Athletic Bilbao vs Valencia CF
Posiadanie piłki
- Athletic Bilbao 55%
- Valencia CF 45%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
Składy
1
Simon
11
Guruzeta
2
Gorosabel
5
Alvarez
14
Laporte
17
Berchiche
18
Alboniga
30
Mora
23
Munoz
8
Sancet
10
Williams
1
Dimitrievski
9
Duro
14
Gaya
24
Cumart
5
Requeni
20
Saravia
2
Rodriguez
18
Pepelu
11
Rioja
8
Moreno
16
Noguerol
Podstawowy skład
Rezerwowi
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | |
Vivian | 0 | 0 | 38.00 (95.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Paredes | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Vesga | 0 | 0 | 15.00 (64.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Berenguer | 0 | 0 | 14.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Williams | 0 | 0 | 16.00 (63.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Blanco | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 | |
Lekue | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Boiro | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 | Gomez | 0 | 0 | 5.00 (80.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 | Galdeano | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 25 | Lertxundi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 | Pérez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Simon | 0 | 0 | 27.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 11 | |
Guruzeta | 0 | 0 | 17.00 (71.00%) | 4.00 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 2 | |
Gorosabel | 0 | 0 | 34.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 5 | |
Alvarez | 0 | 0 | 59.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 14 | |
Laporte | 0 | 0 | 26.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 17 | |
Berchiche | 0 | 0 | 51.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 18 | Alboniga | 0 | 0 | 44.00 (82.00%) | 2.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 30 | Mora | 0 | 0 | 18.00 (94.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 23 | |
Munoz | 0 | 0 | 17.00 (81.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 8 | |
Sancet | 0 | 0 | 16.00 (56.00%) | 3.00 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 10 | Williams | 0 | 0 | 12.00 (67.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | |
Nunez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Sadiq | 0 | 0 | 4.00 (33.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Groeneveld | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Almeida | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Rivero | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Ramazani | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Raba | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Vazquez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Santamaria | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | Ugrinic | 0 | 0 | 3.00 (33.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 25 | |
Agirrezabala | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | Iranzo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Dimitrievski | 0 | 0 | 48.00 (54.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 9 | Duro | 0 | 0 | 14.00 (86.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 14 | |
Gaya | 0 | 0 | 25.00 (96.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 24 | |
Cumart | 0 | 0 | 61.00 (93.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 5 | Requeni | 0 | 0 | 45.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 20 | |
Saravia | 0 | 0 | 21.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 2 | |
Rodriguez | 0 | 0 | 40.00 (88.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 18 | |
Pepelu | 0 | 0 | 33.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 11 | |
Rioja | 0 | 0 | 11.00 (82.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 8 | Moreno | 0 | 0 | 23.00 (78.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 16 | Noguerol | 0 | 0 | 24.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Athletic Bilbao - Valencia CF
Dru?yna Athletic Bilbao znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (9 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 6 punktów. Dla obrony Valencia CF najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Gorka Guruzeta 9 goli, Nico Williams 6 goli, Robert Navarro Munoz 6 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu Athletic Bilbao. Najwi?cej bramek wypracowali: Gorka Guruzeta 3 asyst, Nico Williams 4 asyst, Robert Navarro Munoz 1 asyst.
??cznie rozegrali 34 w tym sezonie. Wygra? 13 meczów, 5 zako?czy?o si? remisem. 16 zostali pokonani. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 73.53% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 6 meczach Athletic Bilbao nie straci? bramki. W 18 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.18 na mecz
Dru?yna Valencia CF znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (14 miejsce). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 4 punktów. Valencia CF od 2 spotka? na wyje?dzie nie mog? pokona? ?adnego rywala. Zawodnicy Valencia CF w Liga hiszpa?ska z najwi?ksz? liczb? bramek: Hugo Duro 9 goli, Largie Ramazani 6 goli, Arnaut Groeneveld 3 goli. Zawodnicy , Largie Ramazani 1 asyst, Arnaut Groeneveld 2 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Athletic Bilbao, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 34 meczach zdobyli 37 bramek, co daje ?redni? 1.09 goli na mecz. 10 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 9 remisem. Odnie?li 15 pora?ek. W 41.18% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 79.41% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 8 meczach Valencia CF nie straci? bramki. W 18 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Valencia CF. Ostatnie mecze obu dru?yn: 18 wygranych Athletic Bilbao, 21 wygranych Valencia CF, 20 remisów. W 25 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 44 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 33 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga hiszpańska
0