FC Barcelona vs Mallorca
Posiadanie piłki
- FC Barcelona 78%
- Mallorca 22%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Attacks |
| Red cards |
| Key passes |
| Duels won |
| Tackles |
| Interceptions |
| Passing total crosses |
Składy
1
Stegen
7
Dembele
9
Lewandowski
10
Fati
28
Balde
23
Kounde
15
Christensen
18
Alba
30
Gaviria
5
Busquets
21
Jong
13
Greif
7
Muriqi
23
Diedhiou
15
Maffeo
29
Gaya
24
Valjent
6
Copete
18
Costa
14
Rodriguez
12
Baba
11
Morlanes
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | |
Torres | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 13 | |
Pena | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 17 | |
Alonso | 0 | 0 | 7.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Kessie | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 20 | |
Roberto | 0 | 0 | 55.00 (96.00%) | 3.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 22 | Raphinha | 0 | 0 | 11.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 | |
Garcia | 0 | 0 | 12.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 32 | Torre | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 36 | Tenas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Stegen | 0 | 0 | 10.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 7 | |
Dembele | 0 | 0 | 69.00 (87.00%) | 3.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 9 | |
Lewandowski | 0 | 0 | 37.00 (78.00%) | 6.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 10 | |
Fati | 0 | 0 | 47.00 (83.00%) | 6.00 | 4.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 28 | |
Balde | 0 | 0 | 14.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 23 | |
Kounde | 0 | 0 | 64.00 (97.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 15 | |
Christensen | 0 | 0 | 45.00 (98.00%) | 2.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 18 | |
Alba | 0 | 0 | 87.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 30 | Gaviria | 0 | 0 | 43.00 (95.00%) | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 5 | |
Busquets | 0 | 0 | 105.00 (91.00%) | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 21 | |
Jong | 0 | 0 | 101.00 (93.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Rajkovic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Grenier | 0 | 0 | 10.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Prats | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Kadewere | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | Gonzalez | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 | |
Rodriguez | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 30 | Llabres | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 31 | Roman | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 36 | Garcia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 42 | Fernandez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 44 | Garay | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 46 | RodrÃguez | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 13 | |
Greif | 0 | 0 | 36.00 (58.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 7 | |
Muriqi | 0 | 0 | 21.00 (38.00%) | 3.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 23 | |
Diedhiou | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 15 | |
Maffeo | 0 | 0 | 18.00 (72.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 29 | Gaya | 0 | 0 | 6.00 (83.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 24 | |
Valjent | 0 | 0 | 12.00 (58.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 6 | |
Copete | 0 | 0 | 17.00 (59.00%) | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 18 | |
Costa | 0 | 0 | 14.00 (57.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 14 | |
Rodriguez | 0 | 0 | 19.00 (74.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 12 | |
Baba | 0 | 0 | 15.00 (87.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 11 | |
Morlanes | 0 | 0 | 18.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu FC Barcelona - Mallorca
Dru?yna FC Barcelona zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (1 pozycja). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 9 punktów. FC Barcelona od 2 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Dla obrony Mallorca najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Robert Lewandowski 23 goli, Raphinha 7 goli, Pedro Gonzales Lopez 6 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu FC Barcelona. Najwi?cej bramek wypracowa?: Robert Lewandowski 6 asyst, Raphinha 7 asyst.
??cznie rozegrali 36 w tym sezonie. Wygra? 27 meczów, 4 zako?czy?o si? remisem. 5 zostali pokonani. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 58.33% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 25 meczach FC Barcelona nie straci? bramki. W 10 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.83 na mecz
Dru?yna Mallorca znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (11 miejsce). Mallorca w 5 ostatnich meczach zdoby?a 7 punktów. Od 3 meczów na wyje?dzie nie zaznali smaku wygranej. Najlepsi zawodnicy Mallorca w Liga hiszpa?ska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Vedat Muriqi 14 goli, Kangin Lee 6 goli, Daniel Rodriguez 3 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: Vedat Muriqi 3 asyst, Kangin Lee 5 asyst, Daniel Rodriguez 4 asyst.
??cznie rozegrali 36 w tym sezonie. Wygra? 13 meczów, 8 zako?czy?o si? remisem. 15 zostali pokonani. W 27.78% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 55.56% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 12 meczach Mallorca nie straci? bramki. W 14 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.94 na mecz
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: FC Barcelona. Ostatnie mecze obu dru?yn: 25 wygranych FC Barcelona, 6 wygranych Mallorca, 4 remisów. W 21 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 30 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 16 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga hiszpańska
3