Hector Herrera vs Duane Holmes - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
16
Midfield
180 cm
79 kg
36 lat (1990-04-19)
Mexico Mexico
Profil zawodnika
14
Midfield
172 cm
65 kg
31 lat (1994-11-06)
USA USA
Statystyki Hector Herrera, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga meksykańska Liga amerykańska MLS Puchar USA Leagues Cup MLS All-Star Mecze towarzyskie Reprezentacje Mistrzostwa Świata CONCACAF Gold Cup Klubowe mecze towarzyskie Champions cup Puchar Konfederacji Copa America CONCACAF Cup Olimpiada
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Duane Holmes, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Anglii Championship Carabao Cup Liga amerykańska MLS Puchar USA Leagues Cup Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Hector Herrera
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   9 2 0 3 1213' 9 0 6 0 1 21 6 0 21 813 92% 0
Liga meksykańska Liga meksykańska Liga meksykańska Toluca 4 1 0 0 452' 4 0 2 0 1 10 3 0 8 314 95% 0
Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS Houston Dynamo 4 1 0 0 601' 4 0 3 0 0 7 2 0 10 340 92% 0
Puchar USA Puchar USA Puchar USA Houston Dynamo 1 0 0 3 160' 1 0 1 0 0 4 1 0 3 146 93% 0
Leagues Cup Toluca 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 13 0% 0
2024/2025   8 0 0 2 1114' 8 0 6 2 0 5 1 0 12 502 89% 0
Liga meksykańska Liga meksykańska Liga meksykańska Toluca 8 0 0 2 1114' 8 0 6 2 0 5 1 0 12 502 89% 0
2021/2022   55 1 0 0 3301' 20 5 16 8 0 10 4 33 10 963 85% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Atletico Madryt 9 0 0 0 314' 2 0 2 2 0 0 0 6 2 108 80% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Atletico Madryt 35 0 0 0 1944' 8 4 13 4 0 5 3 18 6 583 84% 1
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Atletico Madryt 1 90' 1 0 0 2 0 5 1 58 84% 0
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Meksyk 10 1 0 0 953' 9 1 1 2 0 3 1 4 1 214 88% 0
2020/2021   37 0 0 2 2272' 11 7 11 4 0 5 0 14 8 730 88% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Atletico Madryt 29 0 0 1 1692' 8 6 8 2 0 3 0 8 4 515 90% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Atletico Madryt 7 0 0 1 496' 3 1 2 2 0 2 0 6 4 215 83% 0
Superpuchar Atletico Madryt 1 84' 0 0 1 - - - - - - -
2019/2020   43 1 0 2 2754' 15 8 12 2 0 16 2 20 15 712 88% 2
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Atletico Madryt 35 0 0 2 2152' 12 6 9 1 0 13 1 16 13 567 88% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Sociedad 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Atletico Madryt 8 1 0 0 602' 3 2 3 1 0 3 1 4 2 145 87% 1
2018/2019   50 9 0 2 5046' 46 7 4 8 0 62 22 79 70 1918 86% 8
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 33 6 0 0 3090' 29 3 4 5 0 48 16 65 50 1562 86% 8
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii FC Porto 4 1 0 1 420' 4 0 0 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Atletico Madryt 2 0 0 0 312' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Porto 9 2 0 1 1014' 9 2 0 3 0 14 6 14 20 356 83% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi FC Porto 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
2017/2018   43 5 0 1 4094' 38 5 3 8 1 5 2 14 6 263 84% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 30 3 0 0 2704' 26 2 3 7 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii FC Porto 4 1 0 0 469' 4 1 0 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii FC Porto 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Porto 7 1 0 1 711' 6 2 0 1 0 5 2 14 6 263 84% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi FC Porto 1 0 0 0 120' 1 0 0 0 1 - - - - - - -
2016/2017   39 2 0 0 3048' 20 7 11 3 0 20 4 22 20 926 84% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Porto 10 0 0 0 870' 6 3 2 2 0 9 2 6 4 210 86% 1
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 29 2 0 0 2178' 14 4 9 1 0 11 2 16 16 716 84% 0
2015/2017   15 2 0 2 855' 8 1 1 1 0 - - - - - - -
World Cup Qualification CONCACAF Meksyk 15 2 0 2 855' 8 1 1 1 0 - - - - - - -
2015/2016   45 9 1 0 3951' 32 10 5 4 0 1 0 6 3 0 0% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Porto 5 0 0 0 462' 2 2 2 0 0 1 0 6 3 0 0% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Porto 2 161' 1 0 1 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 33 9 1 0 3118' 27 8 2 4 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii FC Porto 5 210' 2 0 0 - - - - - - -
2014/2015   46 7 0 3 4570' 37 14 5 5 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Porto 12 4 0 3 879' 9 1 0 1 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 33 3 0 0 3691' 28 13 5 4 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi FC Porto 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   48 3 0 0 3303' 22 10 8 6 1 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii FC Porto 4 0 0 0 291' 1 2 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi FC Porto 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Porto 5 0 0 0 247' 1 0 2 2 1 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska FC Porto B 8 0 0 0 316' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Porto 6 0 0 0 391' 2 1 2 1 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 24 3 0 0 1938' 14 6 3 3 0 - - - - - - -
