David Strelec vs Cyle Larin - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
13
Forward
Slovakia Slovakia
Profil zawodnika
9
Forward
187 cm
86 kg
31 lat (1995-04-17)
Canada Canada
Statystyki David Strelec, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga słowacka Liga Mistrzów Championship Liga Europy Mecze towarzyskie Reprezentacje Club Friendlies Euro Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie U-21
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Cyle Larin, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Europy Championship Liga holenderska Puchar Holandii KNVB Puchar Anglii Mecze towarzyskie Reprezentacje CONCACAF Gold Cup Klubowe mecze towarzyskie Copa America Mistrzostwa Świata Liga amerykańska MLS Puchar USA
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki David Strelec
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   32 15 0 2 4729' 32 0 25 3 0 62 27 0 11 413 72% 10
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Slovan Bratysława 1 1 0 0 162' 1 0 1 0 0 6 2 0 1 27 74% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Slovan Bratysława 3 3 0 0 574' 3 0 3 1 0 3 0 0 0 10 70% 0
Championship Championship Championship Middlesbrough 24 8 0 1 3567' 24 0 20 1 0 49 23 0 10 341 72% 9
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Slovan Bratysława 2 1 0 1 180' 2 0 0 1 0 4 2 0 0 35 80% 1
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Słowacja 1 1 0 0 156' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Izrael 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Club Friendlies Slovan Bratysława 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   42 29 1 8 5854' 42 0 26 5 0 95 45 0 26 737 60% 8
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Slovan Bratysława 22 20 0 5 2853' 22 0 11 4 0 71 34 0 14 439 51% 5
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Słowacja 4 4 0 0 607' 4 0 3 0 0 10 5 0 4 102 75% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Slovan Bratysława 16 5 1 3 2394' 16 0 12 1 0 14 6 0 8 196 72% 1
2023/2024   29 14 0 11 4323' 29 0 24 4 0 32 13 0 20 394 65% 3
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Slovan Bratysława 2 2 0 0 317' 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Europa Conference League Slovan Bratysława 6 0 0 1 980' 6 0 6 3 0 9 2 0 3 110 70% 2
Europa Conference League Lille 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Druga liga słowacka Druga liga słowacka Druga liga słowacka Slovan Bratislava B 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Slovan Bratysława 1 0 0 0 170' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 28 0% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Slovan Bratysława 19 11 0 10 2766' 19 0 15 1 0 23 11 0 17 256 71% 1
2022/2023   39 6 0 1 3155' 16 10 15 0 0 18 10 16 13 209 66% 5
Serie B Serie B Serie B Reggina 17 3 0 1 2173' 13 8 7 0 0 16 10 13 10 167 68% 3
Serie A Serie A Serie A Spezia 18 0 0 0 582' 1 1 6 0 0 2 0 3 1 37 59% 2
Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Słowacja 3 0 0 0 310' 1 1 2 0 0 0 0 0 2 5 40% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Spezia 1 3 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   48 5 0 2 3339' 14 12 17 1 0 12 6 8 8 172 72% 2
Serie A Serie A Serie A Spezia 25 1 0 0 1191' 7 6 3 0 0 4 3 4 6 136 71% 2
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Slovan Bratysława 4 0 0 1 569' 3 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Słowacja U21 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Slovan Bratysława 4 0 0 0 479' 2 2 2 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Słowacja 10 2 0 1 749' 1 1 8 0 0 8 3 4 2 36 75% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Spezia 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Slovan Bratysława 4 261' 0 0 3 - - - - - - -
2020/2021   25 11 0 4 3071' 17 13 8 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Słowacji Puchar Słowacji Puchar Słowacji Slovan Bratysława 2 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Slovan Bratysława 25 9 0 4 3071' 17 13 8 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   22 8 1 3 1422' 8 3 6 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Slovan Bratysława 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Słowacja U21 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Slovan Bratysława 15 4 1 3 1242' 8 3 4 0 0 - - - - - - -
