FC Barcelona vs Osasuna Pampeluna
Posiadanie piłki
- FC Barcelona 80%
- Osasuna Pampeluna 20%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
Składy
13
Garcia
7
Torres
23
Kounde
5
Paredes
18
Langreo
3
Balde
24
Garcia
8
López
10
Yamal
11
Raphinha
14
Rashford
1
Herrera
17
Budimir
23
Cruz
5
Herrando
24
Catena
22
Boyomos
41
Goñi
10
Oroz
7
Moncayola
6
Torro
21
Villanueva
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | |
Stegen | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Lewandowski | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Christensen | 0 | 0 | 7.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | Marin | 0 | 0 | 10.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | Casado | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 | |
Jong | 0 | 0 | 18.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | Casas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 26 | Salvat | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 | Sarmiento | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 28 | Bardghji | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 31 | Kochen | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 43 | Morera | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 13 | |
Garcia | 0 | 0 | 18.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 7 | |
Torres | 0 | 0 | 11.00 (82.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 23 | |
Kounde | 0 | 0 | 90.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 5 | Paredes | 0 | 0 | 84.00 (93.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 18 | Langreo | 0 | 0 | 97.00 (96.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 3 | |
Balde | 0 | 0 | 74.00 (96.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 24 | |
Garcia | 0 | 0 | 80.00 (94.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 8 | |
López | 0 | 0 | 84.00 (90.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 10 | Yamal | 0 | 0 | 62.00 (78.00%) | 5.00 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 11 | Raphinha | 0 | 0 | 41.00 (85.00%) | 7.00 | 2.00 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 14 | |
Rashford | 0 | 0 | 51.00 (83.00%) | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | Munoz | 0 | 0 | 5.00 (80.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | Garcia | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | |
Barja | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Aitor | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Garcia | 0 | 0 | 6.00 (33.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Gomez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Becker | 0 | 0 | 6.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Rosier | 0 | 0 | 6.00 (67.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 29 | Larraya | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Herrera | 0 | 0 | 28.00 (54.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 17 | |
Budimir | 0 | 0 | 15.00 (27.00%) | 2.00 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 23 | Cruz | 0 | 0 | 4.00 (75.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 5 | Herrando | 0 | 0 | 9.00 (56.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 24 | |
Catena | 0 | 0 | 19.00 (67.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 22 | Boyomos | 0 | 0 | 21.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 41 | Goñi | 0 | 0 | 9.00 (33.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 10 | |
Oroz | 0 | 0 | 15.00 (53.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 7 | |
Moncayola | 0 | 0 | 25.00 (67.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 6 | |
Torro | 0 | 0 | 14.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 21 | Villanueva | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu FC Barcelona - Osasuna Pampeluna
Dru?yna FC Barcelona zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (1 pozycja). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 15 punktów. Nie zosta?a pokonana od 6 meczów. Dla obrony Osasuna Pampeluna najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Ferran Torres 11 goli, Robert Lewandowski 8 goli, Lamine Yamal 6 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu FC Barcelona. Najwi?cej bramek wypracowa?: Ferran Torres 1 asyst, Robert Lewandowski 1 asyst, Lamine Yamal 7 asyst.
??cznie rozegrali 16 w tym sezonie. Wygra? 13 meczów, 1 zako?czy?o si? remisem. 2 zostali pokonani. W 93.75% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach FC Barcelona nie straci? bramki. W 12 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 2.94 na mecz
Team Osasuna Pampeluna currently is on lower place in table (16 position). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 5 punktów. Od 2 meczów nie zaznali smaku pora?ki. Do siatki w tym sezonie w Liga hiszpa?ska najlepiej strzelali zawodnicy Ante Budimir 4 goli, Alejandro Catena 2 goli, Víctor Muñoz 2 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? FC Barcelona. Zawodnicy , Alejandro Catena 1 asyst, Víctor Muñoz 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców FC Barcelona, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 15 meczach zdobyli 14 bramek, co daje ?redni? 0.93 goli na mecz. 4 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 3 remisem. Odnie?li 8 pora?ek. W 33.33% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 60.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Osasuna Pampeluna nie straci? bramki. W 6 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: FC Barcelona wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. FC Barcelona wygranych 30 meczów , Osasuna Pampeluna wygra?a 7 spotka?, by?o 10 remisów. W 29 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 37 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 19 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H FC Barcelona Osasuna Pampeluna
Tabela ligowa tutaj




Liga hiszpańska
2