Pierrick Capelle vs Guela Doue - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
15
Midfield
180 cm
71 kg
39 lat (1987-04-15)
France France
Profil zawodnika
22
Defence
France France
Statystyki Pierrick Capelle, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga francuska Puchar Francji Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Guela Doue, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Francji Europa Conference League Liga francuska Mecze towarzyskie Reprezentacje World Cup Qualification Africa Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Pierrick Capelle
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   7 0 0 1 1201' 7 0 7 3 0 10 2 0 15 266 85% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 5 0 0 1 812' 5 0 5 2 0 8 1 0 11 193 82% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Angers 2 0 0 0 389' 2 0 2 1 0 2 1 0 4 73 92% 0
2024/2025   6 0 0 0 917' 6 0 5 4 0 9 2 0 4 305 81% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 3 0 0 0 494' 3 0 3 4 0 6 1 0 3 222 82% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Angers 3 423' 3 0 2 3 1 0 1 83 77% 0
2023/2024   35 5 0 1 4457' 35 0 17 4 0 31 14 0 20 1510 71% 2
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Angers 0 0 0 ' 0 0 2 1 0 1 12 92% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Angers 35 5 0 1 4457' 35 0 17 4 0 29 13 0 19 1498 71% 2
2022/2023   28 0 0 3 2641' 16 7 10 8 0 11 6 22 4 480 87% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Angers 1 0 0 0 177' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 27 0 0 3 2464' 15 6 10 8 0 11 6 22 4 480 87% 0
2021/2022   36 0 0 1 3195' 12 10 18 2 0 12 1 22 5 485 82% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 36 0 0 1 3195' 12 10 18 2 0 12 1 22 5 485 82% 0
2020/2021   40 3 0 4 4291' 28 14 11 2 0 14 4 26 16 949 81% 3
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Angers 4 0 0 1 517' 4 2 0 0 0 1 0 2 1 73 79% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 36 3 0 3 3774' 24 12 11 2 0 13 4 24 15 876 81% 3
2019/2020   28 3 0 2 2674' 22 5 5 7 0 36 11 27 13 595 82% 2
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Angers 3 2 0 0 283' 2 0 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 25 1 0 2 2391' 20 5 4 7 0 36 11 27 13 595 82% 2
2018/2019   32 3 0 2 2934' 22 7 6 2 0 26 6 31 8 651 84% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Angers 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Angers 1 109' 0 0 1 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 30 3 0 2 2735' 21 7 5 2 0 26 6 31 8 651 84% 1
2017/2018   30 2 0 1 3777' 25 17 5 3 0 34 10 28 18 678 78% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 28 2 0 1 3551' 23 16 5 3 0 34 10 28 18 678 78% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Dijon 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Angers 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Angers 1 0 0 0 136' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   40 4 1 1 3616' 22 12 13 4 0 33 14 22 14 747 79% 5
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 35 2 0 1 3412' 20 12 12 4 0 33 14 22 14 747 79% 5
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Angers 4 1 0 0 114' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Angers 1 1 1 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   37 4 0 0 3343' 16 14 13 4 1 25 9 28 15 508 77% 2
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Angers 1 0 0 0 78' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 34 4 0 0 3110' 15 12 13 4 1 25 9 28 15 508 77% 2
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Angers 2 0 0 0 155' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   37 3 0 0 3960' 32 12 2 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Clermont Foot 34 2 0 0 3736' 32 11 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Clermont Foot 1 0 0 0 94' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Clermont Foot 2 1 0 0 130' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
2013/2014   7 0 0 0 780' 4 4 3 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Clermont Foot 7 0 0 0 780' 4 4 3 0 0 - - - - - - -
2012/2013   35 5 0 0 3597' 33 7 2 0 1 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Clermont Foot 35 4 0 0 3597' 33 7 2 0 1 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Clermont Foot 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2011/2012   3 2 0 0 300' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Quevilly 3 300' 3 0 0 - - - - - - -
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Quevilly 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Guela Doue
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   36 2 0 8 3757' 36 0 7 7 0 27 9 0 30 1737 87% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Strasbourg 2 180' 2 0 0 5 1 0 2 101 87% 0
Europa Conference League Strasbourg 6 0 0 1 599' 6 0 1 4 0 8 2 0 7 368 86% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 25 2 0 6 2575' 25 0 4 3 0 12 5 0 21 1221 87% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje WKS 1 0 0 0 136' 1 0 1 0 0 2 1 0 0 47 96% 0
World Cup Qualification Africa WKS 2 0 0 1 267' 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   33 1 0 2 3035' 33 0 1 7 0 19 6 0 19 1927 82% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Strasbourg 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 173 42% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 31 1 0 2 2855' 31 0 1 7 0 19 6 0 19 1754 86% 0
2023/2024   25 0 0 2 2611' 22 3 6 1 1 18 5 0 16 765 79% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rennes 4 484' 4 0 2 1 1 0 2 92 86% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Rennes 16 0 0 2 1437' 13 3 1 1 1 15 3 0 11 517 77% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Rennes 5 690' 5 0 3 2 1 0 3 156 82% 0
2022/2023   22 200' 0 0 2 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rennes 8 30' 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Rennes 14 170' 0 0 2 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2