Jorge Grant vs Felipe Morais - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
8
Midfield
175 cm
73 kg
31 lat (1994-09-26)
England England
Profil zawodnika
18
Midfield
175 cm
73 kg
40 lat (1985-11-21)
Portugal Portugal
Statystyki Jorge Grant, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi League 2 Carabao Cup Puchar Anglii Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Felipe Morais, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi League 2 Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Jorge Grant
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   42 4 0 4 5112' 42 0 18 8 0 44 16 0 69 1446 76% 4
League 2 League 2 League 2 Salford City 38 4 0 4 4599' 38 0 16 8 0 41 14 0 67 1392 76% 3
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Salford City 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 9 78% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Salford City 3 0 0 0 423' 3 0 2 0 0 3 2 0 2 45 67% 1
Club Friendlies Salford City 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   25 3 0 1 3712' 25 0 19 7 1 33 14 0 38 1000 82% 1
Puchar Ligi Hearts 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Europa Conference League Hearts 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 0 54 81% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hearts 21 3 0 1 3093' 21 0 16 6 1 32 14 0 36 946 82% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Hearts 2 0 0 0 322' 2 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Hearts 2 0 0 0 297' 2 0 1 0 0 0 0 0 2 0 0% 0
2023/2024   20 5 3 6 3065' 20 0 18 2 0 31 16 0 38 644 82% 1
Europa Conference League Hearts 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Hearts 4 0 0 2 545' 4 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hearts 15 4 3 4 2348' 15 0 14 0 0 31 16 0 38 644 82% 1
Puchar Ligi Hearts 1 1 0 0 172' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   34 2 0 2 2798' 14 8 15 5 2 12 8 10 28 475 80% 1
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hearts 30 2 0 2 2228' 10 5 15 3 1 12 8 10 28 475 80% 1
Puchar Szkocji Hearts 2 0 0 0 319' 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Hearts 2 0 0 0 251' 2 1 0 2 1 - - - - - - -
2021/2022   46 2 0 2 3307' 23 13 5 1 0 23 9 10 31 758 83% 3
Championship Championship Championship Peterborough United 43 2 0 2 3127' 21 13 5 1 0 23 9 10 31 758 83% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Peterborough United 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Peterborough United 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2020/2021   50 17 12 8 4898' 45 6 5 12 0 46 25 40 75 1734 78% 1
League 1 League 1 League 1 Lincoln 39 13 10 8 3876' 38 5 1 10 0 45 24 40 72 1699 78% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Lincoln 2 2 1 0 223' 1 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Lincoln 3 270' 3 0 0 1 1 0 3 35 71% 0
Johnstones Paint Trophy Lincoln 6 2 1 0 529' 3 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   40 2 0 8 3865' 33 8 5 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Lincoln 2 167' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
League 1 League 1 League 1 Lincoln 33 2 0 8 3301' 29 7 3 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Johnstones Paint Trophy Lincoln 3 0 0 0 333' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Lincoln 2 64' 0 0 1 - - - - - - -
2018/2019   51 8 0 4 4914' 32 19 8 5 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Luton Town 24 2 0 2 2244' 13 11 4 2 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Luton Town 2 52' 0 0 1 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Luton Town 4 2 0 0 562' 4 2 0 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Mansfield Town 21 4 0 2 2056' 15 6 3 3 0 - - - - - - -
2017/2018   56 19 0 6 5268' 44 6 12 9 0 0 0 0 0 0 0% 0
Johnstones Paint Trophy Notts County 3 0 0 0 302' 1 1 2 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Notts County 47 16 0 5 4212' 37 3 10 8 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Notts County 5 2 0 1 540' 5 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Notts County 1 1 0 0 214' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   41 6 0 4 2464' 19 6 4 2 0 5 1 2 1 97 75% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Nottingham Forest 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Notts County 18 6 0 3 1666' 15 2 2 2 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Nottingham Forest 20 0 0 1 798' 4 4 2 0 0 5 1 2 1 97 75% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Nottingham Forest 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   26 0 0 0 1041' 3 3 8 2 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Nottingham Forest 24 0 0 0 868' 2 2 8 2 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Nottingham Forest 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Nottingham Forest 1 0 0 0 173' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   7 1 0 0 262' 0 1 2 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Nottingham Forest 5 88' 0 0 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Nottingham Forest 2 1 0 0 174' 0 1 1 0 0 - - - - - - -
