Jan Grzesik vs Blasco - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
13
Defence
Poland Poland
Profil zawodnika
5
Defence
France France
Statystyki Jan Grzesik, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Polski Ekstraklasa Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Blasco, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Polski Ekstraklasa Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Statystyki Jan Grzesik
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   33 8 0 5 3128' 33 0 3 2 0 35 12 0 54 1036 80% 10
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Radomiak 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Radomiak 32 7 0 5 2983' 32 0 2 2 0 35 12 0 54 1036 80% 10
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Radomiak 1 1 0 0 145' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
2024/2025   31 5 0 7 3637' 31 0 11 2 0 39 12 0 39 660 71% 6
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Radomiak 31 5 0 7 3637' 31 0 11 2 0 39 12 0 39 660 71% 6
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Radomiak 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   25 1 0 1 2553' 25 0 4 5 0 15 3 0 28 899 71% 1
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Radomiak 25 1 0 1 2553' 25 0 4 5 0 15 3 0 28 899 71% 1
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Radomiak 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2022/2023   30 5 0 1 2678' 27 0 4 6 0 20 10 16 46 757 75% 5
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Warta Poznań 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Warta Poznań 30 4 0 1 2678' 27 0 4 6 0 20 10 16 46 757 75% 5
2021/2022   34 3 0 1 3060' 34 0 0 3 0 10 6 20 41 698 70% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Warta Poznań 34 3 0 1 3060' 34 0 0 3 0 10 6 20 41 698 70% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Lechia Gdańsk 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   29 4 0 3 3263' 27 10 1 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Warta Poznań 28 4 0 3 3173' 26 10 1 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Warta Poznań 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   35 1 0 1 3005' 30 4 1 6 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Łódzki KS 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Łódzki KS 34 1 0 1 2915' 29 4 1 6 0 0 0 0 0 0 0% 0
2017/2018   3 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga polska 2 liga polska 2 liga polska Siarka Tarnobrzeg 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Siarka Tarnobrzeg 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2016/2017   1 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga polska 2 liga polska 2 liga polska Siarka Tarnobrzeg 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Blasco
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   13 1 0 0 1170' 13 0 0 1 1 8 3 0 3 513 84% 1
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Radomiak 13 1 0 0 1170' 13 0 0 1 1 8 3 0 3 513 84% 1
2024/2025   31 1 0 0 3476' 31 0 11 2 0 2 1 0 11 1123 85% 1
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Huesca 2 300' 2 0 2 0 0 0 2 33 64% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Huesca 29 1 0 0 3176' 29 0 9 2 0 2 1 0 9 1090 85% 1
2023/2024   25 0 0 0 3097' 25 0 11 4 0 7 0 0 11 1184 77% 2
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Huesca 1 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 83 81% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Huesca 24 0 0 0 2977' 24 0 11 4 0 7 0 0 11 1101 76% 2
2022/2023   1 0 0 0 151' 1 0 1 1 0 0 0 0 2 61 87% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Huesca 1 0 0 0 151' 1 0 1 1 0 0 0 0 2 61 87% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2