Orhan Dzepar vs Bryan Pele - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
6
Midfield
186 cm
77 kg
29 lat (1996-06-13)
Netherlands Netherlands
Profil zawodnika
22
Midfield
169 cm
65 kg
34 lat (1992-03-25)
France France
Statystyki Orhan Dzepar, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Cypru Liga cypryjska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Bryan Pele, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga cypryjska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Orhan Dzepar
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   28 0 0 2 2770' 28 0 3 8 0 11 4 0 21 1072 0% 0
Puchar Cypru Puchar Cypru Puchar Cypru Olympiakos Nikozja 1 120' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga cypryjska Liga cypryjska Liga cypryjska Olympiakos Nikozja 27 0 0 2 2650' 27 0 3 8 0 11 4 0 21 1072 0% 0
2024/2025   25 2 0 3 2740' 25 0 7 7 0 30 13 0 31 1072 77% 2
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Roda JC Kerkrade 0 0 1 ' 0 0 0 0 0 0 24 0% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Roda JC Kerkrade 25 2 0 2 2740' 25 0 7 7 0 30 13 0 31 1048 79% 2
2023/2024   6 0 0 0 717' 6 0 2 4 0 6 2 0 14 407 82% 1
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Roda JC Kerkrade 6 0 0 0 717' 6 0 2 4 0 6 2 0 13 375 85% 1
Baraże ligi holenderskiej Roda JC Kerkrade 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 1 32 44% 0
2022/2023   32 1 0 3 3051' 31 2 2 4 0 22 4 25 27 1062 77% 2
Baraże ligi holenderskiej MVV Maastricht 2 180' 2 0 0 1 0 0 2 70 71% 1
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska MVV Maastricht 30 1 0 3 2871' 29 2 2 4 0 21 4 25 25 992 78% 1
2021/2022   33 7 0 3 2879' 30 0 3 5 0 28 15 41 44 993 77% 3
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska MVV Maastricht 33 7 0 3 2879' 30 0 3 5 0 28 15 41 44 993 77% 3
2020/2021   35 0 0 1 2262' 20 3 4 4 2 6 1 18 20 575 78% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Helmond Sport 35 0 0 1 2262' 20 3 4 4 2 6 1 18 20 575 78% 0
2019/2020   27 1 0 3 2561' 24 3 3 5 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Helmond Sport 27 1 0 3 2561' 24 3 3 5 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   41 2 0 1 2605' 17 8 8 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Baraże ligi holenderskiej Go Ahead Eagles 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Go Ahead Eagles 37 2 0 1 2605' 17 8 8 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2017/2018   28 0 0 0 786' 6 0 4 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Go Ahead Eagles 28 0 0 0 786' 6 0 4 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   34 2 0 0 3019' 24 11 4 3 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Telstar 31 2 0 0 3019' 24 11 4 3 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Go Ahead Eagles 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   34 2 0 0 1153' 4 3 9 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Go Ahead Eagles 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Baraże ligi holenderskiej Go Ahead Eagles 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Go Ahead Eagles 29 2 0 0 1153' 4 3 9 0 0 - - - - - - -
Statystyki Bryan Pele
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2021/2022   13 0 0 0 1720' 11 9 2 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga cypryjska Liga cypryjska Liga cypryjska AEL Limassol 13 0 0 0 1720' 11 9 2 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   27 1 0 1 2400' 9 8 14 0 1 13 3 6 6 204 83% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Guingamp 27 1 0 1 2400' 9 8 14 0 1 13 3 6 6 204 83% 0
2019/2020   28 7 1 3 2821' 19 9 9 3 0 41 19 16 11 517 81% 6
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Guingamp 1 46' 0 0 1 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Guingamp 27 7 1 3 2775' 19 9 8 3 0 41 19 16 11 517 81% 6
2018/2019   34 6 2 8 4282' 33 17 1 6 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Troyes 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Troyes 32 5 1 8 3998' 31 16 1 5 0 - - - - - - -
France Promotion/Relegation 1 Troyes 1 1 1 0 194' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   37 2 0 2 3743' 21 14 13 1 0 18 7 19 17 478 74% 4
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Troyes 1 62' 0 0 1 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Troyes 33 2 0 2 3318' 19 12 12 1 0 18 7 19 17 478 74% 4
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Troyes 3 0 0 0 363' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   37 3 0 0 3874' 27 12 9 3 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Brest 2 93' 0 0 1 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Brest 33 3 0 0 3656' 27 12 6 3 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Brest 2 125' 0 0 2 - - - - - - -
2015/2016   27 6 0 0 2860' 16 12 8 2 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Brest 1 1 0 0 30' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Brest 26 5 0 0 2830' 16 12 8 2 0 - - - - - - -
2014/2015   32 2 0 0 3326' 16 14 12 0 0 4 2 3 7 139 83% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Brest 2 60' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Lorient 1 78' 0 0 1 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Brest 16 2 0 0 1953' 11 9 5 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Lorient 2 72' 0 0 1 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lorient 11 0 0 0 1163' 5 5 5 0 0 4 2 3 7 139 83% 1
2013/2014   23 0 0 3 1309' 4 6 7 1 0 8 5 9 7 196 80% 4
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lorient 23 0 0 3 1309' 4 6 7 1 0 8 5 9 7 196 80% 4

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2