Caen vs Olympique Marsylia
Posiadanie piłki
- Caen 39%
- Olympique Marsylia 61%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Vercoutre
21
Guilbert
28
Silva
24
Djiku
11
Bessat
6
Delaplace
5
Sankoh
25
Feret
12
Rodelin
26
Santini
7
Stavitski
30
Mandanda
17
Sarr
23
Rami
6
Rolando
2
Sakai
29
Anguissa
19
Gustavo
26
Thauvin
27
Lopez
10
Payet
14
Njie
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Vercoutre | 0 | 0 | 30.00 (43.30%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 21 | |
Guilbert | 0 | 0 | 29.00 (62.10%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 28 | |
Silva | 0 | 0 | 35.00 (65.70%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Djiku | 0 | 0 | 36.00 (80.60%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 5.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Bessat | 0 | 0 | 32.00 (65.60%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 6 | |
Delaplace | 0 | 0 | 23.00 (65.20%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Sankoh | 0 | 0 | 33.00 (69.70%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 25 | |
Feret | 0 | 0 | 36.00 (77.80%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Rodelin | 0 | 0 | 36.00 (77.80%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 26 | |
Santini | 0 | 0 | 24.00 (50.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 7 | Stavitski | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 4 | |
Diomande | 0 | 0 | 12.00 (83.30%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Repas | 0 | 0 | 1.00 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 18 | Avounou | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 | |
Bazile | 0 | 0 | 16.00 (75.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Genevois | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Samba | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | Armougom | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 10 | |
Bennasser | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | Mbengue | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 30 | |
Mandanda | 0 | 0 | 25.00 (48.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 17 | |
Sarr | 0 | 0 | 56.00 (89.30%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 23 | |
Rami | 0 | 0 | 37.00 (81.10%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Rolando | 0 | 0 | 42.00 (92.90%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | |
Sakai | 0 | 0 | 47.00 (87.20%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 29 | |
Anguissa | 0 | 0 | 89.00 (84.30%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| 19 | |
Gustavo | 0 | 0 | 64.00 (92.20%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 26 | |
Thauvin | 0 | 0 | 54.00 (70.40%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Lopez | 0 | 0 | 70.00 (85.70%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Payet | 0 | 0 | 42.00 (61.90%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 14 | |
Njie | 0 | 0 | 19.00 (89.50%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 4 | |
Kamara | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Ocampos | 0 | 0 | 7.00 (57.10%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Mitroglou | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Bedimo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Abdennour | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Pele | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | |
Germain | 0 | 0 | 7.00 (85.70%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 8 | |
Sanson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Amavi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Caen - Olympique Marsylia
Dru?yna Caen znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (10 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 4 punktów. Od 3 meczów u siebie nie zaznali smaku wygranej. Do siatki w tym sezonie w Liga francuska najlepiej strzelali zawodnicy Ivan Santini 7 goli, Sylvio Ronny Rodelin 4 goli, Damien Da Silva 1 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Olympique Marsylia. Zawodnicy Ivan Santini 1 asyst, Sylvio Ronny Rodelin 3 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Olympique Marsylia, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Caen: Youssef Ait Bennasser, Adama Mbengue.
W 21 meczach zdobyli 14 bramek, co daje ?redni? 0.67 goli na mecz. 8 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 3 remisem. Odnie?li 10 pora?ek. W 19.05% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 47.62% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 9 meczach Caen nie straci? bramki. W 4 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Olympique Marsylia zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (3 pozycja). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 12 punktów. Nie przegra?a meczu od 3 spotka?. Zawodnicy Olympique Marsylia w Liga francuska z najwi?ksz? liczb? bramek: Florian Thauvin 9 goli, Clinton Njie 6 goli, Lucas Ariel Ocampos 6 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Florian Thauvin 9 asyst, Clinton Njie 2 asyst, Lucas Ariel Ocampos 1 asyst.
Kontuzje w dru?ynie Olympique Marsylia: Morgan Sanson, Jordan Amavi.
W 21 meczach zdobyli 43 bramek, co daje ?redni? 2.05 goli na mecz. 13 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 5 remisem. Odnie?li 3 pora?ek. W 52.38% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 85.71% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 11 meczach Olympique Marsylia nie straci? bramki. W 9 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Olympique Marsylia wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Caen wygranych 4 meczów , Olympique Marsylia wygra?a 12 spotka?, by?o 3 remisów. W 14 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 15 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 13 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Caen Olympique Marsylia
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
0

