Nedelea vs Gabriel Vasvari - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
2
Defence
Romania Romania
Profil zawodnika
8
Midfield
39 lat (1986-11-13)
Romania Romania
Statystyki Nedelea, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga rumuńska
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Gabriel Vasvari, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga romuńska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Nedelea
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   6 0 0 0 586' 6 0 1 4 0 3 0 0 17 356 0% 0
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Steaua Bucuresti 6 0 0 0 586' 6 0 1 4 0 3 0 0 17 356 0% 0
2024/2025   4 2 0 0 485' 4 0 2 3 0 3 1 0 4 142 0% 2
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Steaua Bucuresti 4 2 0 0 485' 4 0 2 3 0 3 1 0 4 142 0% 2
2023/2024   0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Alexandria 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Alexandria 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2022/2023   3 0 0 0 270' 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Otelul Galati 3 0 0 0 270' 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Gabriel Vasvari
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2021/2022   20 0 0 0 1303' 8 3 5 2 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Sepsi OSK 20 0 0 0 1303' 8 3 5 2 0 - - - - - - -
2020/2021   33 6 5 0 3166' 28 7 3 8 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Sepsi OSK 33 6 5 0 3166' 28 7 3 8 0 - - - - - - -
2019/2020   37 7 6 2 3595' 36 4 1 11 0 - - - - - - -
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Sepsi OSK 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Sepsi OSK 36 7 6 2 3505' 35 4 1 11 0 - - - - - - -
2018/2019   33 3 0 1 3001' 27 5 4 5 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Sepsi OSK 33 3 0 1 3001' 27 5 4 5 0 - - - - - - -
2017/2018   36 5 3 0 3563' 36 5 0 15 1 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska ACS Poli Timisoara 36 5 3 0 3563' 36 5 0 15 1 - - - - - - -
2016/2017   5 4 0 15 1 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Botosani 5 4 0 ' 15 1 - - - - - - -
2015/2016   4 6 5 0 110' 0 1 1 11 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Botosani 6 5 0 ' 11 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Botosani 4 0 0 0 110' 0 1 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   7 5 0 6 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Botosani 7 5 0 ' 6 0 - - - - - - -
2013/2014   7 4 0 10 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Botosani 7 4 0 ' 10 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2