Fabien Lemoine vs Daniel Silva - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
18
Midfield
175 cm
67 kg
39 lat (1987-03-16)
France France
Profil zawodnika
80
Midfield
Portugal Portugal
Statystyki Daniel Silva, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga duńska Superligaen Liga cypryjska Liga Europy Puchar Cypru Klubowe mecze towarzyskie Club Friendlies
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Fabien Lemoine
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2023/2024   - - - - - - -
2022/2023   1 0 0 1 0 - - - - - - -
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Versailles 1 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2021/2022   29 0 0 1 2563' 13 10 8 5 0 4 0 27 18 869 89% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lorient 29 0 0 1 2563' 13 10 8 5 0 4 0 27 18 869 89% 1
2020/2021   38 1 0 0 4501' 26 23 6 8 0 8 1 41 17 1079 86% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lorient 36 1 0 0 4158' 24 21 6 8 0 8 1 41 17 995 86% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Lorient 2 0 0 0 343' 2 2 0 0 0 0 0 0 0 84 86% 1
2019/2020   27 0 0 0 2756' 26 5 0 7 1 16 3 43 20 1313 86% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Lorient 2 0 0 0 215' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Lorient 25 0 0 0 2541' 25 4 0 7 1 16 3 43 20 1313 86% 0
2018/2019   33 1 0 2 3370' 32 6 1 13 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Lorient 1 63' 0 0 1 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Lorient 32 1 0 2 3307' 32 6 0 13 0 - - - - - - -
2017/2018   37 2 0 0 3689' 34 7 1 9 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Lorient 32 2 0 0 3389' 31 7 1 9 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Lorient 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Lorient 3 210' 2 0 0 - - - - - - -
2016/2017   34 1 0 0 2619' 16 8 8 0 1 8 0 11 6 574 85% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Saint-Etienne 7 1 0 0 664' 5 2 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Saint-Etienne 25 0 0 0 1663' 9 5 7 0 1 8 0 11 6 574 85% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Saint-Etienne 2 0 0 0 292' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   44 0 0 1 4612' 34 16 5 10 0 18 2 59 22 1356 84% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Saint-Etienne 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Saint-Etienne 33 0 0 1 3824' 28 14 4 10 0 18 2 59 22 1356 84% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Saint-Etienne 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Saint-Etienne 9 0 0 0 758' 6 2 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   48 2 0 3 4521' 38 11 3 8 0 23 6 68 29 1796 85% 1
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Saint-Etienne 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Saint-Etienne 8 0 0 0 635' 5 1 1 1 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Saint-Etienne 3 0 0 0 337' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Saint-Etienne 35 2 0 3 3549' 31 9 2 7 0 23 6 68 29 1796 85% 1
2013/2014   39 2 0 2 4386' 34 8 9 11 1 25 6 74 22 1784 84% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Saint-Etienne 4 0 0 0 266' 2 1 0 1 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Saint-Etienne 35 2 0 2 4120' 32 7 9 10 1 25 6 74 22 1784 84% 1
2012/2013   40 1 0 2 3885' 31 9 6 4 1 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Saint-Etienne 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Saint-Etienne 3 150' 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Saint-Etienne 36 1 0 2 3645' 29 9 6 4 1 - - - - - - -
2011/2012   30 0 0 0 3176' 24 12 3 8 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Saint-Etienne 30 0 0 0 3176' 24 12 3 8 0 - - - - - - -
2010/2011   23 0 0 0 1621' 7 5 11 3 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Rennes 23 0 0 0 1621' 7 5 11 3 0 - - - - - - -
2009/2010   35 0 0 0 2872' 28 6 0 6 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Rennes 35 0 0 0 2872' 28 6 0 6 0 - - - - - - -
2008/2009   42 0 0 0 3957' 40 4 1 7 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Rennes 38 0 0 0 3687' 37 4 1 7 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Rennes 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rennes 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2007/2008   19 2 0 0 2098' 18 7 0 1 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Rennes 19 1 0 0 2098' 18 7 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Rennes 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Daniel Silva
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   12 1 0 2 1597' 12 0 7 1 0 13 2 0 7 679 62% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Midtjylland 4 0 0 2 483' 4 0 2 1 0 5 1 0 1 314 91% 0
Liga cypryjska Liga cypryjska Liga cypryjska Pafos FC 6 0 0 0 850' 6 0 4 0 0 4 0 0 6 225 3% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Midtjylland 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 4 1 0 0 140 91% 0
Puchar Cypru Puchar Cypru Puchar Cypru Pafos FC 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie FC Midtjylland 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Club Friendlies FC Midtjylland 1 174' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   17 1 0 0 2260' 17 0 11 4 1 15 5 0 21 779 84% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Midtjylland 10 1 0 0 1389' 10 0 7 2 0 11 4 0 13 459 86% 0
Serie A Serie A Serie A Hellas Werona 4 0 0 0 555' 4 0 3 1 0 2 1 0 4 229 81% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Midtjylland 2 0 0 0 226' 2 0 1 0 1 0 0 0 4 50 78% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Hellas Werona 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 2 0 0 0 41 95% 0
2023/2024   17 1 0 2 2099' 16 1 8 3 0 12 4 0 9 588 65% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Vitoria Guimaraes 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Europa Conference League Vitoria Guimaraes 2 299' 2 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Vitoria Guimaraes 8 1 0 2 1033' 8 0 5 1 0 9 4 0 6 368 64% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Vitoria Guimaraes 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Serie A Serie A Serie A Hellas Werona 4 0 0 0 497' 3 1 2 2 0 3 0 0 3 220 67% 0
2022/2023   31 1 0 0 2824' 18 6 11 3 0 1 0 0 0 78 83% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Vitoria Guimaraes 30 1 0 0 2734' 17 6 11 3 0 1 0 0 0 78 83% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Benfica Lizbona 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Vitoria Guimaraes 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2021/2022   2 68' 0 0 1 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Vitoria Guimaraes 2 68' 0 0 1 - - - - - - -
2018/2019   1 0 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Vitoria de Guimaraes B 1 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2