Kenedy vs Camilo - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
29
Midfield
181 cm
77 kg
30 lat (1996-02-08)
Brazil Brazil
Profil zawodnika
7
Forward
170 cm
75 kg
37 lat (1988-07-21)
Brazil Brazil
Statystyki Kenedy, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga meksykańska FIFA Club World Cup Leagues Cup Klubowe mecze towarzyskie Copa Libertadores Liga brazylijska Serie A Puchar Brazylii Klubowe Mistrzostwa Świata Champions cup
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Camilo, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga meksykańska Liga amerykańska MLS Champions World Series
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Kenedy
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   27 9 0 3 4255' 27 0 25 1 0 78 28 0 35 724 77% 3
Liga meksykańska Liga meksykańska Liga meksykańska Pachuca 24 9 0 2 3785' 24 0 22 1 0 69 25 0 33 634 81% 3
FIFA Club World Cup Pachuca 3 470' 3 0 3 6 2 0 1 56 84% 0
Leagues Cup Pachuca 0 0 1 ' 0 0 3 1 0 1 34 0% 0
2024/2025   0 0 0 0 0 1 0 0 0 2 50% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valladolid 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 0 2 50% 0
2023/2024   14 2 0 0 2061' 14 0 11 2 1 50 13 0 22 389 70% 6
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Valladolid 0 0 0 ' 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Valladolid 14 2 0 0 2061' 14 0 11 2 0 50 13 0 22 389 70% 6
2022/2023   13 0 0 1 784' 2 2 7 3 0 5 3 3 2 61 66% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valladolid 13 0 0 1 784' 2 2 7 3 0 5 3 3 2 61 66% 0
2021/2022   14 0 0 1 411' 2 2 1 0 0 1 1 2 2 87 76% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 3 0 0 0 262' 1 1 1 0 0 1 1 2 2 40 78% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Chelsea 8 0 0 1 149' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 47 74% 0
2020/2021   47 7 0 6 4749' 29 22 11 4 0 34 16 30 24 343 72% 2
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Granada 13 2 0 2 1533' 11 7 1 1 0 15 7 6 7 117 70% 2
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Granada 1 1 0 1 0' 0 0 0 0 0 1 1 1 0 30 63% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Granada 33 4 0 3 3216' 18 15 10 3 0 18 8 23 17 196 74% 0
2019/2020   33 3 0 5 2501' 7 6 20 4 0 24 7 22 14 176 74% 1
Premier League Premier League Premier League Chelsea 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Getafe 8 2 0 2 912' 4 3 4 2 0 10 4 7 5 67 73% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Getafe 24 1 0 3 1589' 3 3 16 2 0 14 3 15 9 109 75% 1
2018/2019   33 1 0 1 2880' 17 7 11 1 0 32 7 24 25 363 74% 5
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Newcastle United 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 29 1 0 1 2580' 14 7 11 1 0 31 6 19 22 334 74% 5
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Chelsea 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Newcastle United 2 180' 2 0 0 1 1 5 3 29 72% 0
2017/2018   25 3 0 3 2394' 19 9 0 1 0 22 5 15 20 270 78% 0
Premier League Premier League Premier League Chelsea 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 13 2 0 2 1660' 13 7 0 1 0 22 5 15 20 270 78% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 3 1 0 0 270' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 2 0 0 1 374' 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Johnstones Paint Trophy Chelsea Academy 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   6 0 0 0 311' 1 1 2 0 0 3 0 2 1 29 72% 0
Premier League Premier League Premier League Chelsea 1 0 0 0 165' 1 1 0 0 0 3 0 1 1 22 64% 0
Premier League Premier League Premier League Watford 3 75' 0 0 1 0 0 1 0 7 100% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 2 71' 0 0 1 - - - - - - -
2015/2016   34 2 0 0 1793' 7 5 13 0 0 16 3 6 9 295 85% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 6 163' 1 0 1 1 0 0 0 0 0% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 2 1 0 0 260' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 2 0 0 0 247' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Chelsea 24 1 0 0 1123' 4 3 10 0 0 15 3 6 9 295 85% 2
Statystyki Camilo
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2022/2023   38 11 4 3 3572' 11 11 26 6 0 - - - - - - -
Liga meksykańska Liga meksykańska Liga meksykańska Toluca 38 11 4 3 3572' 11 11 26 6 0 - - - - - - -
2021/2022   31 11 3 2 3633' 24 14 6 2 1 - - - - - - -
Liga meksykańska Liga meksykańska Liga meksykańska Toluca 17 3 0 1 1858' 12 6 5 1 0 - - - - - - -
Liga meksykańska Liga meksykańska Liga meksykańska Mazatlan FC 14 8 3 1 1775' 12 8 1 1 1 - - - - - - -
2020/2021   27 13 3 2 2966' 22 10 5 3 0 - - - - - - -
Liga meksykańska Liga meksykańska Liga meksykańska Mazatlan FC 27 13 3 2 2966' 22 10 5 3 0 - - - - - - -
2019/2020   23 9 2 0 2550' 17 12 3 5 2 - - - - - - -
Puchar Meksyku Puchar Meksyku Puchar Meksyku Tijuana 4 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga meksykańska Liga meksykańska Liga meksykańska Tijuana 23 5 2 0 2550' 17 12 3 5 2 - - - - - - -
2018/2019   33 16 4 4 3184' 31 4 2 6 0 - - - - - - -
Puchar Meksyku Puchar Meksyku Puchar Meksyku Monterrey 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Meksyku Puchar Meksyku Puchar Meksyku Queretaro FC 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga meksykańska Liga meksykańska Liga meksykańska Queretaro FC 33 13 4 4 3184' 31 4 2 6 0 - - - - - - -
2017/2018   28 14 3 0 2608' 18 4 10 0 0 - - - - - - -
Puchar Meksyku Puchar Meksyku Puchar Meksyku Queretaro FC 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga meksykańska Liga meksykańska Liga meksykańska Queretaro FC 28 11 3 0 2608' 18 4 10 0 0 - - - - - - -
2016/2017   29 20 4 0 2726' 17 5 12 0 0 - - - - - - -
Liga meksykańska Liga meksykańska Liga meksykańska Queretaro FC 29 13 3 0 2726' 17 5 12 0 0 - - - - - - -
Puchar Meksyku Puchar Meksyku Puchar Meksyku Queretaro FC 7 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
2015/2016   4 1 0 0 214' 0 1 3 0 0 - - - - - - -
Liga meksykańska Liga meksykańska Liga meksykańska Queretaro FC 3 1 0 0 178' 0 0 3 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Ameryka Płn. Liga Mistrzów Ameryka Płn. Liga Mistrzów Ameryka Płn. Queretaro FC 1 0 0 0 36' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   17 13 3 0 1601' 17 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Meksyku Puchar Meksyku Puchar Meksyku Queretaro FC 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga meksykańska Liga meksykańska Liga meksykańska Queretaro FC 17 12 3 0 1601' 17 1 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   8 3 0 0 908' 7 3 1 0 0 - - - - - - -
Liga meksykańska Liga meksykańska Liga meksykańska Queretaro FC 8 3 0 0 908' 7 3 1 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2