Auxerre vs AS Monaco
Posiadanie piłki
- Auxerre 38%
- AS Monaco 62%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
23
Costil
13
Zedadka
4
Jubal
27
Jeanvier
14
Mensah
12
Toure
17
Sinayoko
22
Sakhi
29
Autret
10
Perrin
11
Niang
16
Nuebel
26
Aguilar
3
Maripan
23
Sarr
14
Jakobs
77
Gelson
4
Camara
15
Matazo
18
Minamino
10
Yedder
36
Embolo
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 23 | |
Costil | 0 | 0 | 32.00 (56.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 13 | |
Zedadka | 0 | 0 | 29.00 (82.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 5.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Jubal | 0 | 0 | 24.00 (62.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Jeanvier | 0 | 0 | 37.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Mensah | 0 | 0 | 39.00 (74.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 12 | |
Toure | 0 | 0 | 52.00 (84.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 17 | Sinayoko | 0 | 0 | 16.00 (75.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 22 | |
Sakhi | 0 | 0 | 36.00 (83.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Autret | 0 | 0 | 16.00 (62.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Perrin | 0 | 0 | 14.00 (85.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 11 | |
Niang | 0 | 0 | 14.00 (50.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 3 | |
Bernard | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | M'Changama | 0 | 0 | 19.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | Hein | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | |
Costa | 0 | 0 | 6.00 (83.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 |
| 26 | |
Joly | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | Camara | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 32 | |
Bain | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 40 | |
Percin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 97 | Raveleson | 0 | 0 | 3.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 5 | |
Pellenard | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 16 | |
Leon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Illness | ||||||||||||||
| 18 | Ruiz-Atil | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 16 | |
Nuebel | 0 | 0 | 28.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 26 | |
Aguilar | 0 | 0 | 40.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Maripan | 0 | 0 | 70.00 (82.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Sarr | 0 | 0 | 79.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Jakobs | 0 | 0 | 70.00 (68.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 77 | |
Gelson | 0 | 0 | 34.00 (79.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Camara | 0 | 0 | 70.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 15 | Matazo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 18 | |
Minamino | 0 | 0 | 12.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 10 | |
Yedder | 0 | 0 | 13.00 (84.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 36 | |
Embolo | 0 | 0 | 19.00 (68.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 2 | |
Vanderson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Badiashile | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | Disasi | 0 | 0 | 9.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | |
Boadu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Golovin | 0 | 0 | 27.00 (74.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 19 | |
Fofana | 0 | 0 | 35.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Diatta | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Didillon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 44 | Seghir | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Auxerre - AS Monaco
Dru?yna Auxerre znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 18 miejsce. Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 5 punktów. Od 2 meczów nie zaznali smaku wygranej. Nie przegra?a meczu u siebie od 3 spotka?. Do siatki w tym sezonie w Liga francuska najlepiej strzelali zawodnicy Mattias Autret 2 goli, Gaetan Perrin 2 goli, Mbaye Niang 2 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? AS Monaco. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Mattias Autret 2 asyst, Gaetan Perrin 1 asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Auxerre: Theo Pellenard.
Zawodnicy Donovan Leon nie b?d? mogli wyst?pi? w spotkaniu z powodu zawieszenia (kartki itp).
W 15 meczach zdobyli 14 bramek, co daje ?redni? 0.93 goli na mecz. 3 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 4 remisem. Odnie?li 8 pora?ek. W 60.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 86.67% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Auxerre nie straci? bramki. W 10 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna AS Monaco znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (6 miejsce). AS Monaco w 5 ostatnich meczach zdoby?a 7 punktów. Najlepsi zawodnicy AS Monaco w Liga francuska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Breel Embolo 7 goli, Wissam Ben Yedder 6 goli, Aleksandr Go?owin 3 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: Breel Embolo 2 asyst, Wissam Ben Yedder 2 asyst, Aleksandr Go?owin 3 asyst.
??cznie rozegrali 15 w tym sezonie. Wygra? 8 meczów, 3 zako?czy?o si? remisem. 4 zostali pokonani. W 53.33% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 93.33% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach AS Monaco nie straci? bramki. W 10 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.93 na mecz
Bezpo?rednie mecze: AS Monaco wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Auxerre wygranych 8 meczów , AS Monaco wygra?a 9 spotka?, by?o 9 remisów. W 6 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 18 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 10 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Auxerre AS Monaco
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
2

