Mikkel Kallesoee vs Joel Andersson - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
2
Defence
193 cm
80 kg
29 lat (1997-04-20)
Denmark Denmark
Profil zawodnika
3
Defence
177 cm
71 kg
29 lat (1996-11-11)
Sweden Sweden
Statystyki Mikkel Kallesoee, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Dania 2 Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Joel Andersson, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Mistrzów Liga Europy Dania 2 Puchar Bułgarii Liga bułgarska Superpuchar Bułgarii Klubowe mecze towarzyskie Liga norweska Puchar Norwegii kwalifikacje Czwarta liga norweska Mecze towarzyskie Reprezentacje The Atlantic Cup Liga szwedzka
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Mikkel Kallesoee
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   13 0 0 3 1671' 13 0 9 2 0 3 1 0 7 530 81% 3
Dania 2 Dania 2 Dania 2 AaB 12 0 0 3 1535' 12 0 8 2 0 3 1 0 7 530 81% 3
Club Friendlies AaB 1 136' 1 0 1 - - - - - - -
2024/2025   27 3 0 2 3050' 27 0 10 3 0 20 2 0 16 630 33% 0
Dania 2 Dania 2 Dania 2 AC Horsens 27 3 0 2 3050' 27 0 10 3 0 20 2 0 16 630 33% 0
2023/2024   14 0 0 4 1617' 14 0 5 4 1 3 0 0 5 555 78% 1
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Randers FC 14 0 0 4 1617' 14 0 5 4 1 3 0 0 5 555 78% 1
2022/2023   19 0 0 0 1717' 14 7 0 2 0 6 1 6 6 421 75% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Randers FC 18 0 0 0 1557' 13 6 0 2 0 6 1 6 6 421 75% 0
Ekstra Bladet Ekstra Bladet Ekstra Bladet Randers FC 1 0 0 0 160' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   19 1 0 3 2200' 17 8 2 4 0 5 2 16 9 494 71% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Randers FC 17 1 0 3 1944' 15 7 2 4 0 5 2 16 9 494 71% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Randers FC 2 0 0 0 256' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   25 0 0 1 2650' 16 9 9 8 0 10 3 19 15 430 75% 2
Ekstra Bladet Ekstra Bladet Ekstra Bladet Randers FC 3 0 0 0 308' 1 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Randers FC 22 0 0 1 2342' 15 8 7 7 0 10 3 19 15 430 75% 2
2019/2020   31 2 0 2 3312' 27 10 3 2 0 29 8 23 17 379 73% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Randers FC 31 2 0 2 3312' 27 10 3 2 0 29 8 23 17 379 73% 0
2018/2019   25 3 0 2 2653' 22 7 2 7 0 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Randers FC 25 3 0 2 2653' 22 7 2 7 0 - - - - - - -
2017/2018   18 1 0 1 2174' 15 8 3 3 1 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Randers FC 18 1 0 1 2174' 15 8 3 2 0 - - - - - - -
Dania 2 Dania 2 Dania 2 Viborg 0 0 0 ' 1 1 - - - - - - -
2016/2017   24 3 0 1 2348' 13 11 5 0 0 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Randers FC 24 3 0 1 2348' 13 11 5 0 0 - - - - - - -
2015/2016   29 1 0 0 1021' 0 0 13 0 0 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Randers FC 27 1 0 0 949' 0 0 12 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Randers FC 2 72' 0 0 1 - - - - - - -
2014/2015   19 630' 1 0 7 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Randers FC 19 630' 1 0 7 - - - - - - -
2013/2014   1 0 0 0 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Randers FC 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Joel Andersson
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   26 1 0 4 3069' 26 0 11 3 0 10 3 0 6 1332 40% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Łudogorec Razgrad 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 12 67% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Łudogorec Razgrad 2 0 0 0 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0 71 77% 0
Dania 2 Dania 2 Dania 2 AaB 10 0 0 2 1302' 10 0 6 2 0 4 2 0 2 571 82% 0
Liga bułgarska Liga bułgarska Liga bułgarska Łudogorec Razgrad 14 1 0 2 1587' 14 0 5 1 0 5 1 0 4 660 0% 0
Superpuchar Bułgarii Superpuchar Bułgarii Superpuchar Bułgarii Łudogorec Razgrad 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie FC Midtjylland 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 0 18 0% 0
