Khan vs Bemammer - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
7
Midfield
India India
Profil zawodnika
66
Midfield
Morocco Morocco
Statystyki Khan, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga indyjska World Cup Qualification Asia
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Bemammer, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga indyjska
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Khan
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   7 1 0 0 965' 7 0 6 3 0 12 6 0 7 133 78% 1
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Chennaiyin FC 7 1 0 0 965' 7 0 6 3 0 12 6 0 7 133 78% 1
2024/2025   22 0 0 3 3524' 22 0 22 1 0 14 3 0 21 410 70% 0
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Jamshedpur 22 0 0 3 3524' 22 0 22 1 0 14 3 0 21 410 70% 0
2023/2024   18 2 0 2 2280' 18 0 9 2 0 27 7 0 18 532 77% 0
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Jamshedpur 18 2 0 2 2280' 18 0 9 2 0 27 7 0 18 532 77% 0
Statystyki Bemammer
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   9 0 0 0 892' 9 0 2 1 0 8 2 0 13 547 82% 0
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Chennaiyin FC 9 0 0 0 892' 9 0 2 1 0 8 2 0 13 547 82% 0
2024/2025   21 3 0 1 2172' 21 0 4 9 1 26 5 0 19 865 67% 0
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Northeast United FC 21 3 0 1 2172' 21 0 4 9 1 26 5 0 19 865 67% 0
2023/2024   21 1 0 0 1890' 21 0 0 6 0 23 4 0 28 945 76% 0
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Northeast United FC 21 1 0 0 1890' 21 0 0 6 0 23 4 0 28 945 76% 0
2022/2023   2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga marokańska Liga marokańska Liga marokańska MAS Fes 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2