Puchar Słowacji Puchar Słowacji Puchar Słowacji Slovan Bratysława 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Slovan Bratysława 5 150' 0 0 2 - - - - - - -
2018/2019   14 2 0 0 1141' 2 2 11 1 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Slovan Bratysława 14 2 0 0 1141' 2 2 11 1 0 - - - - - - -
2017/2018   1 0 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Slovan Bratysława 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Cyle Larin
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   17 10 1 2 2464' 17 0 13 5 0 48 26 0 23 327 78% 18
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Feyenoord Rotterdam 2 1 0 0 253' 2 0 1 1 0 8 6 0 5 58 84% 4
Championship Championship Championship Southampton 10 8 0 1 1375' 10 0 7 3 0 27 15 0 12 151 77% 10
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Feyenoord Rotterdam 1 0 0 1 136' 1 0 1 1 0 9 3 0 3 45 76% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southampton 2 1 1 0 365' 2 0 2 0 0 1 1 0 3 30 80% 2
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Kanada 2 0 0 0 335' 2 0 2 0 0 2 0 0 0 9 67% 0
CONCACAF Gold Cup CONCACAF Gold Cup CONCACAF Gold Cup Kanada 0 0 0 ' 0 0 1 1 0 0 34 76% 0
2024/2025   24 7 1 3 3913' 25 0 23 4 0 46 15 0 38 374 68% 27
Superpuchar Mallorca 1 160' 1 0 1 2 0 0 0 7 86% 1
CONCACAF Nations League 1 Kanada 2 0 0 1 340' 2 0 2 0 0 5 0 0 5 53 68% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Mallorca 21 7 1 2 3413' 22 0 20 4 0 39 15 0 32 309 69% 24
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Mallorca 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 1 5 0% 1
2023/2024   30 6 0 2 4261' 26 4 23 8 0 82 34 0 39 364 64% 42
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Mallorca 24 3 0 2 3201' 20 4 17 8 0 67 25 0 34 281 64% 30
CONCACAF Nations League 1 Kanada 2 325' 2 0 2 6 4 0 1 34 76% 4
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Mallorca 4 3 0 0 735' 4 0 4 0 0 9 5 0 4 49 55% 8
2022/2023   40 9 2 3 2892' 18 3 14 5 0 49 20 20 29 277 75% 24
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Club Brugge 5 79' 0 0 1 - - - - - - -
CONCACAF Nations League 1 Kanada 1 165' 1 0 1 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valladolid 20 8 2 3 1859' 16 2 4 4 0 41 16 16 24 223 72% 24
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Club Brugge 14 1 0 0 789' 1 1 8 1 0 8 4 4 5 54 87% 0
2021/2022   51 16 1 1 5796' 34 26 14 6 1 40 18 23 33 382 79% 14
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Besiktas Stambuł 5 1 0 0 714' 5 4 0 3 0 - - - - - - -
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Besiktas Stambuł 2 185' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Kanada 13 8 1 0 1558' 9 8 3 0 0 - - - - - - -
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Besiktas Stambuł 31 7 0 1 3339' 19 14 10 3 1 40 18 23 33 382 79% 14
2020/2022   4 5 0 0 469' 3 2 1 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Kanada 4 5 0 0 469' 3 2 1 0 0 - - - - - - -
2020/2021   45 24 0 4 5052' 37 15 8 7 2 39 24 31 39 613 79% 4
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Besiktas Stambuł 4 3 0 0 365' 2 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Besiktas Stambuł 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Besiktas Stambuł 1 0 0 0 94' 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Superpuchar Turcji Superpuchar Turcji Superpuchar Turcji Besiktas Stambuł 1 0 0 0 199' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Besiktas Stambuł 38 20 0 4 4304' 33 13 5 6 2 39 24 31 39 613 79% 4
2019/2020   33 9 0 4 3312' 32 5 1 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Zulte-Waregem 4 2 0 0 438' 4 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Zulte-Waregem 29 7 0 4 2874' 28 4 1 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   46 4 0 2 2209' 11 6 11 2 0 19 5 5 6 117 74% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Besiktas Stambuł 12 3 0 2 1219' 9 5 1 1 0 6 3 0 0 42 64% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Besiktas Stambuł 34 1 0 0 990' 2 1 10 1 0 13 2 5 6 75 80% 0
2017/2018   12 4 0 0 499' 2 2 2 1 0 1 0 0 0 0 0% 0
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Besiktas Stambuł 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Besiktas Stambuł 10 4 0 0 499' 2 2 2 1 0 1 0 0 0 0 0% 0
2015/2017   10 4 0 0 423' 0 6 0 1 0 - - - - - - -
World Cup Qualification CONCACAF Kanada 10 4 0 0 423' 0 6 0 1 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2