2024/2025   32 1 0 3 3296' 32 0 6 5 0 10 4 0 14 1631 78% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Midtjylland 4 0 0 0 360' 4 0 0 1 0 1 0 0 3 176 80% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów UE Santa Coloma 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Midtjylland 15 1 0 3 1555' 15 0 3 2 0 4 2 0 8 825 76% 1
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Lyngby 3 0 0 0 270' 3 0 0 2 0 1 0 0 0 225 83% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Viborg 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Midtjylland 10 1111' 10 0 3 4 2 0 3 405 78% 0
2023/2024   3 0 0 0 447' 3 0 2 1 0 2 1 0 3 163 54% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Midtjylland 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 2 1 0 1 114 77% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Kopenhaga 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Europa Conference League Rosenborg Trondheim 2 357' 2 0 2 0 0 0 2 49 0% 0
2022/2023   34 0 0 3 3698' 28 16 2 3 0 11 7 21 9 1612 74% 1
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Szwecja 6 0 0 0 335' 3 1 0 0 0 0 0 0 0 156 83% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Midtjylland 4 0 0 1 516' 4 2 0 0 0 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Midtjylland 17 0 0 2 2063' 15 10 1 2 0 1 1 7 2 535 74% 1
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Randers FC 1 0 0 0 136' 1 0 1 0 0 10 6 14 7 901 73% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Midtjylland 6 0 0 0 648' 5 3 0 1 0 0 0 0 0 20 70% 0
2021/2022   45 3 0 9 4720' 41 9 3 3 0 7 3 19 16 1103 74% 1
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Midtjylland 32 1 0 8 3249' 29 6 2 2 0 7 3 19 16 1103 74% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Midtjylland 6 0 0 1 614' 6 1 0 1 0 - - - - - - -
Europa Conference League FC Midtjylland 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Midtjylland 4 0 0 0 494' 3 1 1 0 0 - - - - - - -
Ekstra Bladet Ekstra Bladet Ekstra Bladet FC Midtjylland 3 1 0 0 363' 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   32 0 0 1 2441' 22 5 2 0 0 0 0 5 12 700 73% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Midtjylland 20 0 0 1 1475' 13 4 0 0 0 0 0 5 10 535 75% 0
Ekstra Bladet Ekstra Bladet Ekstra Bladet FC Midtjylland 2 156' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Midtjylland 10 0 0 0 810' 8 1 1 0 0 0 0 0 2 165 67% 0
2019/2020   36 1 0 2 3220' 34 2 0 3 0 3 1 20 16 960 76% 0
Ekstra Bladet Ekstra Bladet Ekstra Bladet FC Midtjylland 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Midtjylland 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Midtjylland 33 1 0 2 2950' 31 2 0 3 0 3 1 20 16 960 76% 0
2018/2019   40 1 0 5 3633' 35 4 2 4 0 - - - - - - -
Ekstra Bladet Ekstra Bladet Ekstra Bladet FC Midtjylland 4 0 0 0 382' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Midtjylland 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Midtjylland 4 0 0 0 406' 3 1 1 1 0 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Midtjylland 31 1 0 5 2845' 29 2 1 3 0 - - - - - - -
2017/2018   1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Szwecja U21 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwecji Puchar Szwecji Puchar Szwecji Haecken 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   4 1 0 0 246' 2 0 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Haecken 2 66' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Szwecji Puchar Szwecji Puchar Szwecji Haecken 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   3 210' 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwecji Puchar Szwecji Puchar Szwecji Haecken 3 210' 2 0 0 - - - - - - -
2014/2015   2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwecji Puchar Szwecji Puchar Szwecji Haecken 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2