Jessic Ngankam vs Jacobo Ynclan - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
24
Forward
Germany Germany
Profil zawodnika
11
Forward
181 cm
71 kg
42 lat (1984-02-04)
Spain Spain
Statystyki Jessic Ngankam, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga austriacka Bundesliga Liga Mistrzów Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Jacobo Ynclan, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga austriacka Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Jessic Ngankam
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   5 1 0 0 666' 5 0 4 2 0 17 6 0 7 70 71% 3
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wolfsberger AC 5 1 0 0 666' 5 0 4 2 0 17 6 0 5 53 68% 3
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Eintracht Frankfurt 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 2 17 82% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Eintracht Frankfurt 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Hannover 96 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   19 4 1 2 2970' 19 0 18 7 0 47 16 0 31 218 70% 10
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Hannover 96 19 4 1 2 2970' 19 0 18 6 0 46 15 0 30 215 70% 9
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Darmstadt 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Schalke 04 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Hannover 96 0 0 0 ' 0 0 1 1 0 1 3 67% 1
2023/2024   6 3 0 1 849' 5 1 5 3 1 23 10 0 16 111 76% 4
Europa Conference League Eintracht Frankfurt 1 1 0 1 165' 1 0 1 0 0 5 3 0 6 40 88% 1
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Eintracht Frankfurt 2 0 0 0 293' 2 0 2 2 0 8 4 0 7 45 73% 2
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 3 0 0 0 391' 2 1 2 0 1 7 1 0 3 23 61% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Eintracht Frankfurt 2 0 0 ' 1 0 3 2 0 0 3 67% 0
2022/2023   21 4 1 0 1626' 8 6 9 5 0 2 1 1 3 21 62% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Hertha Berlin 21 4 1 0 1626' 8 6 9 5 0 2 1 1 3 21 62% 0
2021/2022   8 2 0 1 808' 4 4 2 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Greuther Fuerth 8 2 0 1 808' 4 4 2 0 0 - - - - - - -
2020/2021   26 3 0 0 1373' 2 3 13 1 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Hertha Berlin 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Hertha Berlin 25 2 0 0 1373' 2 3 13 1 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Hertha Berlin II 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2019/2020   9 11 1 0 279' 0 0 4 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Hertha Berlin II 11 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Hertha Berlin 9 279' 0 0 4 - - - - - - -
Statystyki Jacobo Ynclan
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2016/2017   21 4 0 0 1681' 7 3 13 2 1 12 3 13 12 225 66% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wolfsberger AC 21 1 0 0 1681' 7 3 13 2 1 12 3 13 12 225 66% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Wolfsberger AC 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2015/2016   34 4 1 0 3787' 29 11 5 7 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Wolfsberger AC 4 1 0 0 351' 3 0 1 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wolfsberger AC 30 3 1 0 3436' 26 11 4 7 0 - - - - - - -
2014/2015   36 6 2 0 4235' 32 14 4 8 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Wolfsberger AC 3 2 0 0 408' 2 2 1 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wolfsberger AC 33 4 2 0 3827' 30 12 3 8 0 - - - - - - -
2013/2014   23 3 0 0 2072' 13 5 8 4 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wolfsberger AC 22 3 0 0 1904' 12 4 8 4 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Wolfsberger AC 1 0 0 0 168' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   35 10 1 0 4474' 31 22 1 6 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wolfsberger AC 34 9 0 0 4474' 31 22 1 6 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Wolfsberger AC 1 1 1 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2011/2012   34 14 0 0 2970' 33 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Wolfsberger AC 34 14 0 0 2970' 33 0 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   8 180' 2 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Alaves 8 180' 2 0 0 - - - - - - -
2006/2007   6 90' 0 0 1 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Atletico Madryt 6 90' 0 0 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2