Takuto Oshima vs Helder - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
14
Midfield
Japan Japan
Profil zawodnika
7
Midfield
179 cm
29 lat (1997-04-05)
Portugal Portugal
Statystyki Takuto Oshima, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Europa Conference League Liga armeńska Puchar Armenii Liga Mistrzów Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Helder, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Super Cup Liga Mistrzów Liga Europy Puchar Armenii Liga armeńska Europa Conference League Klubowe mecze towarzyskie Mistrzostwa Świata U-20
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Takuto Oshima
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   23 2 0 3 2823' 23 0 10 5 0 13 4 0 35 881 32% 4
Europa Conference League Artsakh 7 0 0 2 790' 7 0 2 0 0 3 0 0 13 290 92% 1
Liga armeńska Liga armeńska Liga armeńska Artsakh 13 2 0 1 1763' 13 0 8 4 0 10 4 0 22 559 0% 3
Puchar Armenii Puchar Armenii Puchar Armenii Artsakh 3 0 0 0 270' 3 0 0 1 0 0 0 0 0 18 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Artsakh 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 14 100% 0
2024/2025   30 1 0 2 3512' 30 0 12 8 0 11 4 0 35 1437 89% 1
Europa Conference League CS Universitatea Craiova 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii CS Universitatea Craiova 1 0 0 0 90' 1 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska CS Universitatea Craiova 28 1 0 2 3332' 28 0 12 6 0 11 4 0 35 1437 89% 1
2023/2024   21 1 0 2 2240' 21 0 4 6 0 16 3 0 23 937 79% 2
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Cracovia 2 1 0 0 210' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Cracovia 19 0 0 2 2030' 19 0 4 5 0 16 3 0 23 937 79% 2
2022/2023   32 1 0 2 3137' 26 4 8 7 1 3 0 0 9 189 84% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Cracovia 32 1 0 2 3137' 26 4 8 7 1 3 0 0 9 189 84% 0
2021/2022   31 2 0 2 3212' 30 6 1 6 1 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Zemplin Michalovce 31 2 0 2 3212' 30 6 1 6 1 - - - - - - -
2020/2021   13 2 0 1 1483' 12 5 1 4 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Zemplin Michalovce 13 2 0 1 1483' 12 5 1 4 0 - - - - - - -
Statystyki Helder
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   41 14 3 12 4840' 41 0 15 7 0 78 29 0 38 1161 21% 7
Super Cup Artsakh 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Artsakh 4 1 0 2 496' 4 0 2 1 0 1 1 0 3 43 81% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Artsakh 2 326' 2 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Armenii Puchar Armenii Puchar Armenii Artsakh 5 1 0 3 621' 5 0 2 0 0 4 1 0 6 82 0% 0
Liga armeńska Liga armeńska Liga armeńska Artsakh 18 9 3 3 1982' 18 0 5 5 0 57 25 0 16 744 0% 6
Europa Conference League Artsakh 10 1 0 4 1235' 10 0 4 1 0 16 2 0 13 292 73% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Artsakh 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   36 12 0 13 4216' 36 0 13 5 1 27 9 0 23 767 29% 4
Liga armeńska Liga armeńska Liga armeńska Artsakh 18 8 0 7 2087' 18 0 6 3 1 20 7 0 11 499 0% 2
Europa Conference League Artsakh 13 2 0 2 1545' 13 0 5 2 0 7 2 0 12 268 83% 2
Europa Conference League Sliema Wanderers 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Armenii Puchar Armenii Puchar Armenii Artsakh 5 2 0 4 584' 5 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   34 6 1 0 5304' 35 0 29 5 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga cypryjska Liga cypryjska Liga cypryjska Anorthosis 32 6 1 0 4983' 33 0 27 5 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Cypru Puchar Cypru Puchar Cypru Anorthosis 2 321' 2 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   39 6 0 0 3496' 15 8 22 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga cypryjska Liga cypryjska Liga cypryjska Anorthosis 39 3 0 0 3496' 15 8 22 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Cypru Puchar Cypru Puchar Cypru Anorthosis 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   34 2 0 1 3807' 19 16 15 10 1 16 6 32 37 580 73% 4
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Pacos Ferreira 32 2 0 1 3577' 18 15 14 9 1 16 6 32 37 580 73% 4
Europa Conference League Pacos Ferreira 2 0 0 0 230' 1 1 1 1 0 - - - - - - -
2020/2021   33 4 0 4 4496' 25 25 8 4 1 16 7 25 25 447 73% 5
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Pacos Ferreira 33 4 0 4 4496' 25 25 8 4 1 16 7 25 25 447 73% 5
2019/2020   34 4 0 4 4221' 29 20 5 5 0 34 15 35 30 379 69% 8
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Pacos Ferreira 32 3 0 4 3968' 27 19 5 5 0 34 15 35 30 379 69% 8
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Pacos Ferreira 2 1 0 0 253' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   30 2 1 0 3446' 24 15 4 0 0 3 0 1 1 19 74% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Vitoria de Guimaraes B 24 2 1 0 3161' 24 15 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Vitoria Guimaraes 5 218' 0 0 3 3 0 1 1 19 74% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Vitoria Guimaraes 1 67' 0 0 1 - - - - - - -
2017/2018   35 1 0 0 2855' 16 8 12 2 1 0 0 1 2 27 67% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Vitoria Guimaraes 18 1 0 0 1082' 4 3 7 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Vitoria de Guimaraes B 11 0 0 0 1270' 11 4 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Vitoria Guimaraes 1 0 0 0 150' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Vitoria Guimaraes 5 0 0 0 353' 0 0 5 1 0 0 0 1 2 27 67% 0
2016/2017   40 2 0 0 3530' 23 8 13 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii Vitoria Guimaraes 1 0 0 0 163' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Vitoria de Guimaraes B 39 2 0 0 3367' 22 7 13 0 0 - - - - - - -
2015/2016   7 3 0 0 293' 0 0 4 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Vitoria de Guimaraes B 7 3 0 0 293' 0 0 4 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2