2012/2013   28 1 0 0 2944' 25 8 2 1 1 - - - - - - -
Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii FC Porto 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga meksykańska Liga meksykańska Liga meksykańska Pachuca 27 1 0 0 2944' 25 8 2 1 1 - - - - - - -
2011/2013   2 0 0 0 252' 1 1 1 1 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Meksyk 2 0 0 0 252' 1 1 1 1 0 - - - - - - -
2011/2012   25 0 0 0 2631' 23 7 2 2 2 - - - - - - -
Liga meksykańska Liga meksykańska Liga meksykańska Pachuca 25 0 0 0 2631' 23 7 2 2 2 - - - - - - -
Statystyki Duane Holmes
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2024/2025   17 2 0 2 2486' 17 0 13 7 0 20 6 0 46 689 78% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Preston North End 2 387' 2 0 2 1 0 0 4 50 88% 0
Championship Championship Championship Preston North End 6 1 0 1 836' 6 0 5 3 0 6 2 0 25 288 78% 1
Championship Championship Championship Bristol City 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Preston North End 3 0 0 1 382' 3 0 1 0 0 3 1 0 0 126 87% 0
Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS Houston Dynamo 5 1 0 0 791' 5 0 5 3 0 9 2 0 15 195 78% 2
Leagues Cup Houston Dynamo 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 1 1 0 2 30 7% 0
2023/2024   26 5 0 6 3983' 26 0 22 11 0 36 14 0 37 720 71% 2
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Preston North End 1 1 0 1 198' 1 0 1 1 0 5 2 0 1 38 0% 0
Championship Championship Championship Preston North End 25 4 0 5 3785' 25 0 21 9 0 31 12 0 36 680 75% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Preston North End 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 2 100% 0
2022/2023   28 2 0 2 3437' 20 17 8 5 0 20 10 21 14 478 78% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Huddersfield Town 1 46' 0 0 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Huddersfield Town 27 2 0 2 3391' 20 17 7 5 0 20 10 21 14 478 78% 2
2021/2022   48 6 1 0 5453' 32 23 12 9 0 38 14 44 32 954 79% 5
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Huddersfield Town 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Huddersfield Town 44 5 1 0 4912' 28 21 12 9 0 37 13 43 31 932 80% 5
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Huddersfield Town 2 1 0 0 331' 2 2 0 0 0 1 1 1 1 22 64% 0
2020/2021   39 3 0 2 4415' 24 23 10 5 0 11 7 28 15 492 76% 1
Championship Championship Championship Derby County 18 1 0 0 1574' 7 7 7 1 0 6 4 13 4 219 76% 0
Championship Championship Championship Huddersfield Town 20 2 0 2 2665' 16 15 3 4 0 5 3 15 11 273 77% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Derby County 1 0 0 0 176' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   37 3 0 3 4032' 31 13 5 8 0 28 6 39 39 877 79% 3
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Derby County 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Derby County 33 2 0 3 3711' 29 12 4 8 0 28 6 39 39 868 79% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Derby County 3 1 0 0 231' 1 1 1 0 0 0 0 0 0 9 78% 0
2018/2019   38 2 0 2 3601' 21 11 12 8 0 27 10 27 33 586 76% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Derby County 4 0 0 1 528' 3 2 1 0 0 4 1 1 4 70 76% 0
League 1 League 1 League 1 Scunthorpe United 1 58' 0 0 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Derby County 2 71' 0 0 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Derby County 31 2 0 1 2944' 18 9 9 8 0 23 9 26 29 516 76% 0
2017/2018   56 9 0 5 5909' 40 19 14 7 0 6 4 5 5 34 65% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Scunthorpe United 2 1 0 0 172' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Scunthorpe United 4 1 0 0 195' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Scunthorpe United 47 7 0 5 5221' 36 18 11 7 0 6 4 5 5 34 65% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Scunthorpe United 3 0 0 0 321' 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   54 3 0 3 5111' 32 25 6 4 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Scunthorpe United 5 0 0 0 309' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Scunthorpe United 1 0 0 0 158' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Scunthorpe United 46 3 0 3 4319' 28 21 5 4 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Scunthorpe United 2 0 0 0 325' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   16 1 0 0 573' 2 2 4 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Huddersfield Town 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Huddersfield Town 14 1 0 0 573' 2 2 4 0 0 - - - - - - -
2014/2015   16 0 0 0 557' 0 0 8 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Huddersfield Town 1 73' 0 0 1 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Bury 1 63' 0 0 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Huddersfield Town 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Bury 10 0 0 0 421' 0 0 6 1 0 - - - - - - -
2013/2014   35 0 0 1 1970' 7 7 14 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Huddersfield Town 30 0 0 1 1203' 2 2 14 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Yeovil Town 5 0 0 0 767' 5 5 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2