AFC Bournemouth vs Nottingham Forest
Posiadanie piłki
- AFC Bournemouth 44%
- Nottingham Forest 56%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
1
Neto
9
Solanke
15
Smith
27
Zabarnyi
25
Senesi
5
Kelly
4
Cook
10
Christie
24
Semenyo
19
Kluivert
17
Sinisterra
26
Sels
9
Awoniyi
7
Williams
32
Omobamidele
40
Santos
3
Tavares
22
Yates
16
Dominguez
21
Elanga
10
Gibbs-White
14
Hudson-Odoi
Podstawowy skład
1
1 Neto
86'
11
9 Solanke
2
15 Smith
3
27 Zabarnyi
4
25 Senesi
23'
5
5 Kelly
83'
6
4 Cook
7
10 Christie
56'
8
24 Semenyo
46'
9
19 Kluivert
35'
5'
56'
10
17 Sinisterra
71'
1
Sels 26
11
Awoniyi 9
2
78'
Williams 7
3
55'
Omobamidele 32
4
Santos 40
5
Tavares 3
6
73'
Yates 22
7
72'
Dominguez 16
8
78'
Elanga 21
9
Gibbs-White 10
10
45'
90'
Hudson-Odoi 14
Rezerwowi
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | ||||||||||||||
| 3 | |
Milos | 0 | 0 | 6.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Mepham | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | Faivre | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | |
Ouattara | 0 | 0 | 7.00 (25.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 14 | Scott | 0 | 0 | 11.00 (55.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 16 | |
Tavernier | 0 | 0 | 14.00 (79.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 20 | |
Radu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Billing | 0 | 0 | 11.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 42 | |
Travers | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Neto | 0 | 0 | 27.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 9 | |
Solanke | 0 | 0 | 11.00 (64.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 15 | |
Smith | 0 | 0 | 24.00 (63.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 27 | Zabarnyi | 0 | 0 | 40.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 25 | |
Senesi | 0 | 0 | 43.00 (63.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 5 | |
Kelly | 0 | 0 | 34.00 (59.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 4 | |
Cook | 0 | 0 | 39.00 (79.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 10 | |
Christie | 0 | 0 | 17.00 (65.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 24 | |
Semenyo | 0 | 0 | 7.00 (71.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 19 | |
Kluivert | 0 | 0 | 8.00 (63.00%) | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 17 | Sinisterra | 0 | 0 | 28.00 (75.00%) | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | Turner | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 15 | |
Toffolo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Felipe | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Niakhate | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Reyna | 0 | 0 | 19.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Vlachodimos | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 28 | |
Danilo | 0 | 0 | 23.00 (87.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 29 | Montiel | 0 | 0 | 15.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 37 | Ribeiro | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 26 | |
Sels | 0 | 0 | 22.00 (59.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 9 | |
Awoniyi | 0 | 0 | 14.00 (57.00%) | 2.00 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 7 | |
Williams | 0 | 0 | 33.00 (70.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 32 | Omobamidele | 0 | 0 | 42.00 (83.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 40 | Santos | 0 | 0 | 37.00 (76.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 3 | |
Tavares | 0 | 0 | 38.00 (63.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 22 | |
Yates | 0 | 0 | 45.00 (84.00%) | 2.00 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 5.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 16 | |
Dominguez | 0 | 0 | 49.00 (82.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 21 | |
Elanga | 0 | 0 | 16.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 10 | |
Gibbs-White | 0 | 0 | 48.00 (79.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 14 | |
Hudson-Odoi | 0 | 0 | 20.00 (70.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu AFC Bournemouth - Nottingham Forest
Dru?yna AFC Bournemouth znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (13 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 7 punktów. AFC Bournemouth od 3 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Dla obrony Nottingham Forest najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Dominic Solanke 14 goli, Antoine Semenyo 3 goli, Marcus Tavernier 2 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu AFC Bournemouth. Najwi?cej bramek wypracowa?: Dominic Solanke 1 asyst, Antoine Semenyo 1 asyst, Marcus Tavernier 4 asyst.
??cznie rozegrali 21 w tym sezonie. Wygra? 7 meczów, 5 zako?czy?o si? remisem. 9 zostali pokonani. W 71.43% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 95.24% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach AFC Bournemouth nie straci? bramki. W 12 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.38 na mecz
Team Nottingham Forest currently is on lower place in table (17 position). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 6 punktów. Od 2 meczów nie zaznali smaku wygranej. Do siatki w tym sezonie w Premier League najlepiej strzelali zawodnicy Chris Wood 8 goli, Taiwo Awoniyi 5 goli, Anthony Elanga 4 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? AFC Bournemouth. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Chris Wood 1 asyst, Taiwo Awoniyi 2 asyst, Anthony Elanga 6 asyst.
W 22 meczach zdobyli 27 bramek, co daje ?redni? 1.23 goli na mecz. 5 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 5 remisem. Odnie?li 12 pora?ek. W 59.09% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 86.36% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Nottingham Forest nie straci? bramki. W 14 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: AFC Bournemouth wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. AFC Bournemouth wygranych 8 meczów , Nottingham Forest wygra?a 4 spotka?, by?o 6 remisów. W 7 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 15 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 10 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H AFC Bournemouth Nottingham Forest
Tabela ligowa tutaj




Premier League
1