Braga vs Sporting Lizbona
Posiadanie piłki
- Braga 66%
- Sporting Lizbona 34%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
Składy
1
Hornicek
18
Delgado
14
Lagerbielke
15
Oliveira
26
Arrey-Mbi
2
Gomez
27
Grillitsch
8
Moutinho
50
Rodrigues
21
Horta
10
Zalazar
1
Silva
97
Suarez
20
Vilches
25
Inacio
26
Diomande
22
Fresneda
5
Morita
42
Hjulmand
8
Goncalves
17
Trincao
10
Catamo
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | Lelo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 12 | |
Sa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | Salles | 0 | 0 | 39.00 (95.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 | Dorgeles | 0 | 0 | 6.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 29 | Gorby | 0 | 0 | 30.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 34 | Tıknaz | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 39 | Fran | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 41 | Rocha | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 77 | Aguilera | 0 | 0 | 16.00 (93.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | Hornicek | 0 | 0 | 41.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 18 | Delgado | 0 | 0 | 35.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 14 | Lagerbielke | 0 | 0 | 70.00 (96.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 15 | |
Oliveira | 0 | 0 | 23.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 26 | Arrey-Mbi | 0 | 0 | 34.00 (94.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 2 | Gomez | 0 | 0 | 54.00 (80.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 27 | |
Grillitsch | 0 | 0 | 101.00 (90.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 8 | |
Moutinho | 0 | 0 | 85.00 (96.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 50 | Rodrigues | 0 | 0 | 27.00 (81.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 21 | |
Horta | 0 | 0 | 49.00 (92.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 10 | Zalazar | 0 | 0 | 48.00 (82.00%) | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | Debast | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | |
Santos | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Virginia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Vagiannidis | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 | Faye | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | Bragança | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 31 | Santos | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 52 | Simões | 0 | 0 | 5.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 72 | Quaresma | 0 | 0 | 5.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Silva | 0 | 0 | 22.00 (64.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 97 | Suarez | 0 | 0 | 22.00 (90.00%) | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 5.00 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 20 | |
Vilches | 0 | 0 | 33.00 (85.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 25 | Inacio | 0 | 0 | 47.00 (82.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 26 | Diomande | 0 | 0 | 42.00 (95.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 22 | |
Fresneda | 0 | 0 | 33.00 (81.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 5 | Morita | 0 | 0 | 18.00 (89.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 42 | |
Hjulmand | 0 | 0 | 48.00 (85.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 8 | |
Goncalves | 0 | 0 | 16.00 (94.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 17 | |
Trincao | 0 | 0 | 29.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 10 | Catamo | 0 | 0 | 21.00 (71.00%) | 4.00 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Braga - Sporting Lizbona
Dru?yna Braga zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (4 pozycja). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 12 punktów. U siebie od 7 meczów u siebie nie zosta?a pokonana. Najlepsi zawodnicy Braga w Liga portugalska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Rodrigo Zalazar 13 goli, Ricardo Horta 12 goli, Delgado 6 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: Rodrigo Zalazar 3 asyst, Ricardo Horta 4 asyst, Delgado 4 asyst.
??cznie rozegrali 24 w tym sezonie. Wygra? 13 meczów, 6 zako?czy?o si? remisem. 5 zostali pokonani. W 70.83% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 79.17% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 9 meczach Braga nie straci? bramki. W 12 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 2.08 na mecz
Dru?yna Sporting Lizbona zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (2 pozycja). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 13 punktów. U siebie od 20 meczów nie zosta?a pokonana. Dla obrony Braga najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Luis Suarez 22 goli, Pedro Goncalves 10 goli, Trincao 5 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu Sporting Lizbona. Najwi?cej bramek wypracowali: Luis Suarez 4 asyst, Pedro Goncalves 5 asyst, Trincao 10 asyst.
??cznie rozegrali 24 w tym sezonie. Wygra? 19 meczów, 4 zako?czy?o si? remisem. 1 zostali pokonani. W 66.67% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 91.67% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 13 meczach Sporting Lizbona nie straci? bramki. W 11 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 2.58 na mecz
Bezpo?rednie mecze: Sporting Lizbona wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Braga wygranych 19 meczów , Sporting Lizbona wygra?a 35 spotka?, by?o 9 remisów. W 37 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 47 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 33 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Braga Sporting Lizbona
Tabela ligowa tutaj




Liga portugalska
2