Atalanta vs Olympique Marsylia
Posiadanie piłki
- Atalanta 46%
- Olympique Marsylia 54%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Musso | 0 | 0 | 38.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 4 | |
Hien | 0 | 0 | 43.00 (79.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 7 | |
Koopmeiners | 0 | 0 | 32.00 (72.00%) | 2.00 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Pasalic | 0 | 0 | 11.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Toure | 0 | 0 | 3.00 (67.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 11 | |
Lookman | 0 | 0 | 32.00 (56.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 13 | |
Ederson | 0 | 0 | 39.00 (79.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 15 | |
Roon | 0 | 0 | 51.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 17 | Katelaere | 0 | 0 | 22.00 (86.00%) | 4.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 19 | |
Djimsiti | 0 | 0 | 47.00 (85.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Bakker | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 22 | Ruggeri | 0 | 0 | 45.00 (76.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 25 | |
Adopo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | Carnesecchi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 31 | |
Rossi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | |
Hateboer | 0 | 0 | 5.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 42 | |
Scalvini | 0 | 0 | 21.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 43 | Bonfanti | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 45 | Palestra | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 53 | Comi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 59 | |
Miranchuk | 0 | 0 | 12.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 77 | |
Zappacosta | 0 | 0 | 24.00 (83.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 90 | Scamacca | 0 | 0 | 15.00 (80.00%) | 3.00 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ngapandouetnbu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 3 | |
Merlin | 0 | 0 | 51.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 4 | |
Gigot | 0 | 0 | 47.00 (91.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 5 | |
Balerdi | 0 | 0 | 56.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 7 | |
Clauss | 0 | 0 | 33.00 (67.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Ounahi | 0 | 0 | 21.00 (95.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 10 | |
Aubameyang | 0 | 0 | 26.00 (69.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 11 | |
Harit | 0 | 0 | 35.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 |
| 14 | Moumbagna | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 16 | |
Sabata | 0 | 0 | 65.00 (74.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Meité | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 19 | |
Kondogbia | 0 | 0 | 60.00 (87.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 20 | |
Correa | 0 | 0 | 1.00 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Sarr | 0 | 0 | 9.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 27 | |
Veretout | 0 | 0 | 53.00 (85.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 29 | Ndiaye | 0 | 0 | 26.00 (77.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 36 | |
Blanco | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 37 | Soglo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 44 | Lima | 0 | 0 | 13.00 (54.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 46 | Lafont | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 49 | Daou | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 62 | |
Murillo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 99 | |
Mbemba | 0 | 0 | 28.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Atalanta - Olympique Marsylia
Dru?yna Atalanta zajmuje miejsce, które daje awans do europejskich pucharów. Atalanta w 5 ostatnich meczach zdoby?a 0 punktów. Atalanta od 2 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Zawodnicy Atalanta w Liga Europy z najwi?ksz? liczb? bramek: Gianluca Scamacca 6 goli, Luis Muriel 4 goli, Charles Katelaere 2 goli. Zawodnicy , Charles Katelaere 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Olympique Marsylia, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 11 meczach zdobyli 19 bramek, co daje ?redni? 1.73 goli na mecz. 6 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 4 remisem. Odnie?li 1 pora?ek. W 45.45% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 81.82% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Atalanta nie straci? bramki. W 6 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Olympique Marsylia zajmuje miejsce, które daje awans do europejskich pucharów. W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 0 punktów. Olympique Marsylia od 4 spotka? na wyje?dzie nie mog? pokona? ?adnego rywala. Nie przegra?a meczu od 2 spotka?. Zawodnicy Olympique Marsylia w Liga Europy z najwi?ksz? liczb? bramek: Pierre-Emerick Aubameyang 10 goli, Chancel Mbemba 4 goli, Jordan Veretout 3 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Pierre-Emerick Aubameyang 3 asyst, Jordan Veretout 2 asyst.
W 13 meczach zdobyli 27 bramek, co daje ?redni? 2.08 goli na mecz. 6 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 4 remisem. Odnie?li 3 pora?ek. W 69.23% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 84.62% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Olympique Marsylia nie straci? bramki. W 9 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Olympique Marsylia wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Atalanta wygranych 0 meczów , Olympique Marsylia wygra?a 0 spotka?, by?o 1 remisów. W 0 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 1 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 1 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Atalanta Olympique Marsylia
Tabela ligowa tutaj




Liga Europy
3