Lenny Vallier vs Grilo - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
24
Defence
France France
Profil zawodnika
8
Defence
180 cm
72 kg
34 lat (1991-08-19)
Portugal Portugal
Statystyki Lenny Vallier, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga portugalska Puchar Portugalii Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Grilo, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2 liga portugalska
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Rezerwowi
Statystyki Lenny Vallier
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   9 0 0 0 1035' 9 0 3 5 0 2 0 0 13 240 85% 2
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Nacional 8 0 0 0 945' 8 0 3 5 0 2 0 0 13 240 85% 2
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Nacional 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2024/2025   18 0 0 2 1931' 18 0 5 2 0 12 4 0 20 781 88% 3
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Guingamp 18 0 0 2 1931' 18 0 5 2 0 12 4 0 20 781 88% 3
2023/2024   4 0 0 0 445' 4 0 1 1 0 0 0 0 8 174 83% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Guingamp 4 0 0 0 445' 4 0 1 1 0 0 0 0 8 174 83% 0
2022/2023   30 1 0 0 2480' 24 2 2 3 0 0 0 1 4 125 85% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Niort 30 1 0 0 2480' 24 2 2 3 0 0 0 1 4 125 85% 0
2021/2022   37 2 0 3 3995' 27 16 5 4 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Niort 37 2 0 3 3995' 27 16 5 4 0 - - - - - - -
2020/2021   31 0 0 0 2214' 16 5 8 5 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Niort 30 0 0 0 2124' 15 5 8 5 0 - - - - - - -
France Promotion/Relegation 2 Niort 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   7 0 0 0 255' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Reims 2 0 0 0 165' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Reims 5 90' 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   2 84' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Reims 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Reims 1 84' 0 0 1 - - - - - - -
Statystyki Grilo
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2017/2018   10 394' 1 0 4 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Santa Clara 10 394' 1 0 4 - - - - - - -
2016/2017   40 1 0 0 2376' 21 3 4 0 1 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Freamunde 40 1 0 0 2376' 21 3 4 0 1 - - - - - - -
2015/2016   34 0 0 0 300' 0 1 5 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Freamunde 34 0 0 0 300' 0 1 5 0 0 - - - - - - -
2014/2015   24 1 0 0 447' 4 2 0 1 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Penafiel 10 0 0 0 343' 3 1 0 1 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Feirense 13 1 0 0 104' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Penafiel 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   5 0 0 0 227' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Academica 3 0 0 0 227' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Academica 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Academica 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   0 0 0 0 1 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Sporting Covilha 0 0 0 ' 0 1 - - - - - - -
2010/2011   13 0 0 0 271' 0 0 5 2 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Academica 12 0 0 0 271' 0 0 5 2 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Academica 1 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2