (72.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 52 | |
Bove | 0 | 0 | 33.00 (76.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 16 | |
Paredes | 0 | 0 | 43.00 (81.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 22 | |
Aouar | 0 | 0 | 14.00 (86.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 37 | |
Spinazzola | 0 | 0 | 35.00 (77.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Cagliari - AS Roma
Team Cagliari currently is on lower place in table (20 position). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 1 punktów. Zawodnicy Cagliari w Serie A z najwi?ksz? liczb? bramek: Sebastiao Luvumbo 2 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: , Mateusz Wieteska 1 asyst, Nahitan Nandez 1 asyst.
W 7 meczach zdobyli 2 bramek, co daje ?redni? 0.29 goli na mecz. 0 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 2 remisem. Odnie?li 5 pora?ek. W 42.86% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 71.43% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Cagliari nie straci? bramki. W 2 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna AS Roma znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (15 miejsce). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 7 punktów. Najlepsi zawodnicy AS Roma w Serie A, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Romelu Lukaku 3 goli, Andrea Belotti 2 goli, Bryan Cristante 2 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: , Andrea Belotti 3 asyst, Bryan Cristante 2 asyst.
??cznie rozegrali 7 w tym sezonie. Wygra? 2 meczów, 2 zako?czy?o si? remisem. 3 zostali pokonani. W 71.43% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach AS Roma nie straci? bramki. W 5 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 2.14 na mecz
Bezpo?rednie mecze: AS Roma wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Cagliari wygranych 8 meczów , AS Roma wygra?a 19 spotka?, by?o 10 remisów. W 25 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 30 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 23 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Cagliari AS Roma
Tabela ligowa tutaj




Serie A
1