Nouha Dicko vs Caio - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
40
Forward
173 cm
74 kg
34 lat (1992-05-14)
Mali Mali
Profil zawodnika
7
Forward
173 cm
32 lat (1994-04-19)
Brazil Brazil
Statystyki Nouha Dicko, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich Liga francuska Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Statystyki Caio, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Azjatycka Liga Mistrzów Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich World Cup Qualification Asia Qatar-UAE Super Cup Mecze towarzyskie Reprezentacje Champions cup Klubowe Mistrzostwa Świata Liga japońska Puchar Ligi
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Nouha Dicko
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   1 1 0 1 90' 1 0 0 1 0 6 2 0 5 24 67% 2
Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich Al Bataeh 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 2 0 0 1 11 55% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Paris FC 1 0 1 ' 0 0 4 2 0 4 13 77% 2
2024/2025   16 2 0 4 2523' 16 0 16 2 0 36 15 0 23 227 75% 18
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Paris FC 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Paris FC 16 1 0 4 2523' 16 0 16 2 0 36 15 0 23 227 75% 18
2023/2024   29 9 0 1 4372' 29 0 25 6 0 55 24 0 31 348 63% 22
Puchar Grecji Puchar Grecji Puchar Grecji OFI Kreta 2 0 0 0 294' 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga grecka Liga grecka Liga grecka OFI Kreta 10 3 0 0 1333' 10 0 7 4 0 24 9 0 18 140 63% 10
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Paris FC 17 6 0 1 2745' 17 0 16 2 0 31 15 0 13 208 63% 12
2022/2023   30 6 0 1 4052' 27 18 5 6 0 5 4 0 2 46 83% 3
Liga grecka Liga grecka Liga grecka OFI Kreta 30 6 0 1 4052' 27 18 5 6 0 5 4 0 2 46 83% 3
2021/2022   33 5 2 0 3537' 23 11 10 3 0 31 12 26 26 302 74% 17
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Gaziantep BB 18 1 0 0 1862' 8 7 10 2 0 13 4 10 10 111 77% 9
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Yeni Malatyaspor 15 4 2 0 1675' 15 4 0 1 0 18 8 16 16 191 73% 8
2020/2021   28 5 1 0 3374' 23 14 5 4 0 29 13 42 24 281 75% 10
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Gaziantep BB 28 5 1 0 3374' 23 14 5 4 0 29 13 42 24 281 75% 10
2019/2020   27 5 0 1 2783' 17 10 8 1 0 41 11 13 15 212 75% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Vitesse 2 1 0 0 161' 1 0 1 0 0 2 0 1 1 17 71% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Hull City 2 183' 1 0 1 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Vitesse 20 4 0 1 2212' 14 9 5 1 0 39 11 10 13 189 76% 0
Championship Championship Championship Hull City 3 0 0 0 227' 1 1 1 0 0 0 0 2 1 6 67% 0
2018/2019   33 2 0 1 1613' 4 3 15 0 0 12 7 8 2 59 80% 7
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Hull City 2 0 0 0 275' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Hull City 1 0 0 1 171' 1 1 0 0 0 2 0 1 0 11 73% 0
Championship Championship Championship Hull City 30 2 0 0 1167' 1 1 15 0 0 10 7 7 2 48 81% 7
2017/2018   47 7 0 1 4642' 23 21 15 0 0 39 22 15 18 226 81% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Wolverhampton Wanderers 2 1 0 0 254' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Hull City 3 1 0 0 314' 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Championship Championship Championship Hull City 37 4 0 1 3700' 19 18 10 0 0 36 21 15 18 217 80% 0
Championship Championship Championship Wolverhampton Wanderers 5 1 0 0 374' 0 0 5 0 0 3 1 0 0 9 100% 0
2016/2017   39 5 0 3 3975' 20 19 12 3 0 35 13 15 20 221 64% 17
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wolverhampton Wanderers 2 0 0 0 237' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Wolverhampton Wanderers Academy 2 2 0 0 143' 0 2 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Wolverhampton Wanderers 35 3 0 3 3595' 19 16 11 3 0 35 13 15 20 221 64% 17
2015/2017   1 0 0 0 - - - - - - -
