Singhateh vs Jan Chramosta - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
27
Forward
Gambia Gambia
Profil zawodnika
19
Forward
180 cm
69 kg
35 lat (1990-10-12)
Czech Republic Czech Republic
Statystyki Singhateh, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga czeska Klubowe mecze towarzyskie Mistrzostwa Świata U-20
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Jan Chramosta, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga czeska Klubowe mecze towarzyskie Club Friendlies The Atlantic Cup EURO U-21
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Singhateh
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   13 3 1 3 1846' 13 0 9 2 1 55 15 0 27 256 78% 8
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Jablonec 2 1 0 0 343' 2 0 2 0 0 10 3 0 6 55 82% 4
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Karvina 11 2 1 3 1503' 11 0 7 2 1 45 12 0 21 201 77% 4
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Karvina 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   9 2 0 0 1254' 9 0 6 1 1 22 9 0 18 232 79% 4
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Karvina 9 2 0 0 1254' 9 0 6 1 1 22 9 0 18 232 79% 4
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Slovan Liberec 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   24 11 3 1 3471' 24 0 18 11 0 6 4 0 7 106 63% 8
2 liga czeska 2 liga czeska 2 liga czeska FC Vlasim 14 8 2 0 1915' 14 0 8 8 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga czeska 2 liga czeska 2 liga czeska Sigma Olomouc B 7 2 0 1 1055' 7 0 7 0 0 1 0 0 0 14 0% 1
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Sigma Ołomuniec 3 1 1 0 501' 3 0 3 3 0 5 4 0 7 92 73% 7
2022/2023   1 1 1 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga czeska 2 liga czeska 2 liga czeska Slavia Prague B 1 1 1 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Jan Chramosta
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   20 11 4 2 2893' 20 0 18 2 0 44 18 0 24 296 76% 9
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Jablonec 20 10 4 2 2893' 20 0 18 2 0 44 18 0 24 296 76% 9
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Jablonec 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Club Friendlies Jablonec 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   11 8 4 3 1662' 11 0 10 0 0 37 14 0 12 240 72% 10
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Jablonec 11 8 4 3 1662' 11 0 10 0 0 37 14 0 12 240 72% 10
2023/2024   19 8 2 0 2691' 19 0 15 1 0 20 8 0 3 148 75% 3
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Jablonec 19 8 2 0 2691' 19 0 15 1 0 20 8 0 3 148 75% 3
2022/2023   34 17 4 6 4625' 29 18 9 2 0 3 2 0 2 33 0% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Jablonec 34 15 3 6 4625' 29 18 9 2 0 3 2 0 2 33 0% 0
Puchar Czech Jablonec 2 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   22 6 2 5 2642' 16 13 6 2 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Bohemians 1905 22 6 2 5 2642' 16 13 6 2 0 - - - - - - -
2020/2021   26 1 0 0 746' 0 0 9 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Jablonec 26 1 0 0 746' 0 0 9 0 0 - - - - - - -
2019/2020   33 4 0 1 2356' 4 2 24 1 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Jablonec 31 2 0 1 2204' 4 2 22 1 0 - - - - - - -
Puchar Czech Jablonec 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Jablonec 2 152' 0 0 2 - - - - - - -
2018/2019   41 6 0 3 3099' 12 10 17 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Jablonec 35 6 0 3 2496' 9 7 15 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Jablonec 6 0 0 0 603' 3 3 2 0 0 - - - - - - -
2017/2018   31 12 1 0 3488' 21 14 8 1 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Mlada Boleslav 3 3 0 0 402' 3 2 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Czech Jablonec 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Czech Mlada Boleslav 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Jablonec 14 5 1 0 1796' 12 7 2 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Mlada Boleslav 14 1 0 0 1290' 6 5 6 1 1 - - - - - - -
2016/2017   31 9 0 0 3115' 19 14 6 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Mlada Boleslav 29 9 0 0 2920' 18 13 5 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Mlada Boleslav 2 0 0 0 195' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   28 12 0 0 3020' 12 13 15 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Mlada Boleslav 26 5 0 0 2878' 12 12 14 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Mlada Boleslav 2 0 0 0 142' 0 1 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Czech Mlada Boleslav 7 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2014/2015   19 3 0 0 1355' 7 7 4 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Viktoria Pilzno 17 3 0 0 1302' 7 7 3 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Viktoria Pilzno 2 53' 0 0 1 - - - - - - -
2013/2014   26 7 0 0 3072' 21 13 3 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Mlada Boleslav 26 6 0 0 3072' 21 13 3 0 0 - - - - - - -
Puchar Czech Mlada Boleslav 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2012/2013   10 3 0 0 750' 3 1 6 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Mlada Boleslav 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Mlada Boleslav 9 0 0 0 750' 3 1 6 0 0 - - - - - - -
Puchar Czech Mlada Boleslav 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2011/2012   30 18 0 0 3670' 30 12 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Czech Mlada Boleslav 5 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Czechy U21 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Mlada Boleslav 30 11 0 0 3670' 30 12 0 0 0 - - - - - - -
2010/2011   25 13 0 0 3115' 23 14 0 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Mlada Boleslav 25 7 0 0 3115' 23 14 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Czech Mlada Boleslav 6 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2009/2010   23 7 1 0 1751' 16 5 0 0 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Czechy U21 1 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Mlada Boleslav 23 6 0 0 1751' 16 5 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   9 5 0 0 1077' 8 4 1 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Mlada Boleslav 9 5 0 0 1077' 8 4 1 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2