Sofiane Diop vs Lassine Sinayoko - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
10
Midfield
France France
Profil zawodnika
10
Forward
France France
Statystyki Sofiane Diop, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Mistrzów Puchar Francji Liga francuska Liga Europy World Cup Qualification Africa Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie U-21
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Lassine Sinayoko, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga francuska World Cup Qualification Africa Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Puchar Narodów Afryki
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Sofiane Diop
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   29 10 2 3 4275' 29 0 23 5 0 62 21 0 53 1056 77% 7
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Nice 0 0 0 ' 0 0 2 0 0 1 32 81% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nice 2 2 0 0 338' 2 0 2 0 0 7 5 0 3 59 75% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 25 8 2 3 3689' 25 0 20 5 0 50 16 0 44 844 78% 7
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Nice 2 0 0 0 248' 2 0 1 0 0 2 0 0 5 118 73% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Maroko 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 0 3 100% 0
2024/2025   15 6 0 7 2154' 15 0 10 4 1 33 15 0 29 825 75% 4
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nice 2 0 0 1 296' 2 0 1 0 0 3 2 0 1 96 39% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Nice 5 0 0 2 664' 5 0 3 1 1 8 2 0 9 200 80% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 8 6 0 4 1194' 8 0 6 3 0 22 11 0 19 529 80% 3
2023/2024   6 0 0 0 951' 6 0 6 0 0 14 6 0 12 164 63% 8
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 6 0 0 0 951' 6 0 6 0 0 14 6 0 12 164 63% 8
2022/2023   28 3 0 4 2771' 15 10 10 1 0 24 10 2 26 589 83% 3
Liga francuska Liga francuska Liga francuska AS Monaco 3 1 0 0 156' 1 1 0 0 0 2 1 0 2 25 68% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 23 1 0 4 2419' 14 9 8 1 0 22 9 2 24 564 83% 2
Europa Conference League Nice 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów AS Monaco 2 196' 0 0 2 - - - - - - -
2021/2022   52 12 0 6 4933' 29 19 15 6 0 29 13 30 41 909 77% 5
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Francja U21 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów AS Monaco 4 1 0 1 283' 0 0 4 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji AS Monaco 3 1 0 0 420' 2 2 1 0 0 3 1 2 3 54 72% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska AS Monaco 37 6 0 4 3497' 24 14 6 6 0 25 12 28 38 817 78% 4
Liga Europy Liga Europy Liga Europy AS Monaco 8 1 0 1 733' 3 3 4 0 0 1 0 0 0 38 71% 0
2020/2021   37 7 0 1 4306' 26 22 9 4 0 25 14 20 31 606 82% 3
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji AS Monaco 4 0 0 0 322' 2 2 1 0 0 1 0 0 3 47 83% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska AS Monaco 33 7 0 1 3984' 24 20 8 4 0 24 14 20 28 559 82% 2
2019/2020   17 1 0 1 1517' 7 5 8 2 0 9 3 7 24 146 79% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Sochaux 17 1 0 1 1517' 7 5 8 2 0 9 3 7 24 146 79% 0
2018/2019   29 0 0 0 2214' 13 7 8 2 0 15 4 25 16 240 76% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska AS Monaco 19 0 0 0 1425' 9 5 4 1 0 10 3 18 11 162 73% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej AS Monaco 3 0 0 0 371' 1 1 2 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów AS Monaco 6 0 0 0 328' 2 1 2 1 0 5 1 7 5 78 83% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji AS Monaco 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   1 46' 0 0 1 - - - - - - -
Superpuchar Superpuchar Superpuchar AS Monaco 1 46' 0 0 1 - - - - - - -
Statystyki Lassine Sinayoko
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   37 12 3 5 4574' 37 0 16 10 0 89 36 0 52 736 76% 15
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Auxerre 31 10 3 4 3681' 31 0 11 9 0 89 36 0 52 736 76% 15
World Cup Qualification Africa Mali 5 2 0 1 803' 5 0 5 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mali 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   25 5 1 8 3671' 26 0 17 6 0 62 19 0 33 666 80% 13
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Auxerre 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 9 56% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Auxerre 25 5 1 8 3671' 26 0 17 6 0 62 19 0 33 657 80% 13
2023/2024   25 9 0 4 3373' 25 0 17 3 0 75 20 0 38 802 72% 10
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Auxerre 25 8 0 4 3373' 25 0 17 3 0 75 20 0 38 802 72% 10
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Auxerre 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2022/2023   35 1 0 2 3462' 17 12 15 2 1 27 10 20 16 389 78% 5
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Auxerre 1 0 0 0 164' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Auxerre 34 1 0 2 3298' 16 11 15 2 1 27 10 20 16 389 78% 5
2021/2022   36 3 0 4 3846' 19 12 16 6 0 30 18 37 21 444 77% 16
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Auxerre 33 3 0 4 3389' 17 10 15 6 0 26 16 35 17 392 77% 15
France Promotion/Relegation 1 Auxerre 3 0 0 0 457' 2 2 1 0 0 4 2 2 4 52 79% 1
2020/2021   5 177' 0 0 2 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Auxerre 5 177' 0 0 2 - - - - - - -
2019/2021   5 0 0 0 397' 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mali 5 0 0 0 397' 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   1 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Auxerre 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   1 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Auxerre 1 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2