Tom Naylor vs George Cooper - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
4
Midfield
181 cm
72 kg
34 lat (1991-06-28)
England England
Profil zawodnika
32
Midfield
180 cm
76 kg
29 lat (1996-09-01)
England England
Statystyki Tom Naylor, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Carabao Cup Johnstones Paint Trophy League 2 Puchar Anglii Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki George Cooper, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Anglii Conference Premier Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Tom Naylor
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   35 8 0 2 4167' 35 0 13 11 0 39 13 0 45 1603 79% 7
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Chesterfield 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 1 34 91% 0
Johnstones Paint Trophy Chesterfield 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 1 28 89% 0
League 2 League 2 League 2 Chesterfield 33 8 0 2 3987' 33 0 13 10 0 38 13 0 41 1504 78% 7
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chesterfield 2 180' 2 0 0 1 0 0 2 37 65% 0
Club Friendlies Chesterfield 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   43 4 0 6 4562' 43 0 9 9 0 37 11 0 44 2096 79% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chesterfield 2 226' 2 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
League 2 League 2 League 2 Chesterfield 39 4 0 6 4059' 39 0 7 8 0 36 11 0 43 1953 78% 1
League 2 League 2 League 2 Morecambe 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Chesterfield 1 0 0 0 120' 1 0 0 1 0 1 0 0 0 110 89% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Chesterfield 1 157' 1 0 1 0 0 0 1 33 94% 0
2023/2024   45 12 0 2 4050' 45 0 0 12 1 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chesterfield 2 0 0 0 180' 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Chesterfield 43 12 0 2 3870' 43 0 0 10 1 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   46 3 0 1 3945' 24 10 14 4 0 19 8 25 30 753 77% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wigan Athletic 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Wigan Athletic 44 2 0 1 3765' 22 10 14 4 0 19 8 25 30 753 77% 1
2021/2022   46 4 0 4 4463' 46 3 0 8 0 30 11 37 53 1822 78% 1
Johnstones Paint Trophy Wigan Athletic 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Wigan Athletic 2 240' 2 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Wigan Athletic 43 3 0 4 4133' 43 3 0 8 0 30 11 37 53 1822 78% 1
2020/2021   52 8 0 0 4960' 52 3 0 9 0 30 11 28 53 1714 78% 0
League 1 League 1 League 1 Portsmouth 46 6 0 0 4294' 46 2 0 7 0 28 9 27 52 1651 77% 0
League 1 League 1 League 1 Burton Albion 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Portsmouth 3 2 0 0 366' 3 1 0 2 0 2 2 1 1 63 90% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Portsmouth 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Portsmouth 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2019/2020   47 1 0 0 4015' 42 1 2 9 0 0 0 0 0 0 0% 0
League 1 League 1 League 1 Portsmouth 35 1 0 0 3000' 33 0 0 8 0 0 0 0 0 0 0% 0
Johnstones Paint Trophy Portsmouth 5 0 0 0 451' 3 0 2 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Portsmouth 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Portsmouth 4 0 0 0 294' 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   54 4 0 1 4775' 52 0 1 11 0 4 0 0 4 130 81% 0
Johnstones Paint Trophy Portsmouth 4 275' 2 0 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Portsmouth 45 4 0 1 4050' 45 0 0 11 0 1 0 0 3 44 68% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Portsmouth 4 360' 4 0 0 3 0 0 1 86 87% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Portsmouth 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   49 4 0 0 3332' 36 1 1 13 0 11 5 23 37 681 68% 0
Championship Championship Championship Burton Albion 45 3 0 0 2972' 32 1 1 13 0 11 5 23 37 681 68% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Burton Albion 3 1 0 0 270' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Burton Albion 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   48 3 0 0 3580' 26 6 10 8 0 30 9 21 41 821 69% 3
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Burton Albion 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Liverpool FC 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Burton Albion 45 3 0 0 3280' 23 6 10 7 0 30 9 21 41 821 69% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Burton Albion 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
2015/2016   49 6 0 3 4186' 35 6 7 7 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Burton Albion 2 0 0 0 193' 0 1 1 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Burton Albion 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Burton Albion 46 6 0 3 3963' 35 5 6 7 0 - - - - - - -
