Mateusz Klich vs Fortes Lopes - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
43
Midfield
180 cm
67 kg
35 lat (1990-06-13)
Poland Poland
Profil zawodnika
7
Midfield
Portugal Portugal
Statystyki Mateusz Klich, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Polski Ekstraklasa Klubowe mecze towarzyskie Liga amerykańska MLS Leagues Cup Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Fortes Lopes, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Ekstraklasa Puchar Polski Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Mateusz Klich
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   30 2 0 3 4121' 30 0 19 11 0 28 5 0 33 1909 85% 0
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Cracovia 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Cracovia 21 0 0 2 2778' 21 0 11 7 0 21 3 0 23 1357 84% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Cracovia 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Atlanta United 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS Atlanta United 9 0 0 1 1343' 9 0 8 4 0 7 2 0 10 552 87% 0
2022/2023   22 2 1 0 1375' 2 1 16 2 0 2 1 8 3 164 77% 0
Premier League Premier League Premier League Leeds United 16 0 0 0 995' 0 0 14 2 0 1 1 7 3 117 78% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Polska 5 0 0 0 290' 1 1 2 0 0 1 0 1 0 47 77% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Leeds United 1 2 1 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   45 1 0 3 4705' 30 22 10 7 0 28 18 38 16 959 80% 2
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Polska 5 0 0 1 425' 3 2 1 2 0 1 0 1 1 44 93% 0
Premier League Premier League Premier League Leeds United 37 1 0 2 3984' 26 19 7 5 0 27 18 37 15 915 80% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Leeds United 3 0 0 0 296' 1 1 2 0 0 - - - - - - -
2020/2021   41 4 2 6 4431' 32 15 8 8 0 25 7 40 20 1357 82% 3
Premier League Premier League Premier League Leeds United 36 4 2 5 3869' 28 13 7 6 0 25 7 35 18 1286 82% 3
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Polska 5 0 0 1 562' 4 2 1 2 0 0 0 5 2 71 69% 0
2019/2020   48 7 2 5 5798' 47 20 0 9 0 73 24 72 32 1765 81% 9
Championship Championship Championship Leeds United 46 6 2 5 5618' 45 20 0 8 0 73 24 67 29 1731 81% 9
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Leeds United 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 5 3 34 82% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Leeds United 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   53 10 0 9 6558' 51 25 2 11 0 88 29 62 36 1839 81% 6
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Leeds United 2 114' 0 0 2 - - - - - - -
Championship Championship Championship Leeds United 48 10 0 9 5981' 48 22 0 9 0 88 29 62 36 1839 81% 6
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Polska 3 0 0 0 463' 3 3 0 2 0 - - - - - - -
2017/2018   35 1 0 2 2999' 21 12 4 3 0 19 6 19 7 600 84% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Leeds United 4 0 0 0 448' 4 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Leeds United 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Utrecht 18 1 0 2 2098' 15 10 1 3 0 18 6 18 7 526 84% 0
Championship Championship Championship Leeds United 12 0 0 0 363' 1 1 3 0 0 1 0 1 0 74 85% 0
2016/2017   30 6 6 4 2694' 29 1 0 8 0 3 2 3 2 1626 83% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Twente 29 6 6 4 2694' 29 1 0 8 0 3 2 3 2 1626 83% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Kaiserslautern 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   29 3 0 1 2166' 13 10 4 2 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Kaiserslautern 27 3 0 1 1970' 13 9 3 2 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Kaiserslautern 2 0 0 0 196' 0 1 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   16 1 0 2 669' 3 2 3 2 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy VfL Wolfsburg 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Kaiserslautern 9 1 0 1 478' 2 1 3 1 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Polska 1 0 0 1 161' 1 1 0 1 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfL Wolfsburg 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Kaiserslautern 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   33 4 0 7 3280' 29 8 2 3 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PEC Zwolle 2 0 0 0 177' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PEC Zwolle 31 4 0 7 3103' 28 7 2 3 0 - - - - - - -
2012/2013   34 2 0 1 1676' 15 3 2 1 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PEC Zwolle 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Polska 4 0 0 0 382' 3 1 1 1 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PEC Zwolle 13 2 0 1 1294' 12 2 1 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfL Wolfsburg 16 0' 0 0 0 - - - - - - -
2011/2012   29 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfL Wolfsburg 29 0' 0 0 0 - - - - - - -
2010/2011   27 4 0 0 2160' 24 0 0 1 1 - - - - - - -
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Cracovia 27 4 0 0 2160' 24 0 0 1 1 - - - - - - -
2009/2010   21 1 0 0 1620' 18 0 0 0 1 - - - - - - -
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Cracovia 21 1 0 0 1620' 18 0 0 0 1 - - - - - - -
2008/2009   7 0 0 0 - - - - - - -
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Cracovia 7 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Fortes Lopes
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   19 1 0 4 3004' 19 0 19 4 0 36 6 0 34 417 83% 1
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Radomiak 18 0 0 4 2825' 18 0 18 4 0 36 6 0 34 417 83% 1
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Radomiak 1 179' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Radomiak 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   14 2 0 2 1907' 14 0 9 7 0 27 11 0 35 303 81% 4
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii AVS 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska AVS 13 2 0 2 1817' 13 0 9 5 0 27 11 0 35 303 81% 4
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Estoril 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Farense 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2023/2024   25 3 0 2 3980' 25 0 22 6 0 3 1 0 4 38 34% 1
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska AVS 24 3 0 1 3801' 24 0 21 5 0 1 0 0 3 19 0% 1
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi AVS 1 0 0 1 179' 1 0 1 1 0 2 1 0 1 19 68% 0
2022/2023   4 1 0 0 670' 4 0 4 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga cypryjska Liga cypryjska Liga cypryjska Akritas Chlorakas 4 1 0 0 670' 4 0 4 1 0 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2