Galves vs Escartin - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
25
Defence
France France
Profil zawodnika
5
Defence
Congo Congo
Statystyki Galves, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga francuska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Escartin, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga francuska Puchar Francji
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Statystyki Galves
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   30 0 0 8 3403' 30 0 10 4 0 27 2 0 39 702 76% 9
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Rodez 30 0 0 8 3403' 30 0 10 4 0 27 2 0 39 702 76% 9
2024/2025   18 2 0 3 2693' 18 0 14 4 0 14 4 0 23 416 66% 1
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Rodez 18 2 0 3 2693' 18 0 14 4 0 14 4 0 23 416 66% 1
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Red Star 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   5 0 0 1 575' 5 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
National 3: Group J Sochaux II ' 0 0 0 0 0 0% 0
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Sochaux 5 0 0 1 575' 5 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   4 0 0 0 360' 4 0 0 1 0 1 0 0 6 192 83% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Sochaux 4 0 0 0 360' 4 0 0 1 0 1 0 0 6 192 83% 0
Statystyki Escartin
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   4 2 0 0 360' 4 0 0 2 0 3 2 0 5 266 88% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Red Star 4 2 0 0 360' 4 0 0 2 0 3 2 0 5 266 88% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Nancy 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Red Star 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   15 1 0 0 1625' 15 0 4 6 0 6 2 0 14 813 79% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Red Star 1 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Red Star 15 0 0 0 1625' 15 0 4 5 0 6 2 0 14 813 79% 0
2023/2024   2 0 0 0 239' 2 0 1 0 0 2 0 0 0 44 80% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska AC Ajaccio 2 0 0 0 239' 2 0 1 0 0 2 0 0 0 44 80% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2