2014/2015   32 0 0 1 2716' 19 6 8 1 1 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Burton Albion 19 0 0 1 1652' 13 2 4 1 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Cambridge United 10 0 0 0 846' 5 3 3 0 1 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Stevenage 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Cambridge United 3 0 0 0 218' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2013/2014   43 2 0 0 3195' 24 5 9 3 1 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Newport County 40 1 0 0 3149' 24 4 9 3 1 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Morecambe 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Newport County 3 0 0 0 46' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Newport County 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2012/2013   25 1 0 0 2030' 19 3 1 1 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Grimsby Town 17 1 0 0 1350' 15 0 0 1 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Cambridge United 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Bradford City 8 0 0 0 680' 4 3 1 0 0 - - - - - - -
2011/2012   22 0 0 0 1305' 13 1 1 1 2 - - - - - - -
Championship Championship Championship Derby County 11 0 0 0 766' 8 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Derby County 1 89' 0 0 1 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Mansfield Town 10 0 0 0 450' 5 0 0 1 2 - - - - - - -
2010/2011   37 1 0 0 1440' 16 0 0 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Mansfield Town 37 1 0 0 1440' 16 0 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   3 90' 1 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Mansfield Town 3 90' 1 0 0 - - - - - - -
Statystyki George Cooper
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2022/2023   16 0 0 0 874' 2 2 7 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chesterfield 1 84' 0 0 1 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Chesterfield 15 0 0 0 790' 2 2 6 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   9 157' 0 0 2 0 0 0 0 4 50% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Plymouth Argyle 1 70' 0 0 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Plymouth Argyle 8 87' 0 0 1 0 0 0 0 4 50% 0
2020/2021   20 2 0 2 1931' 14 7 3 2 0 12 6 4 11 309 73% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Plymouth Argyle 2 0 0 0 171' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Plymouth Argyle 2 0 0 0 343' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Plymouth Argyle 2 1 0 0 154' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
League 1 League 1 League 1 Plymouth Argyle 14 1 0 2 1263' 10 4 2 1 0 12 6 4 11 309 73% 0
2019/2020   36 3 0 12 3885' 24 17 6 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Johnstones Paint Trophy Plymouth Argyle 2 0 0 0 276' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Plymouth Argyle 31 3 0 12 3441' 21 16 5 4 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Plymouth Argyle 3 168' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   50 3 0 0 2678' 8 5 21 2 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Peterborough United 1 73' 0 0 1 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Peterborough United 6 1 0 0 553' 3 1 2 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Peterborough United 39 2 0 0 1794' 4 3 17 2 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Peterborough United 4 0 0 0 258' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   53 3 0 9 5243' 37 16 10 3 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Crewe Alexandra 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Crewe Alexandra 3 0 0 0 420' 3 2 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Peterborough United 19 2 0 0 1606' 8 7 5 1 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Crewe Alexandra 27 1 0 9 2857' 22 7 5 2 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Crewe Alexandra 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
2016/2017   53 10 0 8 6148' 47 22 3 2 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Crewe Alexandra 3 1 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Crewe Alexandra 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Crewe Alexandra 46 9 0 8 5649' 43 21 3 2 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Crewe Alexandra 2 0 0 0 319' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   46 1 0 1 3278' 14 12 16 1 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Crewe Alexandra 1 0 0 0 99' 0 1 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Crewe Alexandra 1 63' 0 0 1 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Crewe Alexandra 1 0 0 0 157' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Crewe Alexandra 43 1 0 1 2959' 13 10 14 1 0 - - - - - - -
2014/2015   42 3 0 1 2288' 7 4 18 3 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Crewe Alexandra 38 3 0 1 1857' 5 2 17 3 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Crewe Alexandra 1 71' 0 0 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Crewe Alexandra 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Crewe Alexandra 2 0 0 0 330' 2 2 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2