Mohamed Eisa vs Kannoo - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
7
Midfield
England England
Profil zawodnika
99
Forward
Thailand Thailand
Statystyki Mohamed Eisa, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga tajlandzka World Cup Qualification Africa Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Kannoo, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga tajlandzka
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Mohamed Eisa
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   26 12 1 3 3238' 26 0 13 3 0 71 28 0 36 402 83% 18
Liga tajlandzka Liga tajlandzka Liga tajlandzka Uthai Thani Forest 21 10 0 3 2429' 21 0 8 2 0 71 28 0 36 402 83% 18
World Cup Qualification Africa Sudan 5 2 1 0 809' 5 0 5 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   4 0 0 1 490' 4 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Pro League Pro League Pro League Nassaji Mazandaran FC 3 0 0 0 400' 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Iranu Hazfi Puchar Iranu Hazfi Puchar Iranu Hazfi Nassaji Mazandaran FC 1 0 0 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   18 6 0 1 2435' 18 0 11 6 0 62 20 0 15 293 59% 11
League 2 League 2 League 2 Milton Keynes Dons 12 5 0 1 1630' 12 0 7 5 0 41 13 0 9 234 62% 7
Johnstones Paint Trophy Milton Keynes Dons 1 154' 1 0 1 1 0 0 0 7 0% 0
League 1 League 1 League 1 Exeter City 4 1 0 0 561' 4 0 3 1 0 16 6 0 6 41 71% 2
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Milton Keynes Dons 1 90' 1 0 0 4 1 0 0 11 0% 2
2022/2023   37 14 4 3 4632' 31 19 6 3 0 51 28 17 35 312 79% 27
League 1 League 1 League 1 Milton Keynes Dons 32 11 3 3 4027' 28 16 4 2 0 51 28 17 35 312 79% 27
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Milton Keynes Dons 2 2 0 0 232' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Milton Keynes Dons 2 0 0 0 304' 2 2 0 1 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Milton Keynes Dons 1 1 1 0 69' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
2021/2022   41 12 0 2 4683' 30 19 8 0 0 42 29 19 29 273 86% 24
League 1 League 1 League 1 Milton Keynes Dons 38 12 0 2 4396' 28 19 7 0 0 42 29 19 29 273 86% 24
Johnstones Paint Trophy Milton Keynes Dons 2 0 0 0 197' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Milton Keynes Dons 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2020/2021   54 5 0 2 3174' 13 5 23 0 0 15 9 11 11 97 88% 4
League 1 League 1 League 1 Peterborough United 45 2 0 2 2334' 6 4 21 0 0 15 9 11 11 97 88% 4
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Peterborough United 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Peterborough United 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Peterborough United 6 3 0 0 570' 4 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   41 16 1 1 4605' 32 20 3 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Johnstones Paint Trophy Peterborough United 1 114' 0 0 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Peterborough United 35 14 1 1 3847' 27 17 2 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Peterborough United 4 2 0 0 554' 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Peterborough United 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2018/2019   19 0 0 0 606' 1 1 5 0 0 1 0 0 1 1 100% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Bristol City 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Bristol City 16 428' 0 0 5 1 0 0 1 1 100% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Bristol City 1 0 0 0 178' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   51 25 0 5 5499' 48 15 2 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
League 2 League 2 League 2 Cheltenham Town 46 23 0 5 5018' 45 14 0 2 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Cheltenham Town 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Cheltenham Town 2 2 0 0 281' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Cheltenham Town 2 110' 0 0 2 - - - - - - -
2012/2013   1 0 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Dartford 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Kannoo
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   2 0 0 0 292' 2 0 2 3 0 5 2 0 13 64 77% 1
Liga tajlandzka Liga tajlandzka Liga tajlandzka Chiangrai United 2 0 0 0 292' 2 0 2 3 0 5 2 0 13 64 77% 1
2024/2025   20 5 0 2 3102' 20 0 17 6 0 36 12 0 71 340 71% 2
Liga tajlandzka Liga tajlandzka Liga tajlandzka Chiangrai United 20 5 0 2 3102' 20 0 17 6 0 36 12 0 71 340 71% 2
2023/2024   4 0 0 0 631' 4 0 4 0 0 13 2 0 24 159 73% 1
Liga tajlandzka Liga tajlandzka Liga tajlandzka Ratchaburi FC 4 0 0 0 631' 4 0 4 0 0 13 2 0 24 159 73% 1
2022/2023   2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga tajlandzka Liga tajlandzka Liga tajlandzka Ratchaburi FC 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2