Radosta vs Daniel Trubac - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
35
Midfield
Czech Republic Czech Republic
Profil zawodnika
20
Midfield
28 lat (1997-07-17)
Czech Republic Czech Republic
Statystyki Radosta, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga czeska Klubowe mecze towarzyskie Club Friendlies
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Daniel Trubac, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga czeska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Radosta
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   30 4 0 1 3461' 30 0 10 4 1 26 8 0 36 599 70% 12
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Teplice 27 3 0 1 3130' 27 0 9 4 1 26 8 0 36 599 70% 12
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Teplice 1 1 0 0 151' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Club Friendlies Teplice 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   18 2 0 3 2151' 18 0 8 0 1 11 4 0 20 372 74% 2
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Teplice 18 2 0 3 2151' 18 0 8 0 1 11 4 0 20 372 74% 2
2023/2024   20 0 0 0 2287' 20 0 7 1 0 2 0 0 1 74 73% 2
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Teplice 20 0 0 0 2287' 20 0 7 1 0 2 0 0 1 74 73% 2
2022/2023   2 1 0 0 313' 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Teplice 2 1 0 0 313' 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Daniel Trubac
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2022/2023   28 0 0 4 3697' 26 14 2 2 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Teplice 28 0 0 4 3697' 26 14 2 2 0 - - - - - - -
2021/2022   28 4 0 3 2818' 24 6 4 2 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Teplice 28 4 0 3 2818' 24 6 4 2 0 - - - - - - -
2020/2021   31 2 0 3 3449' 21 13 8 3 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Teplice 31 2 0 3 3449' 21 13 8 3 0 - - - - - - -
2019/2020   29 3 0 1 2384' 15 11 3 1 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Teplice 29 3 0 1 2384' 15 11 3 1 0 - - - - - - -
2018/2019   29 2 0 1 2804' 15 13 9 1 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Teplice 29 1 0 1 2804' 15 13 9 1 0 - - - - - - -
Puchar Czech Teplice 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2017/2018   27 0 0 0 2404' 11 9 12 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Teplice 27 0 0 0 2404' 11 9 12 0 0 - - - - - - -
2016/2017   29 0 0 0 2867' 14 12 11 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Hradec Kralove 29 0 0 0 2867' 14 12 11 0 0 - - - - - - -
2015/2016   2 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga czeska 2 liga czeska 2 liga czeska Hradec Kralove 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2014/2015   16 1 0 0 2057' 13 9 3 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Hradec Kralove 16 1 0 0 2057' 13 9 3 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2