Koton vs Hrnčár - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
15
Midfield
Poland Poland
Profil zawodnika
20
Midfield
Slovakia Slovakia
Statystyki Koton, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga belgijska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Statystyki Hrnčár, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga belgijska Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Koton
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   2 2 0 0 180' 2 0 0 1 0 7 3 0 10 118 76% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska FCV Dender EH 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 7 3 0 10 118 76% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Polonia Warszawa 2 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   22 4 0 1 3140' 22 0 15 5 0 26 8 0 14 352 0% 0
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Polonia Warszawa 1 2 0 0 223' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
1 liga polska 1 liga polska 1 liga polska Polonia Warszawa 21 2 0 1 2917' 21 0 14 4 0 26 8 0 14 352 0% 0
2023/2024   28 2 0 1 3142' 28 0 8 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
1 liga polska 1 liga polska 1 liga polska Polonia Warszawa 28 2 0 1 3142' 28 0 8 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   0 0 0 1 0 - - - - - - -
2 liga polska 2 liga polska 2 liga polska Polonia Warszawa 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Statystyki Hrnčár
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   9 3 0 0 1380' 9 0 8 1 0 17 8 0 5 182 65% 5
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska FCV Dender EH 9 2 0 0 1380' 9 0 8 1 0 17 8 0 5 182 65% 5
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Grecja 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Słowacja 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   24 4 0 6 2545' 24 0 6 1 1 25 12 0 6 861 71% 2
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska FCV Dender EH 24 4 0 6 2545' 24 0 6 1 1 25 12 0 6 861 71% 2
2023/2024   18 2 0 6 2406' 18 0 10 1 0 32 10 0 5 773 59% 8
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Waasland-Beveren 18 2 0 6 2406' 18 0 10 1 0 32 10 0 5 773 59% 8
2022/2023   2 326' 2 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Waasland-Beveren 2 326' 2 0 2 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2