Karol Knap vs Fortes Lopes - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
20
Midfield
Poland Poland
Profil zawodnika
7
Midfield
Portugal Portugal
Statystyki Karol Knap, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Ekstraklasa Puchar Polski Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Fortes Lopes, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Polski Ekstraklasa Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Karol Knap
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   5 1 0 1 648' 5 0 3 3 1 11 4 0 16 209 70% 1
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Cracovia 5 0 0 1 648' 5 0 3 3 1 11 4 0 16 209 70% 1
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Cracovia 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Cracovia 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   8 0 0 1 1022' 8 0 4 3 0 13 4 0 14 215 77% 1
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Stal Mielec 1 120' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Cracovia 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 16 69% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Stal Mielec 6 0 0 1 766' 6 0 3 3 0 13 4 0 14 199 78% 1
2023/2024   18 4 2 3 2587' 18 0 13 7 1 26 9 0 22 560 70% 1
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Cracovia 2 0 0 0 373' 2 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Cracovia 16 4 2 3 2214' 16 0 11 6 1 26 9 0 22 560 70% 1
2022/2023   33 2 1 2 3219' 17 8 15 2 0 7 3 0 1 163 77% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Cracovia 33 2 1 2 3219' 17 8 15 2 0 7 3 0 1 163 77% 0
2021/2022   27 0 0 1 2662' 13 11 10 3 0 - - - - - - -
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Cracovia 27 0 0 1 2662' 13 11 10 3 0 - - - - - - -
2020/2021   1 0 0 0 169' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Puszcza Niepołomice 1 0 0 0 169' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Fortes Lopes
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   20 1 0 5 3159' 20 0 20 4 0 36 6 0 35 435 83% 1
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Radomiak 1 179' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Radomiak 19 0 0 5 2980' 19 0 19 4 0 36 6 0 35 435 83% 1
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Radomiak 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   14 2 0 2 1907' 14 0 9 7 0 27 11 0 35 303 81% 4
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska AVS 13 2 0 2 1817' 13 0 9 5 0 27 11 0 35 303 81% 4
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Estoril 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Farense 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii AVS 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   25 3 0 2 3980' 25 0 22 6 0 3 1 0 4 38 34% 1
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska AVS 24 3 0 1 3801' 24 0 21 5 0 1 0 0 3 19 0% 1
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi AVS 1 0 0 1 179' 1 0 1 1 0 2 1 0 1 19 68% 0
2022/2023   4 1 0 0 670' 4 0 4 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga cypryjska Liga cypryjska Liga cypryjska Akritas Chlorakas 4 1 0 0 670' 4 0 4 1 0 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2