Nick Doodeman vs Evander Sno - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
7
Midfield
Netherlands Netherlands
Profil zawodnika
43
Midfield
188 cm
90 kg
39 lat (1987-04-09)
Netherlands Netherlands
Statystyki Nick Doodeman, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Holandii KNVB 2 liga holenderska Baraże ligi holenderskiej Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Evander Sno, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2 liga holenderska Baraże ligi holenderskiej Olimpiada
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Nick Doodeman
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   42 6 0 18 5448' 42 0 22 1 0 50 22 0 17 1018 81% 10
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Willem II 2 298' 2 0 2 1 0 0 0 41 73% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Willem II 38 6 0 18 4970' 38 0 20 1 0 48 21 0 16 938 81% 10
Baraże ligi holenderskiej Willem II 2 180' 2 0 0 1 1 0 1 39 85% 0
2024/2025   23 0 0 3 3460' 23 0 20 0 0 5 2 0 9 457 70% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Willem II 1 0 0 0 184' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 24 0% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Willem II 20 0 0 3 2916' 20 0 17 0 0 5 2 0 9 373 75% 0
Baraże ligi holenderskiej Willem II 2 0 0 0 360' 2 0 2 0 0 0 0 0 0 60 70% 0
2023/2024   28 3 0 14 4318' 28 0 24 2 0 16 7 0 25 884 81% 6
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Willem II 28 3 0 14 4318' 28 0 24 2 0 16 7 0 25 884 81% 6
2022/2023   14 2 0 2 2021' 13 11 1 1 0 9 6 6 15 314 75% 5
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Willem II 14 2 0 2 2021' 13 11 1 1 0 9 6 6 15 314 75% 5
2021/2022   33 1 0 3 1506' 7 5 8 0 0 4 1 6 3 151 72% 1
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Cambuur 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Cambuur 33 0 0 3 1506' 7 5 8 0 0 4 1 6 3 151 72% 1
2020/2021   35 9 0 12 4472' 25 22 9 0 0 26 16 10 23 559 81% 1
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Cambuur 13 1 0 2 1397' 7 6 6 0 0 8 4 4 11 207 80% 1
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska FC Volendam 21 8 0 10 2921' 17 15 3 0 0 18 12 6 12 352 82% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Volendam 1 0 0 0 154' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   29 5 0 6 3252' 26 10 3 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska FC Volendam 29 5 0 6 3252' 26 10 3 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   38 7 0 5 4019' 38 8 0 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska FC Volendam 38 7 0 5 4019' 38 8 0 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2017/2018   36 6 0 0 3796' 32 10 3 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska FC Volendam 36 6 0 0 3796' 32 10 3 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Evander Sno
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2016/2017   19 1 0 0 2004' 19 4 0 3 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska RKC Waalwijk 18 1 0 0 1914' 18 4 0 3 0 - - - - - - -
Baraże ligi holenderskiej RKC Waalwijk 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   3 0 0 0 247' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Westerlo 3 0 0 0 247' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   27 4 1 1 2905' 26 7 1 3 0 - - - - - - -
Baraże ligi holenderskiej RKC Waalwijk 4 328' 3 0 1 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska RKC Waalwijk 23 4 1 1 2577' 23 7 0 3 0 - - - - - - -
2012/2013   8 2 0 0 747' 7 2 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska NEC Nijmegen 8 2 0 0 747' 7 2 0 0 0 - - - - - - -
2011/2012   26 4 1 0 2293' 24 1 1 2 2 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB RKC Waalwijk 1 0 0 0 0' 0 0 0 0 1 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska RKC Waalwijk 25 4 1 0 2293' 24 1 1 2 1 - - - - - - -
2010/2011   1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Ajax Amsterdam 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2009/2010   28 3 0 0 2429' 16 12 1 6 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Bristol City 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Bristol City 27 3 0 0 2429' 16 12 1 6 0 - - - - - - -
2008/2009   25 1 0 0 223' 1 1 1 0 1 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Ajax Amsterdam 20 1 0 0 146' 1 1 0 0 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Ajax Amsterdam 5 77' 0 0 1 - - - - - - -
2007/2008   42 2 0 0 1320' 3 2 13 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 34 0 0 0 1051' 3 2 9 0 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Holandia U21 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Celtic Glasgow 8 269' 0 0 4 - - - - - - -
2006/2007   38 1 0 0 2364' 12 6 11 3 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Celtic Glasgow 30 1 0 0 1581' 7 2 11 1 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Celtic Glasgow 8 0 0 0 783' 5 4 0 2 0 - - - - - - -
2005/2006   0 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Willem II 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2