Martin Kralik vs Karafiát - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
3
Defence
31 lat (1995-04-03)
Slovakia Slovakia
Profil zawodnika
44
Defence
Czech Republic Czech Republic
Statystyki Martin Kralik, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga czeska Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Karafiát, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2. Bundesliga Puchar Niemiec Liga czeska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Martin Kralik
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   35 0 0 0 3168' 35 0 1 5 0 12 2 0 15 1890 84% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Mlada Boleslav 33 0 0 0 2988' 33 0 1 5 0 12 2 0 15 1890 84% 0
Club Friendlies Mlada Boleslav 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   34 4 0 3 3238' 34 0 3 5 0 25 12 0 10 1741 82% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Mlada Boleslav 24 2 0 2 2206' 24 0 1 5 0 20 8 0 9 1312 81% 0
Europa Conference League Mlada Boleslav 10 2 0 1 1032' 10 0 2 0 0 5 4 0 1 429 85% 0
2023/2024   33 2 0 1 2970' 33 0 0 5 1 10 4 0 7 818 78% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Budejovice 32 2 0 1 2880' 32 0 0 5 1 10 4 0 7 818 78% 0
Play-offs 1/2 Budejovice 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   30 3 0 1 2771' 30 1 0 5 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Budejovice 30 3 0 1 2771' 30 1 0 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Czech Budejovice 0 0 0 ' 1 1 - - - - - - -
2021/2022   31 1 0 1 2790' 31 0 0 3 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Budejovice 31 1 0 1 2790' 31 0 0 3 0 - - - - - - -
2020/2021   31 0 0 0 2822' 31 1 0 5 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Budejovice 31 0 0 0 2822' 31 1 0 5 0 - - - - - - -
2019/2020   22 3 0 0 1980' 22 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka MSK Zilina 22 3 0 0 1980' 22 0 0 1 0 - - - - - - -
2018/2019   31 1 0 1 2112' 19 1 5 1 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka MSK Zilina 31 1 0 1 2112' 19 1 5 1 0 - - - - - - -
2017/2018   36 1 0 0 2188' 15 1 11 1 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka MSK Zilina 32 0 0 0 1876' 13 1 9 1 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka DAC 1904 Dunajska Streda 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Rużomberk 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów MSK Zilina 2 165' 1 0 1 - - - - - - -
Slovakia Promotion/Relegation 1 MSK Zilina 2 147' 1 0 1 - - - - - - -
Puchar Słowacji Puchar Słowacji Puchar Słowacji MSK Zilina 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2016/2017   30 0 0 0 2520' 27 0 1 0 1 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka MSK Zilina 30 0 0 0 2520' 27 0 1 0 1 - - - - - - -
2015/2016   32 2 0 0 1871' 18 3 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Słowacji Puchar Słowacji Puchar Słowacji MSK Zilina 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy MSK Zilina 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka MSK Zilina 30 1 0 0 1871' 18 3 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   22 311' 2 0 2 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka MSK Zilina 22 311' 2 0 2 - - - - - - -
2013/2014   23 2 0 0 610' 6 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka MSK Zilina 23 2 0 0 610' 6 1 1 0 0 - - - - - - -
Statystyki Karafiát
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   15 1 0 2 1601' 15 0 4 3 0 14 4 0 7 959 84% 1
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Nuernberg 1 0 0 0 136' 1 0 1 1 0 0 0 0 1 28 71% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Nuernberg 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 33 91% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Mlada Boleslav 14 1 0 2 1465' 14 0 3 2 0 14 4 0 6 898 84% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Nuernberg 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   26 2 0 1 2739' 26 0 6 2 0 19 6 0 13 1435 88% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Nuernberg 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 3 1 0 1 118 87% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Nuernberg 25 2 0 1 2649' 25 0 6 2 0 16 5 0 12 1317 88% 0
2023/2024   34 1 0 1 3278' 34 0 3 5 1 15 3 0 17 885 63% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Mlada Boleslav 34 1 0 1 3278' 34 0 3 5 1 15 3 0 17 885 63% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Banik Ostrawa 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2022/2023   2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Mlada Boleslav 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2