Huja vs Christopher Braun - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
2
Defence
Portugal Portugal
Profil zawodnika
47
Defence
181 cm
34 lat (1991-07-15)
Germany Germany
Statystyki Huja, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga romuńska Ekstraklasa Puchar Rumunii Puchar Polski Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Christopher Braun, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga romuńska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Huja
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   21 2 0 1 2045' 21 0 2 9 0 15 6 0 3 1099 82% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska CFR Cluj 7 0 0 0 676' 7 0 1 4 0 5 3 0 0 326 83% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Pogoń Szczecin 13 2 0 1 1249' 13 0 1 4 0 10 3 0 3 773 82% 0
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii CFR Cluj 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Pogoń Szczecin 1 120' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   32 0 0 0 3022' 32 0 2 9 0 20 4 0 9 1607 75% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Petrolul Ploiesti 32 0 0 0 3022' 32 0 2 9 0 20 4 0 9 1607 75% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska UTA Batrana Doamna 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Petrolul Ploiesti 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   21 4 0 0 2193' 21 0 5 6 0 14 6 0 11 1004 82% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Petrolul Ploiesti 21 2 0 0 2193' 21 0 5 6 0 14 6 0 11 1004 82% 0
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Petrolul Ploiesti 2 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Christopher Braun
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   17 0 0 1 2075' 17 0 7 6 0 2 0 0 17 637 77% 4
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska CFR Cluj 8 0 0 1 939' 8 0 3 4 0 1 0 0 4 266 69% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Rapid Bukareszt 9 0 0 0 1136' 9 0 4 2 0 1 0 0 13 371 83% 4
2024/2025   20 2 0 0 2039' 20 0 3 2 1 8 3 0 21 609 70% 1
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Rapid Bukareszt 20 2 0 0 2039' 20 0 3 2 1 8 3 0 21 609 70% 1
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Universitatea Cluj 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Rapid Bukareszt ' 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   35 0 0 1 3526' 35 0 6 5 0 10 3 0 37 1162 62% 3
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Rapid Bukareszt 35 0 0 1 3526' 35 0 6 5 0 10 3 0 37 1162 62% 3
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Voluntari 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Rapid Bukareszt ' 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   39 1 0 2 3111' 23 5 9 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów CFR Cluj 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska CFR Cluj 37 1 0 2 3081' 23 5 9 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   38 1 0 6 3565' 38 2 0 9 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Botosani 38 1 0 6 3565' 38 2 0 9 0 - - - - - - -
2020/2021   28 0 0 1 2287' 20 4 4 6 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Botosani 28 0 0 1 2287' 20 4 4 6 0 - - - - - - -
2019/2020   38 0 0 2 2730' 19 3 11 3 0 - - - - - - -
Puchar Grecji Puchar Grecji Puchar Grecji OFI Kreta 2 136' 1 0 1 - - - - - - -
Liga grecka Liga grecka Liga grecka OFI Kreta 36 0 0 2 2594' 18 3 10 3 0 - - - - - - -
2018/2019   18 0 0 0 1425' 14 2 0 2 0 - - - - - - -
Liga grecka Liga grecka Liga grecka OFI Kreta 16 0 0 0 1335' 13 2 0 2 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Fortuna Sittard 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Grecji Puchar Grecji Puchar Grecji OFI Kreta 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   38 0 0 0 2713' 23 3 6 7 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Fortuna Sittard 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Fortuna Sittard 37 0 0 0 2623' 22 3 6 7 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   37 1 0 0 3187' 31 2 4 5 1 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Fortuna Sittard 0 0 0 ' 0 1 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Fortuna Sittard 37 1 0 0 3187' 31 2 4 5 0 - - - - - - -
2015/2016   1 0 0 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Wattenscheid 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2