Bayern Monachium vs VfL Wolfsburg
Posiadanie piłki
- Bayern Monachium 68%
- VfL Wolfsburg 32%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Neuer
5
Pavard
2
Upamecano
21
Hernandez
19
Davies
6
Kimmich
18
Sabitzer
7
Gnabry
25
Mueller
42
Musiala
17
Mane
1
Casteels
20
Baku
3
Bornauw
4
Lacroix
5
Ven
27
Arnold
29
Guilavogui
32
Svanberg
39
Wimmer
10
Nmecha
33
Marmoush
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Neuer | 0 | 0 | 49.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 5 | |
Pavard | 0 | 0 | 84.00 (84.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | |
Upamecano | 0 | 0 | 65.00 (92.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Hernandez | 0 | 0 | 74.00 (91.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 19 | |
Davies | 0 | 0 | 60.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 6 | |
Kimmich | 0 | 0 | 61.00 (88.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Sabitzer | 0 | 0 | 60.00 (91.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Gnabry | 0 | 0 | 17.00 (64.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 25 | |
Mueller | 0 | 0 | 46.00 (80.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 42 | Musiala | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Forward | ||||||||||||||
| 17 | |
Mane | 0 | 0 | 14.00 (85.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 4 | |
Ligt | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Sane | 0 | 0 | 21.00 (95.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Sarr | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Kouassi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Ulreich | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 38 | |
Gravenberch | 0 | 0 | 4.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 39 | |
Tel | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 40 | |
Mazraoui | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 44 | Stanisic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 8 | |
Goretzka | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 11 | |
Coman | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 13 | |
Choupo-Moting | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Casteels | 0 | 0 | 33.00 (69.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 20 | |
Baku | 0 | 0 | 27.00 (59.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | |
Bornauw | 0 | 0 | 21.00 (85.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Lacroix | 0 | 0 | 30.00 (83.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Ven | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 27 | |
Arnold | 0 | 0 | 19.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Guilavogui | 0 | 0 | 27.00 (81.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 32 | |
Svanberg | 0 | 0 | 10.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 39 | |
Wimmer | 0 | 0 | 7.00 (42.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Nmecha | 0 | 0 | 20.00 (80.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | |
Marmoush | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 6 | |
Silva | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Waldschmidt | 0 | 0 | 6.00 (100.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Vranckx | 0 | 0 | 3.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | |
Kruse | 0 | 0 | 11.00 (63.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Pervan | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Brekalo | 0 | 0 | 7.00 (42.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Kaminski | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Philipp | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Nmecha | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 2 | |
Fischer | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 23 | |
Wind | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | |
Gerhardt | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Bayern Monachium - VfL Wolfsburg
Dru?yna Bayern Monachium zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (1 pozycja). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 3 punktów. Czo?owi zawodnicy Bayern Monachium w Bundesliga to Jamal Musiala 2 goli, Serge Gnabry 1 goli, Benjamin Pavard 1 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: , Serge Gnabry 1 asyst.
W 1 meczach zdobyli 6 bramek, co daje ?redni? 6.00 goli na mecz. 1 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 0 remisem. Odnie?li 0 pora?ek. W 100.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach Bayern Monachium nie straci? bramki. W 1 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna VfL Wolfsburg znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (8 miejsce). VfL Wolfsburg w 5 ostatnich meczach zdoby?a 1 punktów. Dla obrony Bayern Monachium najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Lukas Nmecha 1 goli, Joshua Guilavogui 1 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu VfL Wolfsburg. Najwi?cej bramek wypracowa?: Lukas Nmecha 1 asyst, Patrick Wimmer 1 asyst.
??cznie rozegrali 1 w tym sezonie. Wygra? 0 meczów, 1 zako?czy?o si? remisem. 0 zostali pokonani. W 100.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach VfL Wolfsburg nie straci? bramki. W 1 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 2.00 na mecz
Bezpo?rednie mecze: Bayern Monachium wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Bayern Monachium wygranych 41 meczów , VfL Wolfsburg wygra?a 4 spotka?, by?o 8 remisów. W 33 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 45 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 27 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Bayern Monachium VfL Wolfsburg
Tabela ligowa tutaj




Bundesliga
2

