Ryan East vs Brian Barry-Murphy - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
4
Midfield
England England
Profil zawodnika
0
Midfield
185 cm
78 kg
47 lat (1978-07-27)
Ireland Ireland
Statystyki Ryan East, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi National League Cup Conference Premier Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Brian Barry-Murphy, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Johnstones Paint Trophy League 1
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Statystyki Ryan East
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   46 6 0 7 6338' 46 0 28 2 0 32 17 0 17 2149 0% 1
National League Cup Rochdale 1 0 0 0 91' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Rochdale 45 6 0 7 6247' 45 0 27 2 0 32 17 0 17 2149 0% 1
2024/2025   38 2 0 3 4210' 38 0 9 2 0 9 3 0 6 676 0% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Rochdale 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Rochdale 37 2 0 3 4120' 37 0 9 2 0 9 3 0 6 676 0% 0
2023/2024   42 4 0 2 4306' 42 0 7 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Rochdale 42 4 0 2 4306' 42 0 7 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   38 0 0 1 1929' 5 5 14 0 0 3 0 5 4 342 78% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Bradford City 1 69' 0 0 1 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Bradford City 36 0 0 1 1792' 5 5 12 0 0 3 0 5 4 342 78% 0
Johnstones Paint Trophy Bradford City 1 68' 0 0 1 - - - - - - -
2021/2022   42 0 0 0 1899' 7 5 11 0 0 1 1 2 2 282 84% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Swindon Town 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Swindon Town 40 0 0 0 1689' 5 5 11 0 0 1 1 2 2 282 84% 0
Johnstones Paint Trophy Swindon Town 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2020/2021   10 5 3 0 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Reading 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Reading 9 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier Reserve League Reading U23 5 3 0 ' 0 0 - - - - - - -
2019/2020   3 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Reading 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   4 0 0 0 153' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Reading 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Reading 3 0 0 0 153' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   5 330' 3 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Reading Academy 3 300' 3 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Reading 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   5 60' 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Reading Academy 5 60' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Brian Barry-Murphy
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2017/2018   2 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Rochdale 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Rochdale 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   4 0 0 0 133' 0 1 1 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Rochdale 2 0 0 0 133' 0 1 1 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Rochdale 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   6 124' 0 0 2 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Rochdale 1 84' 0 0 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Rochdale 5 40' 0 0 1 - - - - - - -
2014/2015   1 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Rochdale 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   3 0 0 0 343' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Rochdale 3 0 0 0 343' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   43 0 0 0 1065' 6 5 2 1 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Rochdale 43 0 0 0 1065' 6 5 2 1 0 - - - - - - -
2011/2012   32 1 0 0 2337' 17 6 5 1 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Rochdale 32 1 0 0 2337' 17 6 5 1 0 - - - - - - -
2010/2011   45 0 0 0 3423' 31 9 1 3 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Rochdale 45 0 0 0 3423' 31 9 1 3 0 - - - - - - -
2009/2010   46 1 0 0 4140' 46 0 0 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Bury 46 1 0 0 4140' 46 0 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   46 2 0 0 4129' 43 2 1 1 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Bury 46 2 0 0 4129' 43 2 1 1 0 - - - - - - -
2007/2008   43 1 0 0 3169' 27 8 3 3 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Bury 43 1 0 0 3169' 27 8 3 3 0 - - - - - - -
2006/2007   29 0 0 0 1432' 8 4 6 2 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Bury 29 0 0 0 1432' 8 4 6 2 0 - - - - - - -
2005/2006   41 3 0 0 4081' 35 8 5 2 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Bury 41 3 0 0 4081' 35 8 5 2 0 - - - - - - -
2004/2005   43 6 0 0 3644' 35 5 2 2 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Bury 43 6 0 0 3644' 35 5 2 2 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2