Statystyki Felipe Morais
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2020/2021   16 1 0 0 2159' 13 11 3 1 0 5 3 9 7 269 69% 0
League 2 League 2 League 2 Grimsby Town 16 1 0 0 2159' 13 11 3 1 0 5 3 9 7 269 69% 0
2019/2020   28 4 0 1 3128' 20 13 7 5 1 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Oldham Athletic 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Johnstones Paint Trophy Oldham Athletic 2 0 0 0 182' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Crawley Town 2 1 0 0 193' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Crawley Town 6 373' 2 0 3 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Oldham Athletic 16 2 0 1 2200' 14 11 2 5 1 - - - - - - -
2018/2019   38 8 2 4 4013' 33 10 3 6 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Crawley Town 35 8 2 4 3773' 31 10 3 6 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Crawley Town 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Crawley Town 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   37 1 0 2 3254' 19 6 18 8 1 11 5 16 14 364 73% 0
Championship Championship Championship Bolton Wanderers 33 1 0 2 2943' 17 6 16 8 1 11 5 16 14 364 73% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Bolton Wanderers 3 221' 1 0 2 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Bolton Wanderers 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   46 4 0 14 4061' 26 9 14 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Bradford City 1 95' 0 0 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Bolton Wanderers 19 3 0 13 1938' 19 3 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Bradford City 21 1 0 1 1622' 4 4 13 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Bradford City 4 0 0 0 253' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Bradford City 1 0 0 0 153' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   9 1 0 1 865' 3 3 5 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Bradford City 9 1 0 1 865' 3 3 5 0 0 - - - - - - -
2014/2015   44 6 0 5 4139' 28 15 8 4 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Bradford City 33 3 0 5 3279' 22 11 8 4 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Bradford City 3 0 0 0 154' 0 2 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Bradford City 8 3 0 0 706' 6 2 0 0 1 - - - - - - -
2013/2014   30 8 5 2 3373' 18 16 9 4 1 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Stevenage 3 2 2 0 111' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Stevenage 1 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Stevenage 27 4 1 2 3262' 18 15 9 4 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Stevenage 1 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
2012/2013   28 4 0 2 3506' 21 16 7 7 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Stevenage 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Stevenage 28 3 0 2 3506' 21 16 7 7 0 - - - - - - -
2011/2012   37 5 0 0 3680' 23 10 13 4 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Oldham Athletic 37 5 0 0 3680' 23 10 13 4 0 - - - - - - -
2010/2011   24 3 0 0 2738' 21 10 3 2 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Oldham Athletic 24 3 0 0 2738' 21 10 3 2 1 - - - - - - -
2009/2010   33 3 0 0 2789' 21 13 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Ligi St.Johnstone 2 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St.Johnstone 31 2 0 0 2699' 20 13 0 1 0 - - - - - - -
2008/2009   16 5 0 0 1691' 9 7 5 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Inverness CT 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hibernian 3 125' 0 0 2 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Inverness CT 13 3 0 0 1566' 9 7 3 0 0 - - - - - - -
2007/2008   36 2 0 0 3477' 19 18 9 1 2 - - - - - - -
Puchar Ligi Hibernian 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hibernian 36 1 0 0 3477' 19 18 9 0 1 - - - - - - -
Puchar Szkocji Hibernian 0 0 0 ' 1 1 - - - - - - -
2006/2007   15 2 0 0 1297' 8 6 4 2 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Millwall 15 1 0 0 1297' 8 6 4 2 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka St.Johnstone 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2005/2006   13 0 0 0 1598' 11 7 2 1 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Milton Keynes Dons 13 0 0 0 1598' 11 7 2 1 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2