World Cup Qualification Africa Mali 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   7 1 0 1 704' 4 4 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Wolverhampton Wanderers 5 0 0 1 704' 4 4 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Wolverhampton Wanderers 2 1 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   43 15 0 5 4815' 30 20 10 6 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wolverhampton Wanderers 2 0 0 0 257' 0 1 2 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Wolverhampton Wanderers 39 14 0 5 4493' 30 19 7 6 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Mali 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Wolverhampton Wanderers 1 1 0 0 65' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
2013/2014   36 19 0 4 2978' 20 10 6 2 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Wigan Athletic 2 173' 0 0 2 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Rotherham United 1 1 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Rotherham United 5 5 0 1 602' 4 2 1 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Wolverhampton Wanderers 20 13 0 3 2203' 16 8 3 2 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Wigan Athletic 8 0' 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   35 6 0 1 2156' 3 2 24 2 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Blackpool 26 5 0 1 1779' 2 2 20 1 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Wolverhampton Wanderers 8 1 0 0 291' 1 0 3 1 0 - - - - - - -
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Wigan Athletic 1 86' 0 0 1 - - - - - - -
2011/2012   19 4 0 0 1205' 4 2 10 1 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Blackpool 1 71' 0 0 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Blackpool 18 4 0 0 1134' 4 2 9 1 0 - - - - - - -
Statystyki Caio
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   24 9 1 3 2998' 24 0 11 10 0 45 15 0 43 754 82% 25
Azjatycka Liga Mistrzów Azjatycka Liga Mistrzów Azjatycka Liga Mistrzów Al-Sharjah 3 1 0 0 412' 3 0 2 1 0 5 2 0 2 107 89% 4
Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich Al-Sharjah 11 5 1 1 1379' 11 0 6 6 0 22 9 0 19 300 83% 6
World Cup Qualification Asia UAE 5 2 0 0 608' 5 0 2 2 0 9 2 0 10 175 82% 9
Qatar-UAE Super Cup Al-Sharjah 1 120' 1 0 0 1 1 0 3 32 78% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje UAE 4 1 0 2 479' 4 0 1 1 0 8 1 0 9 140 74% 6
2024/2025   34 21 6 9 4156' 35 0 12 7 0 100 41 0 60 1175 71% 54
Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich Al-Sharjah 23 16 5 5 2504' 23 0 6 5 0 71 33 0 37 800 67% 29
Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich Al-Nasr SC 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar AFC Puchar AFC Puchar AFC Al-Sharjah 11 5 1 4 1652' 12 0 6 2 0 29 8 0 23 375 79% 25
2023/2024   28 13 5 8 3233' 28 0 10 8 0 83 34 0 42 1042 79% 18
Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich Al-Sharjah 20 11 4 7 2393' 20 0 8 6 0 68 29 0 35 850 79% 15
Azjatycka Liga Mistrzów Azjatycka Liga Mistrzów Azjatycka Liga Mistrzów Al-Sharjah 8 2 1 1 840' 8 0 2 2 0 15 5 0 7 192 80% 3
2022/2023   22 10 4 2 2038' 19 2 3 6 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich Al-Sharjah 22 10 4 2 2038' 19 2 3 6 1 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   20 14 2 6 2539' 18 9 2 8 0 - - - - - - -
Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich Al-Sharjah 20 14 2 6 2539' 18 9 2 8 0 - - - - - - -
2020/2021   22 6 1 6 2150' 21 3 0 3 0 - - - - - - -
Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich Al-Sharjah 22 6 1 6 2150' 21 3 0 3 0 - - - - - - -
2019/2020   21 4 0 2 1172' 5 2 7 1 0 4 2 5 0 43 79% 1
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Benfica Lizbona 11 1 0 0 305' 0 0 4 0 0 2 1 3 0 28 82% 1
Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich Al-Sharjah 5 2 0 2 628' 5 2 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Benfica Lizbona 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
UAE Cup 1 Al-Sharjah 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Benfica Lizbona 4 239' 0 0 3 2 1 2 0 15 73% 0
2018/2019   22 7 1 7 2482' 22 7 0 4 0 - - - - - - -
Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich Al-Ain 22 7 1 7 2482' 22 7 0 4 0 - - - - - - -
2017/2018   20 5 0 8 2080' 18 6 1 4 0 - - - - - - -
Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich Al-Ain 20 5 0 8 2080' 18 6 1 4 0 - - - - - - -
2016/2017   24 12 0 10 2390' 22 5 0 5 1 - - - - - - -
Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich Al-Ain 24 12 0 10 2390' 22 5 0 5 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2